vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
sobota, 04 listopada 2017 20:01

Sensacja w Łodzi! ŁKS Łomża wygrywa z Widzewem

Napisane przez  Sebastian Chrzanowski / ŁKS Łomża
Oceń ten artykuł
(11 głosów)
archiwum archiwum fot. www.mylomza.pl
Łomżyński Klub Sportowy 1926 pokonuje w Łodzi miejscowy Widzew 2:1 (2:0). Podopieczni Franciszka Smudy na dwie bramki gości zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem Mateusza Ostaszewskiego i to jakże cenne trzy punkty jadą do Łomży! W tym sezonie jest to pierwsza porażka Widzewa na własnym boisku.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, ale ani strzał Macieja Kazmierowicza, ani Aleksandra Kwieka nie znalazły drogi do bramki strzeżonej przez Pawła Lipca. Po czasie przewagi graczy Widzewa niespodziewania prowadzenie objął zespół ŁKSu 1926 Łomża. W 30. minucie spotkania prowadzenie gościom dał obrońca Michał Misiak.

Zdawało się, że podopieczni Franciszka Smudy ruszą do ataków, aby jak najszybciej odrobić straty. Miał ku temu okazję m.in. Aleksander Kwiek, ale jego próby z rzutu wolnego nie przyniosły żadnych wymiernych skutków. W 40. minucie biało-czerwoni zadali kolejny cios. Marcin Świderski podwyższa prowadzenie gości na 2:0. Do końca pierwszej połowy wynik już się nie zmienił. Gospodarze zdali się być zaskoczeni grą rywali, a żeby zatrzymać komplet punktów w Łodzi musieli teraz zdobyć w drugiej odsłonie spotkania aż trzy bramki.

Drugie 45 minut gospodarze rozpoczęli ze zmianą. W miejsce Daniela Mąki wszedł Daniel Świderski, który w pierwszych minutach po pojawieniu się na placu gry chciał jak najszybciej nawiązać walkę z łomżyńskim zespołem. Również obecni wcześniej Marcin Kozłowski oraz Maciej Kazimierowicz próbowali zaskoczyć Pawła Lipca, ale ten solidnie strzegł swojej bramki.

W drużynie Widzewa na placu gry pojawił się Daniel Gołębiewski (za A. Kwieka) co mogło świadczyć o nasileniu się ataków gospodarzy. W drużynie gości Daniela Kacprzyka zastąpił Michał Sadowski.

Co prawda w 63. minucie piłka wpadła do bramki ŁKSu 1926 Łomża, ale sędzia uznał, że Paweł Lipiec był kontuzjowany podczas interwencji i nie uznał bramki. W końcowej fazie meczu na łódzkim boisku okazję na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymali również Tomasz Brzozowski oraz Rafał Zalewski (za Marcina Świderskiego oraz Michała Tarnowskiego).

Ostatnie minuty meczu przebiegały pod znakiem braku pomysłu na grę ze strony zawodników Widzewa Łódź. Podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego umiejętnie rozgrywali piłkę starając się utrzymać korzystny wynik spotkania. Goście mieli jeszcze okazję, aby podwyższyć wynik, ale wyjście z bramki Patryka Wolańskiego zapobiegło większym stratom po stronie gospodarzy.

Sędzia prowadzący spotkanie doliczył dodatkowe 5 minut i to w 92. minucie Mateusz Ostaszewski dał nadzieję gospodarzom na nawiązanie walki z Łomżyńskim Klubem Sportowym. Na tym jednak się skończyło i jakże cenne trzy punkty w starciu z Widzewem Łódź jadą do Łomży!

Widzew Łódź – ŁKS 1926 Łomża 1:2 (0:2)

30′ Misiak, 40′ Świderski, 90+2′ Ostaszewski

59 komentarzy

  • Odpowiedz bakt sobota, 04 listopada 2017 20:17 Umieszczone przez: bakt

    Bardzo dobry mecz w wykonaniu ŁKS Łomża

  • Odpowiedz Kropek sobota, 04 listopada 2017 20:23 Umieszczone przez: Kropek

    Smuda czyni cuda ...

  • Odpowiedz 123456789 sobota, 04 listopada 2017 20:28 Umieszczone przez: 123456789

    Bez przesady, że sensacja. Po ostatnich meczach Widzewa i naszych można było się spodziewać wygranej albo remisu. To że jesteśmy niżej w tabeli to nie znaczy, że nie możemy wygrać z liderem. Bo takich przypadków w piłce były tysiące.

  • Odpowiedz wierny kibic sobota, 04 listopada 2017 20:29 Umieszczone przez: wierny kibic

    Czy teraz ma ktoś wątpliwośći że trzeba wspierać nasz ŁKS.

  • Odpowiedz tbak sobota, 04 listopada 2017 20:39 Umieszczone przez: tbak

    Dodam że z Widzewem graliśmy dziś głownie wychowankami który budżet ma na poziomie około 7 mln zł

  • Odpowiedz gratuluję sobota, 04 listopada 2017 21:00 Umieszczone przez: gratuluję

    yes yes yes
    Brawo Panowie !!!

  • Odpowiedz Olo sobota, 04 listopada 2017 21:23 Umieszczone przez: Olo

    Wspierać ? A po co, jak za tydzień znów przegrają i wszystko wróci do normy. Wspieranie tego klubu tylko pogłębi jego upadek a władze miasta katygorczynie nie powinny tak bardzo finansowo wspierać najbardziej zadłużonego łomżyńskiego klubu.

  • Odpowiedz greg sobota, 04 listopada 2017 21:28 Umieszczone przez: greg

    Gratulacje!Liczylem na to,ale trzeba zrozumiec ze nasi pilkarze graja o przezycie.Maja nie placone od jakiegos czasu a sam trener Widzewa zarabia 100 tys. zl m.c.Wiec,nasze Misato I sponsorzy powinni zaplacic zaleglosci I nie rozwalac tak juz fajnie grajacej druzyny,bo to sie buduje latami.Wynik ,poszedl w Swiat,jast promocja miasta?A nasi ,pilkarze graja za darmo i maja ,kontuzje,wiec trzeba przesunac jakas kase,na zaleglosci oraz leczenie urazow.W ,dzisijszym meczu .lekarze Widzewa pomagali naszym zawodnikom!Wstyd,na cala Polske ,jak komentatorzy TV Lodz,mowili o tych problemach.A co na to nasi Radni,premie rozdane?I ,jeszcze Biskup sie podlacza ,pod nasze podatki ze swoimi akcjami!!!zeby dawac na tace I nie pic...itd....

  • Odpowiedz Rado sobota, 04 listopada 2017 21:34 Umieszczone przez: Rado

    Promocja miasta? Ludzie to IV liga, oprócz kibiców z Łodzi i Łomży nikt o tym wyniku nie będzie wiedział, przecież to jest żałosne mówić w tym przypadku o jakiejkolwiek promocji miasta. Swoją droga portal jest strasznie tendencyjny, jara się jakimś pojedynczym wynikiem w IV lidze a nie jest w stanie napisać dwóch zdań o dwóch szczypiornistkach z Łomży, które właśnie otrzymały powołanie do reprezentacji Polski i to jest chyba promocja miasta no chyba ze ja św nie znam

  • Odpowiedz Trójkąt sobota, 04 listopada 2017 21:37 Umieszczone przez: Trójkąt

    Coś w tym jest, a najbardziej żenujące jest to ze na Facebook prezes ŁKS oddaje posty jakby to był conajmniej awans do wyższej ligi i wtóruje mu sam Prezydent, No ale idą wybory i może trochę tych niby kibiców pójdzie zagłosować

  • Odpowiedz bskt sobota, 04 listopada 2017 21:43 Umieszczone przez: bskt

    Na zprp.pl tez nic nie piszą o powołaniu dwóch szczypiornistek z Łomży, kto jak kto ale oni powinni być lepiej poinformowani s tym temacie ;)

  • Odpowiedz bolo sobota, 04 listopada 2017 21:52 Umieszczone przez: bolo

    Ludzie opamiętajcie się przestańcie srać w swoje gniazdo.Pamiętasz jeden z drugim jak Łomża grała w pierszej lidze,ile ludzi przychodziło na mecze.Trzeba dążyć do tego,a nie wypisywać rożne wrogie smuty.

  • Odpowiedz bakt sobota, 04 listopada 2017 21:55 Umieszczone przez: bakt

    Dokładnie trzeba wspierać i kibicować każdej Łomżyńskiej drużynie

  • Odpowiedz Olo sobota, 04 listopada 2017 21:58 Umieszczone przez: Olo

    A pamiętasz jak Lato strzelał Brazyli na 1-0 i trzecie miejsce na świecie ? Także argument o I lidze to żaden argument, będziecie teraz do tego wracać jak dwa pokolenia do meczu na Wembley

  • Odpowiedz Tidal sobota, 04 listopada 2017 22:03 Umieszczone przez: Tidal

    Na 18 zawodników 10 z nich to wychowankowie, chłopaki z Łomży. Obecnie juniorzy po rundzie jesiennej zajmuja 1 msc i najprawdopodobniej wiosna beda grać w barazach o clj bo w tej lidze nie maja sobie równych. To jest przykład na to ze mamy niesamowicie zdolna młodzież tylko trzeba czasu i trzeba ja wspierac bo skończą szkole i pójdą na studia do Warszawy, Białegostoku itp. Na zachodzie juniorzy juz w wieku 16 lat dostaja pieniądze i dzieki temu zostaja w miastach i grają w piłkę. Wiem ze klub nie ma pieniedzy nawet na wypłaty dla starszych zawodnikow ale spokojnie zeby do czegoś dojść potrzeba czasu, nie skazujmy pilkarzy po porazce na starty, większość sie jescze uczy pilki seniorskiej. Powoli do celu..

  • Odpowiedz lol sobota, 04 listopada 2017 22:30 Umieszczone przez: lol

    Brawo chłopaki! Szacunek dla Was pełen!
    Wbrew wszystkim śmiesznym krytykom robicie swoje. Niech dalej firmy z Łomży i okolic wspierają inne miasteczka.

  • Odpowiedz bolo sobota, 04 listopada 2017 22:50 Umieszczone przez: bolo

    A jakie dwie szczypiornistki z Łomży dostały powołanie do Kadry. Warto aby czytelnicy poznali ich nazwiska.

  • Odpowiedz Andre sobota, 04 listopada 2017 22:55 Umieszczone przez: Andre

    Oczywiście,że sensacja!
    Lider goscił u siebie druzynę z dołu(na razie) tabeli to kto był faworytem na 99%???
    Naszi chłopcy wykorzystali 1% i dlatego chwała im za to. Jesli teraz pociągnę kilka meczów z druzynami z dołu to będzie super.

  • Odpowiedz Kibic z lomzy sobota, 04 listopada 2017 23:11 Umieszczone przez: Kibic z lomzy

    Tylko BKS!JAGA JAGA JAGA

  • Odpowiedz ziomek sobota, 04 listopada 2017 23:19 Umieszczone przez: ziomek

    Niech ten mecz da wiele do myślenia,jeśli się chce bardzo to wszystko moża,ale trzeba chcieć.Nasze władze w ratuszu wraz z zarządem klubu powinni bardziej się zaangażować w pozyskanie sponsorów.Same zapraszenie na spotkanie nic nieda,trzeba samemu ruszyć w teren ,a Prezydent ma ku temu możliwości.

  • Odpowiedz taktak niedziela, 05 listopada 2017 00:42 Umieszczone przez: taktak

    kasy i tak nie bedzie na promocje tfu profilaktyke w kosciolach pojdzie

  • Odpowiedz teo niedziela, 05 listopada 2017 00:47 Umieszczone przez: teo

    Dwie piłkarki ręczne związane z GUKS „Dwójka” Łomża znalazły się w szerokiej kadrze Polski na grudniowe Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet, które rozegrane zostaną w Niemczech. W powołanej przez Leszka Krowickiego 28-osobowej kadrze znalazły się: Monika Michałów, bardziej znana w Łomży pod panieńskim nazwiskiem Aleksandrowicz oraz Dagmara Nocuń. W swojej grupie Polki zmierzą się z Norweżkami, Szwedkami, Czeszkami, Węgierkami i Argentynkami. Biało-czerwone grupowe mecze.

  • Odpowiedz pwsip niedziela, 05 listopada 2017 00:53 Umieszczone przez: pwsip

    Sensacja to byłaby jakby ŁKS nagle był na pierwszym miejscu,a tak to jest jedynie pojedynczy epizod. Zobaczymy co będzie za tydzień. Niektórym tu już rozum odebrało jak po jednym zwycięstwie wzywają lokalnych biznesmenów do wspomagania ŁKS-u. A co to jest jakiś przymus żeby ktokolwiek dawał swoje pieniądze na ten nędzny klub.

  • Odpowiedz kibic niedziela, 05 listopada 2017 01:04 Umieszczone przez: kibic

    Nedzny to ty jesteś ćwoku ,a rozumu to jak widać nigdy niemiałeś i niemasz go dalej.Nikt ciebie nie prosi dawanie pieniędzy,kup sobie lebiej butel dynksu i jebnij łbem w sciane może ci trochę rozumu przybędzie

  • Odpowiedz kinder niedziela, 05 listopada 2017 01:17 Umieszczone przez: kinder

    snsacja nie było by pierwsze miejsce, a dotrzymanie słowa trenera i pierwsza 8. Teraz remis lub porażka u SB z Ełkiem, przez złą atmosferę i 3 pkt. na Legii.

  • Odpowiedz xDDD niedziela, 05 listopada 2017 01:21 Umieszczone przez: xDDD

    Browar sponsoruje lidera ekstraklasy xDDD

  • Odpowiedz kibic z krytej niedziela, 05 listopada 2017 01:31 Umieszczone przez: kibic z krytej

    Browar powinien płacić za logo w nazwie Łomża a kasa dla ŁKS-u.

  • Odpowiedz Literka Ł... niedziela, 05 listopada 2017 07:13 Umieszczone przez: Literka Ł...

    @rado przestań pisać głupoty. Akurat taki wynik się rozniesie bo wszyscy myśleli, że wielki widzew wygra. Na każdym stadionie w naszej grupie są podawane wszystkie wyniki spotkań. Więc masz już 16 stadionów na których padną słowa, że widzew został ograny przez Łomżę (nie liczę naszego i widzewa). I, żeby nie było, że uważam to za jakąś sensację tak jak portal to napisał.

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 08:04 Umieszczone przez: greg

    Czy to sensacja?Spojrzmy na te wyniki:
    Victoria Sulejuwek-Widzew 2-1
    GKS Wikielec-Widzew 2-2
    LKS Lomza-Victoria Sulejowek 1-1
    GKS Wikielec-LKS Lomza 1-2
    Sensacja jest to ze Widzew gra tak ,slabo.W naszej ,druzynie zagralo 6 mlodziezowcow i graja coraz lepiej.Mecz,byl ciezki a my gramy coraz lepiej,wiec trzeba wspomagac ta druzyne.Za, tydzien wszyscy na mecz z MKS Elk!

  • Odpowiedz zenuś niedziela, 05 listopada 2017 10:57 Umieszczone przez: zenuś

    Cały Świat usłyszał o tym meczu.Dziś zamist filmu w TVP o 20 00 będzie retransmisja tego meczu.Stacje biją się o retransmisje żeby pokazać w całej Europie ten mecz albo chociaż skrót.Tiry z całej Europy wiozą kase do ŁKS-u.Sponsorzy w kolejce czekają żeby umieścić logo swojej firmy na koszulkach ŁKS-u.Bedzie sie działo :)

  • Odpowiedz łomżyniak niedziela, 05 listopada 2017 11:57 Umieszczone przez: łomżyniak

    Wrogowie ŁKSu szczekają, a my spotykamy się w sobotę na trybunie stadionu. Za wczorajszy występ w Łodzi piłkarzom dziękuję i proszę o powrórkę w sobotę.

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 12:01 Umieszczone przez: greg

    16.500 osob na stadionie oraz,kilka tys.online.Kibice Widzewa i LKS Lomza w tym imigrancji.To ,chyba nasi pilkarze zasluguja na wsparcie.Pozostale,amatorskie sekcje sportowe w naszym miescie ,maja dostep do sal ,wsparcie finansowe z miasta,choc powinni za to placic tak jak na Zach.Europy itd...

  • Odpowiedz Literka Ł .... #2 niedziela, 05 listopada 2017 12:43 Umieszczone przez: Literka Ł .... #2

    polsatsport.pl/wiadomosc/2017-11-05/widzew-przegral-u-siebie-z-lks-em-i-stracil-pozycje-lidera/

    Jednak o tym wyniku trochę więcej osób się dowie ;)

  • Odpowiedz M.D. niedziela, 05 listopada 2017 12:50 Umieszczone przez: M.D.

    Mam nadzieję, że piłkarze swoim w pełni zasłużonym zwycięstwem w Łodzi zamknęli mordy niektórym wiecznym krytykantom z komentarzy z mylomza. Choć, z drugiej strony, nadal są tacy, którzy nawet kiedy ŁKS sięgnął by po Puchar Ligi Mistrzów mieli by jakieś "ale". Róbmy dalej swoje i nie oglądajmy się na krytykantów.

    Zwycięstwo z Widzewem cieszy ogromnie, tym bardziej, że zostało odniesione na wyjeździe przy kilkunastotysięcznej, umówmy się, niezbyt przyjaźnie nastawionej publiczności.

    Brawo piłkarze ! Róbcie dalej swoje. A psy niech szczekają... Karawana jedzie dalej.

  • Odpowiedz lomza niedziela, 05 listopada 2017 12:51 Umieszczone przez: lomza

    pozostałe amatorskie sekcje sportowe tzn??

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 13:09 Umieszczone przez: greg

    lomza-sekcje sportowe,ktore dzialaja przy szkolach.Korzystaja z ich sal sportowych I maja jakies dofinansowanie z miasta,choc nie powinni ich miec.SZS czy AZS(pilkarki reczne,20 dziewczyn,wiekszosc uczennice 18 letnie)wiec jaki to klub?studencki...rozumiecie..szkolny.Pozostale sekcje ,judo,szachow,czy boks,jeszcze gorzej.Te zespoly biora udzial w szkolnych zawodach,czy wojewodzkich turniejach amatorow z LZS itp...KLUB to za duze slowo.Na Zach.bawisz sie w sport to za niego placisz.itd...nie porownujmy siebie do LKS 1926 Lomza,90 letniego klubu,w ktorym ,obecnie gra kilku set pilkarzy,pozdrawiam :)

  • Odpowiedz lomzanin niedziela, 05 listopada 2017 13:15 Umieszczone przez: lomzanin

    Zastanawiam się skąd się biorą te wrogie smuty i aluzje w kierunki ŁKS-u.Wstydze się że jestem Łomżyniakem i mieszkam w Łomży,na wielu forach internetowych piszą że taki biedny klub wręcz bankrut pokonał na ich stadionie wielki bogaty Widzdw Łódz.Wiadomość poszła w Polskie i ludzie mają sacun dla naszych piłkarzy.A u nas są wpisy aby tylko dokopać i wywołać wrogość,ale to tylko im oto chodzi.

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 13:43 Umieszczone przez: greg

    MOSiR na najblizszym meczu z MKS ELK,powinien odpalic sztuczne swiatla,teraz sie szybciej sciemnia.Poza,tym taki test powinien sie odbyc ,przynajmniej raz do Roku?!

  • Odpowiedz Brawo ŁKS niedziela, 05 listopada 2017 13:50 Umieszczone przez: Brawo ŁKS

    Te wszystkie smuty to jakieś zakompleksione frajerki piszą.
    Każdy normalny człowiek interesujący się sportem wie, że jeśli drużyna z dołu tabeli jedzie do drużyny z samej góry i to jeszcze do takiej marki jaką jest Widzew i WYGRYWA TAM MECZ, to na prawdę JEST SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ.
    Taki "Zenuś"... no toć to jakiś klaun. Ale taki typowy, z czerwonym nosem i w za dużych butach. Po co wstawia taki komentarz? Bo głui jest i chce na siebie uwagę zwrócić jeszcze głupsztmi wpisami..
    Jak to napisał "łomżyniak" - wrogowie ŁKS- u szczekają... I niech szczekają.. kto by się przejmował jednym czy dwoma klaunami, co tylko nicki na forach zmieniają żeby sztuczny tłok robić?

  • Odpowiedz W Łomży tylko ŁKS! niedziela, 05 listopada 2017 14:42 Umieszczone przez: W Łomży tylko ŁKS!

    @Kibic z lomzy
    Już się tak nie napinaj przeżucie...

  • Odpowiedz Kocham od dzis lks lomza niedziela, 05 listopada 2017 15:30 Umieszczone przez: Kocham od dzis lks lomza

    Łomża gola taka jest kibica wola! Wycaluje was za ten wynik brawo brawo brawo!!!!!

  • Odpowiedz obserwator niedziela, 05 listopada 2017 16:38 Umieszczone przez: obserwator

    @greg - jeżeli masz takie wspaniałe pomysły dlaczego nie jesteś w Zarządzie ŁKS 1926? Pisząc te swoje teksty obrażasz zawodników innych dyscyplin sportu. Pisałem Tobie nieraz - spytaj się zawodników innych dyscyplin sportowych - czy chcą mieć cokolwiek wspólnego z ŁKS 1926?
    ŁKS 1962 korzysta z miejskich obiektów sportowych tak jak i inne kluby. Zobacz na innym łomżyńskim portalu jest sonda - Ile pieniędzy z kasy miasta władze Łomży mają rocznie przekazywać na ŁKS? - spójrz na wynik. Jeżeli budżet tego klubu to ok 600 tyś zł (miasto + sponsorzy), klub nie ponosi kosztów korzystania z obiektów sportowych- to na co idą te pieniądze?

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 17:14 Umieszczone przez: greg

    obserwator,koszt utrzymania 3 Ligowego klubu w Polsce to minimu 1 mil.zlTylko przy ,dobrej organizacji,wtedy mozna funkcjonowac.Mlodzi ,musza miec stypendia(czyli wszystkich do szkoly) a starsi przewaznie maja rodziny ,normalne profesjonalne kontrakty i wyplaty.Czesc,moze pracowac ale ,wtedy I tak trzeba im placic,troche mniej.Pomysl,ktos sobie pracuje dostanie 2-3 tys. na m/c a on za darmo bedzie ciezko trenowal oraz narazal swoje zdrowie na ,meczach nie mowiac ze maja rodziny I z nimi nie sa.Pilkarze Widzewa,zarabiaja po 10 tys. na m/c Smuda ,bierze 30 tys oficjalnie.Ale np Polonia W-wa ma budzet 1,5 mil I myslal o rezygnacji z gry w 3 Lidze,gdyz sponsor ''Gazeta Wyborcza'' sie wycofala ze sponsoringu.

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 17:28 Umieszczone przez: greg

    obserwator-nie obrazam zawodnikow innych ,klubow tylko wyjasniam ta sytuacje.Szanuje,kazdego sportowca bez wzgledu na dyscypline sportu.Ale np.pilke reczna ,kobiet w polsce trenuje ok 1 tys. zawodniczek I co?-Zrobiono 3 poziomy Ligowe I ok.Podobnie z innymi dysyplinami bokserow w Polsce lacznie z juniorami jest podobna liczba.Za komuny dzialal ,nie odzalowana Liga amatorska.LKS Lomza ,mial juniorow,ktorzy walczyli w kinie Pazdziernik obecnie sala LO Kat.sala pekala w szwach of kibicow.Teraz Tigier(Fascynacja,trenera Michalczewskim),sa juz pierwsze medale na MP juniorow I ok.ale kto w Lomzy o tym wie?Po dolaczeniu do LKS 1926,wszyscy kibole mieli by obowiazek I'm kibicowac I podobnie jest z pilkarkami recznymi.Boicie sie o kase?Przeciec z ,kazdej dyscypliny ktos bylby w Zarzadzie klubu.Na din ,dzisiejszy w zime powinno w Lomzy ,dojsc do fuzji z LKS 1926 Lomza sekcji pilki recznej I boksu.Wtedy cale miasto odrzylo by sportowo bo to co ,dzieje sie teraz to jest wydrapywanie sobie groszy z kasy miasta I nienawisc!

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 17:36 Umieszczone przez: greg

    obserwator-do 2002 Roku stadion nalezal do LKS Lomza.Pozniej jak okazalo sie ze mozna uzyskac kase z UE to ,nagle powstaly ''twory'' o nazwie MOSiR.Wtedy ,zaczeto przejmowac stadiony od klubow w calej Polsce,pod pretekstem zwolnienia z oplat I uratowanie tych klubow od strony finansowej.To ,odbylo sie podobnie jak z fabrykami w Polsce.MOSir ,obecnie ma budzet 3.5 mil zl. I zadna laska ze,pilkarze LKS Lomza tam za darmo graja i trenuja.

  • Odpowiedz obserwator niedziela, 05 listopada 2017 17:38 Umieszczone przez: obserwator

    @greg - napiszę wprost jak to do Ciebie nie dociera - licz na połączenie Klubów czy Stowarzyszeń z ŁKS. Każdy klubów czy działających działaczy wie czym to się dla nich skończy. Innym dyscyplinom bliżej do AZS niż do ŁKS.

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 17:43 Umieszczone przez: greg

    obserwator-trzeba ,dodac ze MOSiR w Suwalkach sponsoruje ich 1 Ligowe Wigry a MOSiR w Nowym Saczu ,Sandecje w Extraklasie.Swoja ,droga miasto dalo I'm 1 mil na start w 1 Lidze+sponsorzy I po awansie Prezydent miasta dorzucil ,kolejny ! mil. zl A co sponsoruje Lomzynski MOSiR? wyscigi ''pychowek'' na Narwi))))ok,koncze I juz was ,nie mecze.Ale jak ,prosze idzcie na mecz w sobote z MKS Elk za 6 pkt. ipodziekujcie pilkarzom.Wczoraj Polonia w ostaniej minucie wygrala z Elkiem, tak ze czeka nas ciezki mecz!

  • Odpowiedz obserwator niedziela, 05 listopada 2017 17:44 Umieszczone przez: obserwator

    @greg - przestań żyć historią. Jak wyglądał stadion przed przejęciem przez Miasto - wiem doskonale.
    MOSIR to nie tylko stadion ale dwie pływalnie, lodowisko, orlik. Sport to nie tylko piłka nożna, która w Polsce w wydaniu ligowym jest najbardziej przepłaconym zawodem.
    MOSiR-u jest utrzymywany z podatków płaconych w Łomży, jak również z działalności gospodarczej.

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 17:54 Umieszczone przez: greg

    obserwator-powiem Ci tak .Wiesz ile osob w Polse gra w pilke nozna? odp-2 mil! a w pilke reczna? 2 tys?Wiesz jaki byl najwiekszy sukces sportowy Lomzyniakow w tym Roku?
    1.Wygrana Adama Kownackiego z Konarzyc z Arturem Szpilka przez KO w USA.
    2.Wygrana 2-1 LKS 1926 Lomza z Widzewewm Lodz w obecnosci 16,5002 osob na ich stadionie.
    A pilkarki reczne nie wygraly jeszcze ,nawet ani jednego meczu w Lidze a juz ,bedziecie werbowac inne kluby do siebie.Hipokryzja''rosniecie w sile'' jednym slowem!

  • Odpowiedz siemka niedziela, 05 listopada 2017 17:59 Umieszczone przez: siemka

    greg jest chory umysłowo więc się nim nie przejmujcie...pozdro musi/greg itp jestem Twoim fanem.

  • Odpowiedz Przedostatni Mohikanin niedziela, 05 listopada 2017 18:24 Umieszczone przez: Przedostatni Mohikanin

    Olbrzymi szacunek dla trenerów i piłkarzy. Udowodniliście,że warto w Was zainwestować. Spore kłopoty i perturbacje w klubie,a Wy jedziecie i pokonujecie "potęgę" III ligi. Pokazaliście i przypomnieliście nam czym jest ambicja i wola walki w sporcie. Zrobiliście coś zupełnie odmiennego niż Pan który golił nogi i płakał w mediach kiedy nie miał wyników. Wtedy drużyna zrobiła coś obrzydliwego. Strajk i oddanie walkowerem bardzo ważnego meczu. To postępowanie nieodwracalnie odepchnęło od klubu grupę ludzi,którzy wspierali ten klub. Do dziś na youtubie niesie się płacz nieudolnego i sfrustrowanego trenera. Dziś przywracacie wiarę w sport. Pokazaliście,że ŁKS coś dla Was znaczy,a nawet,że znaczy bardzo wiele. Mam nadzieję,że losy klubu się odmienią i duża w tym Wasza zasługa będzie. Osobiście wiele nie wymagam. W sumie cała historia ŁKS to gra na poziomie rozgrywkowym podobnym do obecnego. Nie wymagajmy czegoś na co nas nie stać w obecnej chwili. Jeszcze raz wielki szacun za ambicje i walkę na boisku.

  • Odpowiedz wiśta wio niedziela, 05 listopada 2017 18:38 Umieszczone przez: wiśta wio

    Sonda : Wszystkich głosów 1976

    Ile pieniędzy z kasy miasta władze Łomży mają rocznie przekazywać na ŁKS?
    200 tysięcy złotych --- 160
    400 tysięcy złotych --- 104
    800 tysięcy złotych --- 211
    jeszcze więcej --- 582
    NIC --- 919

  • Odpowiedz greg niedziela, 05 listopada 2017 19:08 Umieszczone przez: greg

    Sonda
    NIC-919
    Za-1057
    czyli przeglosowano ze ,kase,dac trzeba:)

  • Odpowiedz ziomek niedziela, 05 listopada 2017 19:31 Umieszczone przez: ziomek

    Twoje wpisy[ wiśta wio] od zawsze sią wrogie dla Łks-u,teraz dojebałeś masz radoche co? trolu internetowy.A co do sondaży na necie,wszystko można przekręcić

  • Odpowiedz Leo poniedziałek, 06 listopada 2017 00:04 Umieszczone przez: Leo

    Panie/pani Teo a co to za wielka promocja czy zasługa Łomży,że 2 dziewczyny z Gdyni czy tez tym podobne sa w szerokiej kardze?? Dobrze napisane związane z Łomżą, może tu zameldowane, albo maja rodzinę? No i co z tego.? Nawet jak tam pojadą to będą reprezentowac Polskę a klub np Vistal Gdynia..
    Chodzi o to aby była prezentowana Łomża.

  • Odpowiedz Weśta go poniedziałek, 06 listopada 2017 10:00 Umieszczone przez: Weśta go

    Co nie którzy za bardzo się przejmują negatywnymi komentarzami. Przecież to pisze jedna, dwie osoby, żeby robić na złość i podnosić ciśnienie. Tzw hejterzy tak jak wiśta wio. W każdym artykule o ŁKSie się udziela. W szkole go gnębili, zabierali kanapki to musi w internecie się wyżyć. Pozdrawiamy cię "wiśta wio".

  • Odpowiedz Putcek poniedziałek, 06 listopada 2017 17:29 Umieszczone przez: Putcek

    Haha prawda wista go

  • Odpowiedz Kaziu z ratusza poniedziałek, 06 listopada 2017 17:30 Umieszczone przez: Kaziu z ratusza

    Wiśta go prawda jest po srodku

  • Odpowiedz greg wtorek, 07 listopada 2017 19:37 Umieszczone przez: greg

    ziomek-z takim wiesniackim wpisem udowadniasz,ze jestes zwyklym burakie.Jak nie masz nic merytorycznie do powiedzenia to ,mozesz dyskutowac z wista-wio!