dom lomza
poniedziałek, 05 lutego 2018 12:44

Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie fot. Gmina Śniadowo
W piątek 2 lutego, na zakończenie ferii zimowych, w hali sportowej w Śniadowie odbył się turniej piłki nożnej halowej „Ferie zimowe 2018", skierowany do uczniów szkół podstawowych z klas V - VII. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn, zarówno ze Śniadowa i okolic, ale także ze Szczepankowa.

Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym", gdzie 1 mecz trwał 2 x 7 minut. Mecze sędziowane były przez nauczyciela wychowania fizycznego Wojciecha Klimaszewskiego, a opiekę medyczną nad zawodnikami sprawował ratownik medyczny - p. Krzysztof Piszczatowski.

Zawodnicy którzy zajęli miejsca od I do III zostali obdarowani dyplomami i medalami ufundowanymi przez Wójta Gminy Śniadowo – Rafała Pstrągowskiego, a pozostali pamiątkowymi medalami za uczestnictwo w turnieju.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy poświęcili swój wolny czas i przywieźli dzieci na turniej, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Śniadowie, przy pomocy Wojciecha Klimaszewskiego i Katarzyny Bieńkowskiej. Dzięki ich pomocy dzieci nie tylko mogły wziąć udział w turnieju, ale również czuły się pewniej w trakcie grania i przerw między meczami.

Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja turnieju kształtuje się następująco:

  1. I miejsce – "Sportowcy ze Śniadowa"
  2. II miejsce – "VI A radę da"
  3. III miejsce – "Dzikie Koty"
  4. IV miejsce – "SP Szczepankowo I"
  5. V miejsce – "SP Szczepankowo II"

Gmina Śniadowo

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu