wloskie-wieczory dom lomza
środa, 08 listopada 2017 15:07

Halowy Turniej Piłkarski pod patronatem Rady Miejskiej w Łomży

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
 Halowy Turniej Piłkarski pod patronatem Rady Miejskiej w Łomży fot. Archiwum MyLomza.pl
11 listopada 2017 r. w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny 18 rozegrany zostanie Halowy Turniej Piłkarski pod patronatem Rady Miejskiej w Łomży. W turnieju udział weźmie 10 drużyn z Łomży i okolic, które na co dzień występują również w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej MOSiR Łomża.

brico lomza

Turniej zorganizowany zostanie z okazji obchodów Święta Niepodległości 11 listopada. Honorowy patronat nad turniejem objęła Rada Miasta Łomży. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do aktywnego kibicowania w tym dniu !

Uczestniczące drużyny podzielone zostały na dwie grupy: A i B. Grupa A w godzinach 10.00 - 12.30 rozegra wszystkie swoje spotkania, natomiast Grupa B zacznie zmagania od godziny 13.00. Mecze grupowe rozgrywane będą systemem 1 x 12 minut.

Od godziny 15.30 planowane są mecze półfinałowe oraz finałowe. Mecze półfinałowe, mecz o III miejsce i finał zostaną rozegrane w formule 2 x 10 min.

halowkaa

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu