wloskie-wieczory dom lomza
poniedziałek, 13 listopada 2017 07:17

Dobroplast zwycięzcą Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Święto Niepodległości [FOTO]

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dobroplast zwycięzcą Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Święto Niepodległości [FOTO] fot. MOSiR
W sobotę 11 listopada 2017 r. w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polski w godzinach 10:00 - 17:00 rozegrany został Halowy Turniej Piłkarski pod patronatem Rady Miejskiej w Łomży zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W turnieju udział wzięło 10 drużyn z Łomży i okolic, które na co dzień występują również w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej MOSiR Łomża.

brico lomza

Turniej w pierwszej fazie rozgrywany był systemem grupowym, w którym każda drużyna rozegrała po cztery spotkania. Następnie w fazie pucharowej spotkały się najlepsze 4 najlepsze zespoły, po dwa z każdej grupy.

W półfinałach zmierzyły się zespoły UNIGLASS z DOBROPLAST i BTS Szymańscy z zespołem KS Biel SONAROL. Po emocjonujących półfinałach przyszedł czas na mecze o III miejsce i o pierwsze.

W małym finale spotkały się drużyny Uniglass i BTS Szymańscy. Mecz wygrała reprezentacja Uniglassu i tym samym zajęła III miejsce w turnieju. W finale spotkały się dwie najlepsze drużyny DOBROPLAST i KS Biel Sonarol. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało walki pod bramką oraz efektownych ataków i obron. Ostatecznie 1:0 mecz wygrała drużyna Dobroplast i po raz pierwszy została zwycięzcą całego turnieju.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Uniglass – Michał Pardo z wynikiem 13 bramek, najlepszym zawodnikiem okazał się Piotr Caputa z Dobroplastu, natomiast najlepszym bramkarzem został zawodnik Uniglassu - Mateusz Dziedzicki.

2 komentarzy

  • Odpowiedz zylka poniedziałek, 13 listopada 2017 22:29 Umieszczone przez: zylka

    ciaputaaaaaa

  • Odpowiedz Bronx poniedziałek, 13 listopada 2017 22:37 Umieszczone przez: Bronx

    Ooo ciaputenx !!! Brawooo

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu