jodr szepietowo
środa, 21 lutego 2018 08:03

Kamil Mieczkowski trzeci w Debiutach 2018 [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Do pierwszych swoich zawodów w kulturystyce klasycznej przygotowywał się od roku, a ostatnie 10 miesięcy pod okiem Mistrza Polski Krzysztofa Reinharda. Choć niedługo skończy 34 lata, sportami siłowymi zajął się dopiero 3 lata temu. Przy odpowiedniej determinacji i wielkiej pracy wystarczyło do wielkiego sukcesu - 3. miejsca w kulturystycznych Debiutach.

banerwww4

Wczoraj odwiedziliśmy Kamila w Siłowni Pro-Fitness, gdzie pracuje jako trener i gdzie budował formę na swoje pierwsze kulturystyczne zawody. Opowiedział nam nieco o swojej drodze do sobotniego sukcesu w Hali Expo w Krakowie podczas Europe Sport Power. W zawodach kulturystycznych wzięło tam udział ponad 500 zawodników oraz zawodniczek z całej Polski, zatem o miejsce na podium nie było łatwo.

Debiuty PZKFiTS – IFBB 2018 to jedna z najważniejszych imprez w życiu każdego kulturysty! Bez udziału w niej, nie można mówić o rozpoczęciu profesjonalnej kariery w kulturystyce. Miejsce na podium z pewnością pomoże w osiąganiu kolejnych sukcesów, choć i tak najważniejsze będzie przygotowanie.

Każdy, kto Kamila zna nieco dłużej, pamięta z pewnością jego wcześniejsze sukcesy w zupełnie innej dyscyplinie. Kamil przez wiele lat trnował bowiem w Łomżyńskim Klubie Karate i jako jego zawodnik kilkakrotnie wygrywał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego. Zajmował też medalowe miejsca na Mistrzostwach Polski Wschodnie. Karierę utalentowanego karateki przerwała jednak kontuzja. Kamil nie potrafi jednak żyć bez sportu i bez rywalizacji. Znalazł sobie inne zajęcie, Dojo klubu karate zamienił na siłownię, a worek treningowy na hantle, sztangi i inne ciężary. Przyzwyczajony do ciężkiej pracy na treningach poradził sobie ze zmianą dyscypliny i wkładając mnóstwo serca i wysiłku w nowe zajęcie bardzo szybko zanotował pierwszy sukces.

W Krakowie Kamil wystartował w kulturystyce klasycznej do 175 cm. W grupie rywalizowało 12 zawodników, z czego kilku reprezentowało znane w Polsce kluby i choćby z tego powodu już na starcie miało "łatwiej" u sędziów. Jak mówi nasz łomżyński kulturysta, zakładał początkowo, że przy tej liście startowej zajmie 4. miejsce. To również byłby sukces, choć oczywiście nie tej miary co podium. Okazało się jednak, że znalazł się na wyższej pozycji i to pomimo kilku mniej lub bardziej istotnych kłopotów tuż przed samymi zawodami.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego pokazu w wykonaniu Kamila Mieczkowskiego oraz rozmowy zarejestrowanej naszą kamerą.

tabelka

Galeria zdjęć

23 komentarzy

  • Odpowiedz ~~ środa, 21 lutego 2018 08:58 Umieszczone przez: ~~

    Gratulacje Mietek!!!

  • Odpowiedz James007 środa, 21 lutego 2018 09:57 Umieszczone przez: James007

    NO coż... Nie chcesz się zająć doskonaleniem polszczyzny to zostaje tylko siłownia.

  • Odpowiedz Endriu środa, 21 lutego 2018 10:33 Umieszczone przez: Endriu

    James007 zgadzam się z Tobą w 100%.Wypowiedzi nie mają składu ani ładu.Co z tego że ma mięśnie i zajął 3 miejsce tam też trzeba się wykazać słownictwem podczas wywiadu...Porażka.Że nikt nie zwrócił uwagi na jego bałagan w jezyku polskim.Dobra rada Kamil w wolnej chwili poczytaj książki .

  • Odpowiedz Rzodkiewka środa, 21 lutego 2018 11:42 Umieszczone przez: Rzodkiewka

    Haha to prawda! Zgryz! Ja zwróciłam uwagę natomiast na wygląd ale nie mięśni tylko twarzy. Pan Kamil wbrew pozorom źle wygląda na twarzy. BRak rzęs i brwi świadczy o wypłukaniu ważnych witamin.Gratuluję sukcesu i pasji ale grunt to umiar.

  • Odpowiedz j środa, 21 lutego 2018 12:24 Umieszczone przez: j

    No i jeszcze jedno. W takich majtkach to ja bym wolał dziewczyny oglądać.

  • Odpowiedz kaziu z ratusza środa, 21 lutego 2018 12:55 Umieszczone przez: kaziu z ratusza

    super gratulacje

  • Odpowiedz frida środa, 21 lutego 2018 15:14 Umieszczone przez: frida

    no dobra dobra mieśnie ok ale jak tam ptaszek?

  • Odpowiedz Dobra Kobieta środa, 21 lutego 2018 21:30 Umieszczone przez: Dobra Kobieta

    Panie Kamilu ładnie pan podziękował na tym reportazu "przyjacielowi" kruchemu za pomoc,ladnie!
    Na face wszystko widziałam jak pan ładnie pisze że super przyjaciel aha, a już wspomnieć o jego pomocy to po co jak już po zawodach.

  • Odpowiedz BRAVO MIECIU !!! środa, 21 lutego 2018 21:47 Umieszczone przez: BRAVO MIECIU !!!

    W tej zj.banej łomży to najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić bo nawet jak coś dobrego zrobisz ,osiągniesz to spotka cię fala hejtu. J.bane cebulaki !!! Bravo MIETEK !!! Chłopak coś osiągnął ,mówi otwarcie że jest z łomży to zamiast się cieszyć że dumnie reprezentuje te wygwizdowo i pogratulować ,wesprzeć dobrym słowem aby miał chęć dalej realizować się w tym co lubi to oczywiście HEJT . J.bane wieśniaki łomżyńskie !!! Zawiść przez was przemawia .GRATULACJE KAMIL ! A hejterom pies mordę lizał !!!

  • Odpowiedz sysza środa, 21 lutego 2018 22:02 Umieszczone przez: sysza

    j...c hejtow smierdzacych troli na pole cebule plec zaraz wiosna bedzie .a kamilowi gratki oby tak dalej rob chlopaku to co lbisz i kochasz

  • Odpowiedz Gruby środa, 21 lutego 2018 22:19 Umieszczone przez: Gruby

    A Sysza to nie przypadkiem pan Kamil?Ta pisownia jakaś podobna.
    A Hejt to nic innego jak dobra reklama matołki.

  • Odpowiedz dyrektor środa, 21 lutego 2018 22:28 Umieszczone przez: dyrektor

    On się wypowiada jakby gimnazjum nie skonczył, jaki to przykład dla dzieci ?

  • Odpowiedz alan22 środa, 21 lutego 2018 22:31 Umieszczone przez: alan22

    sysza: Ibisz to chyba kulturystyki nie lubi... chociaż też przed lustrem sporo czasu spędza...

  • Odpowiedz Słodka M środa, 21 lutego 2018 22:38 Umieszczone przez: Słodka M

    Gratulacje panie Kamilu! ale ja jednak zmieniłam siłownie i moje koleżanki też bo na początku było fajnie ale pana ćwiczącego w samych gaciach już nam się odechciało ogladac, o reszcie nie wspomnę.Poprostu pan to taka Zosia samosia :),bez urazy panie Kamilu.
    Głowa do gory.

