wloskie-wieczory dom lomza
poniedziałek, 15 stycznia 2018 10:52

To była formalność [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
To była formalność [FOTO] fot. LŁKS
Piotr Łobodziński, reprezentant klubu LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, po raz piąty z rzędu wygrał Towerrunning Tour (nowa nazwa Pucharu Świata). Ze względu na dużą przewagę punktową fakt ten był już w zasadzie znany pod koniec 2017 roku, ale finał TT zaplanowany był dopiero na styczeń 2018.

brico lomza

Końcowe zawody, wieńczące poprzedni ranking, odbyły się w ostatnią sobotę w Chinach, w mieście Changsha. Biegacze mieli do pokonania "jedynie" 46 pięter i 1210 stopni. Jak przystało na mistrza, Łobodziński, nie odpuścił ostatnich zawodów i znowu pokazał swoją klasę, zwyciężając finał z czasem 5:48 i powiększając jeszcze przewagę punktową w rankingu Towerrunning Tour.

  1. Piotr Lobodzinski (POL) 5:48
  2. Christian Riedl (GER 5:51
  3. Wenbo Zheng (CHN) 5:57

To już piąte z rzędu trofeum w dorobku zawodnika z Łomży. Od roku 2013 nieprzerwanie kolekcjonuje "kryształowe kule". Oby nie był to koniec i jeszcze nie raz zadziwiał nas swoimi osiągnięciami.

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz Von Kleist poniedziałek, 15 stycznia 2018 11:24 Umieszczone przez: Von Kleist

    Kiedy wywiad z mistrzem?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu