wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 26 lutego 2018 09:32

W nagrodę pojadą na mecz reprezentacji Polski

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Piłkarze Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego z rocznika 2007, którzy tydzień temu wywalczyli brązowe medale podczas finałowej edycji turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, zostali docenieni przez wojewódzką centralę piłkarską. W nagrodę pojadą na mecz reprezentacji Polski.

brico lomza

Prezes Sławomir Kopczewski, na wniosek zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, ufunduje młodym piłkarzom wyjazd na mecz towarzyski Polska-Litwa, który odbędzie się 12 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to ostatni sprawdzian naszej reprezentacji przed Mistrzostwami Świata w Rosji, a dla młodych adeptów piłki nożnej w Łomży z pewnością wielkie przeżycie.

- Jestem pełen uznania dla tych młodych chłopaków. Zebrali oni wiele pochwał za swoją postawę na boisku. Swoje zadanie bardzo dobrze wykonał także trener Jacek Lis. To taka nagroda za ich pracę – mówi prezes Podlaskiego ZPN, Sławomir Kopczewski.

Wyjazd na turniej został wsparty ze środków Urzędu Miejskiego w Łomży, który przekazał MŁKS kwotę 3 500 zł na zakup niezbędnego sprzętu i opłacenie transportu do stolicy.

13 komentarzy

  • Odpowiedz greg poniedziałek, 26 lutego 2018 09:48 Umieszczone przez: greg

    Prosba do rodzicow o odprowadzenie 1%, padatku na LKS 1926 Lomza.Klub jest w trudnej sytuacji finansowej i trzeba pomoc.Dobrze zeby dzieci pozniej mogly kontynuowac swoja gre w pilke nozna przynajmniej na poziomie 3 Ligi.Przykladem jest mlodszy Swiderki ,ktory podpisal kontrakt z Siarka Tarnobezg.
    Instrukcja wplaty jest na stronie klubowej.

  • Odpowiedz Nadzieja poniedziałek, 26 lutego 2018 09:51 Umieszczone przez: Nadzieja

    @ greg

    na trenera weźcie księdza zniknie nędza

  • Odpowiedz krawężnik z granitu, Kościół z betonu i miłość Pasterzy do (Paśnika) Ojczyzny zamiast miłości do ludzi ptfu do Owiec poniedziałek, 26 lutego 2018 10:07 Umieszczone przez: krawężnik z granitu, Kościół z betonu i miłość Pasterzy do (Paśnika) Ojczyzny zamiast miłości do ludzi ptfu do Owiec

    @ greg

    sprzedajcie dusze diabłu on was otoczy miłością i sypnie wdowim groszem na prezesa coby Klub bujał się w dostatku

    przy okazji powiedz jak tam sytuacja ludzi czy oni też są w trudnej sytuacji ?

  • Odpowiedz ... poniedziałek, 26 lutego 2018 10:15 Umieszczone przez: ...

    @ greg

    do świętego mikołaja się pomódlcie jak przedsiębiorcy Łomżyńscy którzy Mikołajowi zrobili nawet cacy na przeciw sądu z wiarą w Jego ochronę przed ...

  • Odpowiedz paranoja poniedziałek, 26 lutego 2018 19:27 Umieszczone przez: paranoja

    greg do Kuleszy napisz to jego klub
    ŁKS już dawno nie istnieje
    teraz dzieci bawią się w piaskownicę nie w klub
    a ludzie myślą że to ŁKS ...

  • Odpowiedz greg poniedziałek, 26 lutego 2018 20:44 Umieszczone przez: greg

    Czyli zeby ten wasz podatek poszdel na nagrody dla Zydoskich Parti w Polsce,ktore co chwila je sobie przyznaja.Kulesza,co mogl to uratowal.Wiekszosc ,klubow pilkarskich w Polsce miala podobnie problem albo i gorsze.Z klubow Extraklasy tylko Legia i chyba Wisla Krakow nie zostala zdegradowana.Pozostale kluby wracaja powoli na swoje miejscu.W ,Lomzy nie stety ,najechalo sie wiesniactwa i tylko disco-poplo ich interesuje.Wstyd na cala Polske!

  • Odpowiedz sedar poniedziałek, 26 lutego 2018 21:12 Umieszczone przez: sedar

    jak widać warto stawiać na młodzież bo może dzięki niej seniorski łks stanie kiedyś na nogi