  • Odpowiedz dhah środa, 21 lutego 2018 22:49 Umieszczone przez: dhah

    nie kazdy musi byc filologiem polskiego, żal mi Was ludzie że umiecie się tylko czepiać, stawiać zarzuty, zamiast po prostu pogratulowac. Z pewnością Ci wszyscy ktorzy sie tu wypowiedzieli negatywnie są idealni mają więcej sukcesów niż Kamil i każdy z Was twardzieli potrafiłby powiedzieć to Kamilowi w oczy, proponuję najpierw poznać człowieka a potem go oceniać, ale.po co lepiej wylać żale na forum,tak łatwiej... a co do podziękowań to żeby Kamil miał dziękować każdemu kto dołożyl jakąś cegiełke do jego sukcesu to by mu dnia nie starczylo! Komu miał podziękować to na pewno zrobił to nie koniecznie w wywiadzie a jak ktoś coś robił dla podziękowań to sory, nie ma co komentowac... gratki raz jeszcze.

  • Odpowiedz Kruchy środa, 21 lutego 2018 23:04 Umieszczone przez: Kruchy

    Nikt nie jest, doskonały a człowiek jest tylko człowiekiem. Zróbcie coś sami, pokażcie co potraficie, na co Was stać. Zawsze znajdzie się krytyk, dopóki nie pozna osobiście człowieka, zawsze będzie wytykał dopóki sam nie zazna tego na własnej skórze. Nikt nie jest idealny, lepiej robić nic? Niż spełniać marzenia? Naprawdę macie czas na pisanie ironicznych i negatywnych komentarzy? Chce Wam się? Sami poloniści i wszechwiedzący. Rozumiem, że się nudzi... Ja np. nie potrzebuję aby ktoś mnie chwalił w mediach, wywyższał, większy już nie urosnę, wiem jaką mam relację z Kamilem i wystarczy mi jego uściśnięcie dłoni i podziękowanie. Reszta niech sobie myśli co chce, każdy ma kompleksy, powtarzam nikt nie jest idealny, ale czy tego się wstydzi? Jesteś takim jaki jesteś... chyba liczy się zdrowie i szczęście to jaki jesteś w środku nie na zewnątrz i jak ci jest dobrze tak żyjesz! Pozdro dla kumatych!

  • Odpowiedz dhah środa, 21 lutego 2018 23:08 Umieszczone przez: dhah

    hahahha no fakt kruchy Ty juz wyzszy nie urosniesz;-)

  • Odpowiedz 838DJJDJD środa, 21 lutego 2018 23:09 Umieszczone przez: 838DJJDJD

    ciekawe czy penis jeszcze się unosi, ciekawi mnie to ;)

  • Odpowiedz James007 środa, 21 lutego 2018 23:12 Umieszczone przez: James007

    Dajcie spokój i nie spinajcie się za bardzo buee, to tylko forum i każdy chyba wie że można się wypowiedziec, myślę że nasz sportowiec nie buja w gwiazdach i nie wytoczy procesu forumowiczom buheee

  • Odpowiedz Bez ściemy środa, 21 lutego 2018 23:30 Umieszczone przez: Bez ściemy

    Gratki chlopie za medal ale już nie pitol że 3lata ćwiczysz ,już parę ładnych lat temu cię widziałem w różnych silkach na mieście, raz spompowany jak balon raz szczupaczek,wiesz jak jest i bylo, toć wiesz że nasze miasto wszystko o wszystkich wie

  • Odpowiedz Rzodkiewka czwartek, 22 lutego 2018 00:06 Umieszczone przez: Rzodkiewka

    słodka m ja z tego powodu tez tam niechodze mimo fajnej obsługi i sprzętu. ILEŻ To można patrzeć na te majtki wpatrzone w siebie. Zero pomocy merytorycznej nie mówiąc o wsparciu technicznym.

  • Odpowiedz Goro czwartek, 22 lutego 2018 22:30 Umieszczone przez: Goro

    Tego co tak ciekawi czy sie jeszcze unosi mu to najlepiej wyslij mu swoja matke tylko ja umaluj i wymyj zeby wygladala jak czlowiek