wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 26 lutego 2018 11:05

V Noworoczny Turniej Siatkówki MOSiR [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
V Noworoczny Turniej Siatkówki MOSiR [VIDEO] fot. MOSiR
W niedzielę 25 lutego 2018 r. na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polski w godzinach 9:00 - 17:00 rozegrany został V Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

brico lomza

W turnieju udział wzięło 8 drużyn – Neobrand Volley Białystok, Volley House Prestige Męski Białystok, Space Łomża, Dwie Lewe Ręce, Jimi Zambrów, Błysk Łomża, LMS Łomża, Ostrołęka Przyjaciele.

Turniej w pierwszej fazie rozgrywany był systemem grupowym, w którym każda drużyna rozegrała po trzy spotkania. Do półfinałów awansowały zespoły: Neobrand Volley Białystok, Jimi Zambrów, Volley House Prestige Męski Białystok i Błysk Łomża.

Po emocjonujących półfinałach przyszedł czas na mecze o pierwsze i III miejsce. W małym finale spotkały się drużyny Błysk Łomża i Jimi Zambrów. Mecz wygrała reprezentacja Jimi Zambrów i tym samym zajęła III miejsce w turnieju.

W finale spotkały się dwie drużyny z Białegostoku: Neobrand Volley i Volley House Prestige Męski. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało walki pod siatką oraz efektownych ataków. Ostatecznie 2:1 mecz wygrała drużyna Volley House Prestige Męski i została zwycięzcą V Noworocznego Turnieju Siatkówki w Łomży.

Najlepszym rozgrywającym turnieju został zawodnik Neobrand Volley Piotr Andraka, najlepiej atakującym okazał się Jakub Koc z drużyny Jimi Zambrów, natomiast MVP turnieju został Mateusz Kardzasz z ekipy Volley House Prestige Męski.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu