wloskie-wieczory dom lomza
wtorek, 16 stycznia 2018 11:42

Forty Piątnica z pucharem Prezydenta Łomży [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Forty Piątnica z pucharem Prezydenta Łomży [FOTO] fot. MOSiR
Już od godzin porannych w sobotę 13 stycznia w Hali im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży gromadziły się zawodniczki biorące udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodziczek o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Spośród sześciu uczestniczących drużyn najlepsza okazała się ekipa Forty Piątnica I.

brico lomza

Rozegranych zostało 15 meczów systemem każdy z każdym. W tym dniu najlepszy okazał się zespół Forty Piątnica I zdobywając 15 punktów i 25 bramek. Na II miejscu uplasował się MOSiR Łomża I z wynikiem 6 punktów i 6 bramek. Fuks Brix Pułtusk osiągnął 6 punktów i zdobył 3 bramki zajmując ostatecznie III miejsce w Turnieju.

Tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju otrzymała Ola Wyrzykowska z zespołu MOSiR Łomża, Najlepszą Zawodniczką była Aleksandra Łoniewska z Fuks Brix Pułtusk, natomiast Najlepszą Strzelczynią została Oliwia Bałdyga z Forty Piątnica.

Puchary wręczyli: Andrzej Modzelewski - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży oraz Piotr Pawłowski - Kierownik Działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

1 komentarz

  • Odpowiedz rodzic wtorek, 16 stycznia 2018 21:24 Umieszczone przez: rodzic

    gratuluję, fajna imicjatywa

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu