wloskie-wieczory dom lomza
poniedziałek, 13 listopada 2017 07:30

Zawodnicy PREFBET-u pobiegli dla uczczenia Niepodległości [FOTO]

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Zawodnicy PREFBET-u pobiegli dla uczczenia Niepodległości [FOTO] fot. LŁKS PREFBET ŚNIADOWO Łomża
Udziałem w kilku biegach zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA uczcili 99. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

brico lomza

W największym biegu z okazji odzyskania niepodległości (bieg ukończyło 15 012 osób), rozegranym w Warszawie, na dystansie 10 kilometrów startowało kilku naszych biegaczy, a najlepiej wypadli Maciej Badurek, który był piąty (czas 32:26) oraz 17-letni Rafał Pogorzelski z nowym rekordem życiowym 32:35, co dało mu bardzo wysoką, siódmą lokatę. Rafał zwyciężył wśród zawodników do 20. roku życia.

W Żaganiu jako pierwszy linię mety na dystansie 10 km minął Mateusz Demczyszak z czasem 31.01. Natomiast w Luboniu/Poznania na tym samym dystansie zwycięstwo w kategorii kobiet odniosła Olga Ochal jej czas to 35.49. W zawodach wzięło udział 1 394 biegaczy. Anna Szyszka pracowicie spędziła ostatnie dni wygrywając XV bieg Niepodległości w Serocku na 10 km oraz również zwyciężając na 5km w Czosnowie w II Biegu Orła. Emil Dobrowolski jako pierwszy minął metę w Grand Prix Lęborka.

Uczniowie Liceum Mistrzostwa Sportowego z Łomży biegowo uczcili niepodległość w X jubileuszowym Biegu Niepodległości w Wąsoszu. Zwyciężył Piotr Sadłowski przed Mateuszem Lotkowskim, a wśród pań pierwsza linię mety przekroczyła Małgorzata Tercjak przed Natalią Pisanko i Sylwią Domurat (wszyscy LMS Łomża).

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu