wloskie-wieczory dom lomza
sobota, 11 listopada 2017 17:45

Porażka 0:1 na pożegnanie rundy jesiennej w Łomży [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Jeśli mielibyśmy jednym zdaniem streścić dzisiejsze spotkanie ŁKS-u 1926 i MKS-u Ełk, napisalibyśmy, że był to słaby mecz, słabych drużyn, ze szczęśliwym golem dla gości, którzy jednak nieco bardziej na niego zasłużyli. Dodatkowo karty rozdawał silny wiatr, ale po zmianie stron wciąż wiał on tak samo, więc obie drużyny miały podobne szanse.

brico lomza

W pierwszej połowie do goście wyglądali na drużynę, która jest bardziej zdeterminowana i której bardziej zależy na strzeleniu gola. Piłkarze z Ełku potrafili wymienić kilka składnych podań i przedostać się w pole karne ŁKS-u, podczas gdy biało-czerwoni ograniczali się głównie do przeszkadzania. Z pewnością znacznie miało to, że to przyjezdni grali z wiatrem, który dziś miał duży wpływ na to, co działo się na boisku. Na pewno zaś miał znaczenie przy trafieniu Patryka Gondka z 16. minuty, które dało gościom prowadzenie i jak się później okazało również zwycięstwo w całym meczu.

Sam gol, chociaż dość przypadkowy, a na pewno szczęśliwy, mógł się podobać. Gondek, który dopadł do piłki w okolicach narożnika pola karnego, uderzył bez zastanowienia w kierunku bramki Pawła Lipca. Futbolówka przelobowała naszego bramkarza i wpadła do bramki odbijając się jeszcze po drodze od poprzeczki.

W pierwszej połowie ŁKS nie potrafił odpowiedzieć na to trafienie i do przerwy nadal na boisku przeważał zespół MKS-u, który zdołał nawet po raz drugi umieścić piłkę w bramce gospodarzy, ale stało się to ze spalonego. Najlepsze okazje nasi piłkarze marnowali głównie po stałych fragmentach, a jeśli już trafili w światło bramki, jak w 24. minucie, to tuż sprzed linii bramkowej piłkę wybił obrońca z Ełku.

Na drugą połowę ełkaesiacy wyszli nieco bardziej zmobilizowani i zdołali zepchnąć gości do defensywy. Trudno powiedzieć ile w tym było rzeczywistej przewagi biało-czerwonych, a ile wyrachowania drużyny z Ełku, która nie chciała za bardzo atakować, żeby nie ryzykować utraty prowadzenia po szybkiej kontrze.

Mimo przewagi optycznej podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego nie umieli dziś przeprowadzać składnych akcji, za jakie chwaliliśmy ich w poprzednim meczu w Łomży. Nawet czerwona kartka dla jednego z zawodników MKS-u i kilkanaście minut gry w przewadze liczebnej okazało się niewystarczające by zdobyć choć wyrównującego gola. Bliscy tego byli natomiast w 88. minucie goście. Na szczęście w sytuacji sam na sam górą był Lipiec.

Mecz zakończył się więc kolejną domową porażką ŁKS-u, który spadnie po nim w tabeli co najmniej o jedno miejsce, bowiem został już wyprzedzony przez dzisiejszego rywala, który zrównał się z naszą ekipą punktami. Kolejne i ostatnie w tym roku spotkanie ligowe nasi piłkarze rozegrają za tydzień w Warszawie przeciwko rezerwom Legii.

ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk 0:1 (0:1)

Bramka: Gondek 16'

ŁKS: Lipiec - Kamienowski (46. Grabowski), Melao, Drozdowski, Gałązka, Maćkowski, Kaliszewski, Zalewski, Rydzewski (75. Kacprzyk), Kaput (69. Świderski Ł.), Tarnowski (58. Sadowski)

MKS: Radzikowski - Molski, Kuriata, Paprocki, Łapiński, Rogala, Gondek, Furman, Iraci, Mularczyk, Kalinowski

23 komentarzy

 • Odpowiedz do vito sobota, 11 listopada 2017 17:54 Umieszczone przez: do vito

  w przekroju całego meczu Ełk lepszy
  chociaż to jak pajacowali w drugiej połowie żeby utrzymać wynik było żenujące

 • Odpowiedz Edek z fabryki kredek sobota, 11 listopada 2017 18:42 Umieszczone przez: Edek z fabryki kredek

  Przegrać u siebie ze spadkowiczem :)))))))
  gdzie są teraz fani ŁKSu, którzy tak się zachwycali wynikiem z Widzewem ?
  wtedy było na forum z kilkadziesiąt komentarzy , ochy i achy się skończyły ?

 • Odpowiedz Swojak sobota, 11 listopada 2017 19:10 Umieszczone przez: Swojak

  BKS duma Podlasia a nie jacyś kopacze z lomzy,

 • Odpowiedz W moim sercu ŁKS sobota, 11 listopada 2017 19:19 Umieszczone przez: W moim sercu ŁKS

  Dla mnie ŁKS jest najważniejszy nie ważne w której lidze będzie grał ,czy wygrywał czy nie ,jak w życiu zawsze będzie w moim sercu.Moim zdaniem prezes powinien zostać zagrajmy w tej lidze na którą nas obecnie stać nic na siłę a co będzie dalej zobaczymy czas pokarze nie można się poddawać prezesie przecierz mamy zdolną młodzież i ludzi których może jest niewielu ale są oddani i kochają ŁKS

 • Odpowiedz AntyJ sobota, 11 listopada 2017 19:43 Umieszczone przez: AntyJ

  @Swojak, wkradł ci się mały błąd, powinno być "k**wa podlasia"

 • Odpowiedz lks sobota, 11 listopada 2017 19:59 Umieszczone przez: lks

  Wyniki u Nas nie do przyjęcia
  ŁKS Łomża 0-1 Olimpia Zambrów
  ŁKS Łomża 0-4 Sokól Aleksandrów Łódzki
  ŁKS Łomża 0-1 Warta Sieradz
  ŁKS Łomża 0-1 MKS EŁk

  Na swoim stadionie w tej rundzie 2 zwycięstwa, 1 trmis i 6 porażek. Na wyjazdach 2x lepiej, 3 zw., 1 rem., 1 porażka. Na wyjazdach mieliśmy trudniejsze ekipy.

 • Odpowiedz lks sobota, 11 listopada 2017 20:00 Umieszczone przez: lks

  *** na wyjeżdzie 3 zw.,2 rem., 2 por.

 • Odpowiedz tomek_ sobota, 11 listopada 2017 20:16 Umieszczone przez: tomek_

  mecz można wygrać, przegrać, zremisować ... wie to każdy kibic ... nie wiem po co osoby nie będące kibicami się w ogóle wypowiadają ...

  przegrać w sporcie po uczciwej walce nie jest wstydem ani upokorzeniem ... bez względu czy to Widzew czy pierdziszew mniejszy,

 • Odpowiedz Kropek sobota, 11 listopada 2017 20:26 Umieszczone przez: Kropek

  ŁKS jak Real , wygrać żeby przegrać ...

 • Odpowiedz Lks łomża sobota, 11 listopada 2017 20:37 Umieszczone przez: Lks łomża

  Dajcie spokoj z tym lks em calym po co to wogle ciagnac zlikwidowac i misto ulepszac

 • Odpowiedz Olo sobota, 11 listopada 2017 21:29 Umieszczone przez: Olo

  I co teraz wszyscy Ci którzy się tak tutaj spuszczali na zwycięstwem nad Widzewem, tydzień temu pisałem ze będzie porażka bo ten klub to porażka!

 • Odpowiedz Lks łomża sobota, 11 listopada 2017 22:24 Umieszczone przez: Lks łomża

  Chodza kopia w ta pilke z praca ciezko to jakas wyplate jeden z drugim wezmie co lezec w domu. Przy okazji sportu troche a i tak pilkarzy z nich nie bylo i nie bedzie

 • Odpowiedz ...k sobota, 11 listopada 2017 22:49 Umieszczone przez: ...k

  Słuchajcie znafcy od siedmiu boleści.
  ŁKS tydzien temu wygrał z Widzewem i jest to niepodważalny fakt. Było z czego się cieszyć, bo mało komu udaje się pokonać Widzew ogólnie a już prawie wcale u nich na boisku. Naszym chłopakom to się udało i ja cieszę się do teraz, bo z Widzewem wygrała MOJA drużyna. Nie jakieś śledzie z Białorusi tylko ŁKS z Łomży.

  Dzisiaj przegrali. Taki jest sport.
  Nikt nigdzie nie pisał, że po wygranej z Widzewem będziemy wygrywać wszystkie mecze do końca.

  Porażki jak i wygrane będa się zdarzać, bo to jest sport.
  Jeśli tego nie rozumiecie, to zacznijcie komentować coś, na czym macie choć troszeńke pojęcia, bo widzę, że komentować chyba po prostu musicie.

 • Odpowiedz wiśta wio sobota, 11 listopada 2017 23:43 Umieszczone przez: wiśta wio

  A kiedy on nawygrywal co udalo sie wygrac raz z widzewem a tak to porazka goni porazke a teraz przezywac bedziesz nastepne 10 lat

 • Odpowiedz lks niedziela, 12 listopada 2017 00:08 Umieszczone przez: lks

  Kolejkę przed meczem z Widzewem, zremisowali oni z Wikielcem. To szczęście trafić na rozwalony Widzew. Po pierwsze, finansowo jest słabo, a przez takie dryfowanie to spadek do IV ligi nastąpi, może już w tym sezonie, może następnym. Jak ten klub nie zyska płynności finansowej, w końcu to musi walnąć. Na prowiozorce daleko nie zajedziemy.Brak wypłat to jest dramat. ktoś pisał o kasie, przeżyj pół roku za jedną wypłatę :), wykazuj jeszcze entuzjazm i brak dopingu u sb :)

 • Odpowiedz greg niedziela, 12 listopada 2017 07:04 Umieszczone przez: greg

  Sytuacja,jest napieta.W podobnej sytuacji w 2 Lidze jest Legionovia,czyli walka idzie o zajecie 14 m/ca w tabeli,gdyz nawet 4 druzyny moga spasc.Scenariusz meczu z Elkiem ,byl niemal identyczny jak w poprzednim sezonie.Porazka u siebie 0-1 ale wygrana w rewanzu w Elku ,zobaczymy jak ,bedzie na wiosne.Teraz,trzeba sie skoncentrowac na meczu z Legia II i wygrac w Zabkach.
  p.s.-jak ktos nie lubi naszego klubu i pilki noznej to ,przeciez moze wrocic do siebie na wioske i doic ,krowy a nie wypisywac bzdury na forum!

 • Odpowiedz \✓/ niedziela, 12 listopada 2017 08:56 Umieszczone przez: \✓/

  To reprezentację Polski też powinni zlikwidować ostatnio wygrywali, a w piątek był remis przecież to jest nie dopuszczalne. Ludzie o czym wy piszecie to jest sport i nie zawsze się wygrywa czy to piłka boks czy hokej czy jeszcze coś innego. Wychodzi na to, że pół ekstraklasy trzeba zlikwidować, pół I ligi, pół II i III ligi, a w niższych ligach niech sobie jeszcze kopią. W głowę się puknijcie.
  Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu ŁKS i na dobre i na złe...

 • Odpowiedz kib niedziela, 12 listopada 2017 11:32 Umieszczone przez: kib

  Rydzu w składzie wyjściowym i wszystko jasne.

 • Odpowiedz kib niedziela, 12 listopada 2017 11:39 Umieszczone przez: kib

  To forum jest bez cenzury. Każedmu wolno pisać o czym chce. Skasowanie nieprzychylnych opinii spowoduje to co stało się z elkaesiacy.net. Tam od 6. XI br. nic się niedzieje. Nie ma komentarzy. Żeby było z pożytkiem dla Klubu tzeba dać wypowiedzieć się wszystkim komu się chce i wyciągać wnioski.

 • Odpowiedz Irokes niedziela, 12 listopada 2017 12:59 Umieszczone przez: Irokes

  T A B E L A !!!!!!!!!!

 • Odpowiedz lomzan niedziela, 12 listopada 2017 14:25 Umieszczone przez: lomzan

  o to soie rozchodzi, że oprócz IV LIgi, ŁKS częściej przegrywa niż wygrywa. Aby chociaż było 50/50

 • Odpowiedz greg niedziela, 12 listopada 2017 23:24 Umieszczone przez: greg

  lomzan-jak np w Angielskich Ligach jest po 22 zespoly to tez 11 druzyn wiecej przegrywa niz wygrywa.
  Irokes-tabela jest na 90 min.pl
  kib-strona elkaesiacy.net jest na prawde dobra strona klubowa ale ,potrzeba ja odswiezyc.Czesc starszych kibicow jest za granica,wiec Bart,powinien zangazowac mlodszych moderatorow,po to zeby wciagneli mlodych kibicow i znowy zaczello sie to krecic.

 • Odpowiedz greg poniedziałek, 20 listopada 2017 02:50 Umieszczone przez: greg

  Drweca-Tur 0-2 !
  Drweca Nowe Miasto zaczello grac juniorami I dla tego ,przegralo u siebie ,chyba z najslabsza obecnie druzyna w calej naszej,grupie.Po naszej ,porazce pechowej z tzw. rezerwami Legi W-wa(6 pilkarzy z kadry 1 druzyny)sytuacja nie jest wesola ale ,trzeba walczyc.Po ,rundzie jesiennej ,najprawdopodobniej bedziemy na 4 poz. of konca czyli spadkowej,gdyz Legionovia w 2 Lidze rownierzznajdzie sie w identycznej sytuacji jak nasz klub.Tak ,ze o utrzymanie w rundzie wiosennej,walczyc bedzie Drweca,Elk,Ostroda I Sieradz.Tur I Wikielec raczej nie da rady juz sie utrzymac.Tak ,ze nasz mlody zespol,gra coraz lepiej I wcale nie trzeba go wzmacniac tylko utrzymac ten sklad a oni sobie poradza!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu