labirynt dom lomza
piątek, 26 stycznia 2018 07:54

Weź udział w zawodach narciarskich

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Weź udział w zawodach narciarskich fot. Archiwum MyLomza.pl
W najbliższą sobotę Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapraszają dzieci wraz z opiekunami do wzięcia udziału w zawodach narciarskich w Rybnie. Zawody odbędą się w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku".

brico lomza

Na półmetku ferii zimowych 2018, już w najbliższą sobotę 27 stycznia w godzinach 12.00-14.00, na stoku narciarskim w Rybnie przeprowadzone zostaną działania profilaktyczne łomżyńskiej Policji związane z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży podczas trwania zimowego wypoczynku. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji łomżyńskiej komendy, zapraszają do wzięcia udziału w zawodach narciarskich.

Zmagania młodych narciarzy rozegrają się w dwóch kategoriach: I – do 8 lat, II – od 9 do 13 lat. Zapisy do konkursu na miejscu wydarzenia. Do wygrania atrakcyjne nagrody, między innymi kaski narciarskie.

Łomżyńscy policjanci zapraszają też do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. "Stok nie jest dla bałwanów", którego tematem jest zilustrowanie dekalogu reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Więcej informacji o konkursie na stronie Komendy Głównej Policji.

2 komentarzy

 • Odpowiedz Suweren piątek, 26 stycznia 2018 08:16 Umieszczone przez: Suweren

  > Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łomży
  > w zawodach narciarskich w Rybnie

  Samochodami niech lepiej zajmą się prewencyjnie.

 • Odpowiedz Poszkodowany piątek, 26 stycznia 2018 09:09 Umieszczone przez: Poszkodowany

  Kradzieżą samochodów proszę się zająć.
  Może zawody pomiędzy Policjantami pt.Ujawnienia i zatrzymanie złodzieji skradzionych 30samochodów z terenu Łomży i okolic oraz odnalezienie pojazdów.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu