jodr szepietowo
niedziela, 04 marca 2018 19:10

W Piątnicy pobiegli "Wilczym Tropem" [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
W Piątnicy pobiegli "Wilczym Tropem" [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Adam Szydlik został zwycięzcą zorganizowanego dzisiaj na terenie Fortu III w Piątnicy Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tegorocznej imprezie zorganizowano aż trzy biegi. Oddzielnie rywalizowały dzieci, dorośli a także - po raz pierwszy - służby mundurowe. Łącznie udział wzięło około 500 osób.

banerwww4

Na starcie biegu w Piątnicy stawiło się dziś blisko 500 uczestników, w tym około 200 strażaków ochotników z terenu Powiatu Łomżyńskiego i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Służby mundurowe po raz pierwszy uczestniczyły w Biegu Pamięci, odpowiadając na zaproszenie organizatorów, którzy postanowili w tym roku nieco rozszerzyć formułę imprezy. Obyły się więc aż trzy biegi. W pierwszym uczestniczyły dzieci i całe rodziny, drugi był biegiem "open" dla wszystkich chętnych, a trzeci zorganizowano specjalnie dla biegaczy w mundurach.

- Przygotowaliśmy 600 pakietów startowych, natomiast mróz był dość duży, więc z terenu troszeczkę tych osób przyjechało mniej niż planowaliśmy - mówił przed rozpoczęciem pierwszego biegu wójt Krzysztof Kozicki.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych jest imprezą ogólnopolską organizowaną przez Fundację Wolność i Demokracja. W ramach wydarzenia w całym kraju odbyły się dziś biegi na dystansie 1963 metry. Dystans 1963 metrów jest odwołaniem do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek.

Miejsca na podium w poszczególnych biegach i kategoriach zajęli:

Bieg Rodzinny (dzieci do 12 roku życia)

dziewczęta:

Amelia Turek
Kinga Solińska
Róża Zysk

chłopcy:

Mikołaj Tarnacki
Damian Chrzanowski
Jakub Kozłowski

Bieg Open

kobiety:

Dominika Kurpiewska
Marta Borkowska
Agnieszka Gryglik

mężczyźni:

Adam Szydlik
Damian Kwiatkowski
Piotr Kurządkowski

Bieg służb mundurowych:

kobiety:

Barbara Kaczmarczyk
Paulina Kornas
Anna Dziemińska

mężczyźni:

Paweł Grygo
Bartek Ciuchnicki
Jakub Kurpiewski

26 komentarzy

  • Odpowiedz Basia niedziela, 04 marca 2018 20:06 Umieszczone przez: Basia

    Super impreza - atmosfer super, organizacja super
    pogoda też super

  • Odpowiedz Psp niedziela, 04 marca 2018 20:15 Umieszczone przez: Psp

    Służby mundurowe biegaly, super ale czemu na zdjęciach nie widzę policjantów z posterunku w Piatnicy ani z komisariatu z Łomży. Policjanci nie biegają?
    Jak zwykle liczne stawili się strażacy.

  • Odpowiedz w tym niedziela, 04 marca 2018 20:15 Umieszczone przez: w tym "małpim gaju" rela...tywizm i rela niedaleko spadają ow[o]ce od drzewa zakazanego

    no i co te tropiciele wytropili ?

  • Odpowiedz czy ... tak jest z każdym kto sie narodzi z ducha ? niedziela, 04 marca 2018 20:21 Umieszczone przez: czy ... tak jest z każdym kto sie narodzi z ducha ?

    wytropili kto i dlaczego doprowadził do III wojny światowej nie kończąc jeszcze sprzątania po II wojnie światowej ????


    a *** z tym bieganiem za wiatrem z duby bąkami rozpędzonym

  • Odpowiedz Basia W niedziela, 04 marca 2018 20:23 Umieszczone przez: Basia W

    Niewątpliwie świetna impreza - strzałem w 10 było zaproszenie przez wójta Kozickiego WOT-u i Strażaków
    super w Piątnicy na fortach kolejna dobra impra

  • Odpowiedz dawniej***obecnie****J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewangelii którą dobrze znali Jaruzelscy niedziela, 04 marca 2018 20:27 Umieszczone przez: dawniej***obecnie****J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewangelii którą dobrze znali Jaruzelscy

    równie dobrze mogliby biegać w koło dupy zbijając bąki przeciwnika na rondzie pod stacją Kurpiewskiego ten sam efekt końcowy

  • Odpowiedz dawniej***obecnie****J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewangelii którą dobrze znali Jaruzelscy niedziela, 04 marca 2018 20:32 Umieszczone przez: dawniej***obecnie****J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewangelii którą dobrze znali Jaruzelscy

    @ Basia W

    Kozicki mógłby podzielić los swojego Honorowego Oparcia które Papież Franciszek wywalił z urzędu za zasługi dla psucia Kościoła no ale Papież Franciszek nie będzie wam podpowiadał co macie robić wy nie tępe osły na których arcykapłani wjechali na "Sąd Boży" Jezusa ... przed Piłatem w Historii zwanym Sądem nad prawdą

  • Odpowiedz dawniej***obecnie****J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewangelii którą dobrze znali Jaruzelscy niedziela, 04 marca 2018 21:05 Umieszczone przez: dawniej***obecnie****J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewangelii którą dobrze znali Jaruzelscy

    @ Basia W

    co może być stawką większą niż życie ?

    o co poszło w Biblii te całe "puszczanie bąków" czytam wiatrów ?

  • Odpowiedz Jk niedziela, 04 marca 2018 21:29 Umieszczone przez: Jk

    Imponujacy wynik uczestników.Powodzenia w realizacji dalszych imprez

  • Odpowiedz Anetta niedziela, 04 marca 2018 21:35 Umieszczone przez: Anetta

    Ilu "terytorialsów" zemdlało tym razem? Na przysiędze 5, podczas badania przed honorowym oddawaniem krwi 1, a dzisiaj? Ktoś wie ilu "weekendowców" zemdlało?

  • Odpowiedz Ja, ja niedziela, 04 marca 2018 21:56 Umieszczone przez: Ja, ja

    Anetta, walnij się w łeb. I nie komentuj.

  • Odpowiedz Robak z dziury niedziela, 04 marca 2018 22:48 Umieszczone przez: Robak z dziury

    No wcale bym sie nie zdziwił jak by któryś padl. Tradycja być musi dochowana!

  • Odpowiedz Antykodziarz poniedziałek, 05 marca 2018 00:23 Umieszczone przez: Antykodziarz

    Lewaki i antypolaki z kodu znowu dyskredytują ludzi ,którzy przynajmniej coś robią.
    Lewaki coś potraficie poza pluciem...i pierdzeniem przed monitorem..

  • Odpowiedz J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewangelii którą dobrze znali Jaruzelscy poniedziałek, 05 marca 2018 08:12 Umieszczone przez: J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewangelii którą dobrze znali Jaruzelscy

    @ Antykodziarz

    kapo w Oświęcimiu też coś ro biło


    ps

    kim jest lewak skoro bóg lewakiem ?
    ze zalezieniem odpowiedzi możesz mieć z tym problem bo ...


    ... prawica zbiorowego mózgu stojącego ponad ich ciałem nie potrafi myśleć samo dzielnie


    jakby co to JESTEM przy Tobie

  • Odpowiedz rozal poniedziałek, 05 marca 2018 15:05 Umieszczone przez: rozal

    Brawo, brawo byłam na tym placu, a tam też nie widziałam plakatów z niezłomnymi Tabortowskim i Cieślewskim. Czy nie było u nas takich niezłomnych, czy to jakieś cieniasy były?

    Czy historię piszemy na nowo?

  • Odpowiedz judaszowe Kółko ... różańcowe poniedziałek, 05 marca 2018 16:43 Umieszczone przez: judaszowe Kółko ... różańcowe

    @ rozal

    Co się dziwisz Stryczek z szlachetną paczką nawet drogę krzyżową na nowo pisze różańcowe

  • Odpowiedz pola poniedziałek, 05 marca 2018 17:02 Umieszczone przez: pola

    Proponuję na następny bieg Rozal zawiesi plakaty niezłomnych
    Lewactwo to kur...wo

  • Odpowiedz Kasia 1 poniedziałek, 05 marca 2018 17:05 Umieszczone przez: Kasia 1

    Doceniam trud organizatorów - przygotowali wszystko super,
    słowa uznania dla biegaczy za wysiłek ,
    górą OSP nad WOT

  • Odpowiedz ssaki ssakom poniedziałek, 05 marca 2018 17:49 Umieszczone przez: ssaki ssakom

    @ pola

    tak Lewactwo to kur...wo rozgrzeszone w przeciwieństwie do kurewstwa błogo sławionego prawą ręką ks.złodziei chwały Chrystusowej przed którymi Mr.Jezus będzie bronił nawet prostytutki zepchniętej do życia jak dziady pod kościołem

    a tym Prawym potomkom szatana będzie miażdżył głowę do końca świata i jeden dzień dłużej bo oni Diabła (por. J 8, 44) mają za ojca a że diabeł nie jest mańkutem to się tą ich prawicą tuczy na wieki wieków amen tucząc kulturę anty Chrysta

    nie wierzysz ? jesteś niewiężąca ?

  • Odpowiedz ssaki ssakom poniedziałek, 05 marca 2018 17:56 Umieszczone przez: ssaki ssakom

    @ Kasia 1

    wysiłek pracy wielu rąk ludzkich w niewłaściwym kierunku Mr.Kozicki potoczył tak jak Ks.Kardynał który za psucie Kościoła został delikatnie mówiąc wyrzucony do konta ...


    ... a Mr.Kozicki szukał w nim Boskiego oparcia w kampanii

    takie biegi to marnowanie potencjału ... nie tylko czasu utraconego na stracone "priorytety"

  • Odpowiedz Profesor poniedziałek, 05 marca 2018 20:50 Umieszczone przez: Profesor

    Dobra robota - brawo Piątnica
    WOT - brawo

  • Odpowiedz Basia Wara poniedziałek, 05 marca 2018 21:03 Umieszczone przez: Basia Wara

    Relacja z biegu rewelacja - REWELACJA - mylomza.pl - pełna profeska

  • Odpowiedz ... poniedziałek, 05 marca 2018 21:29 Umieszczone przez: ...

    @ Profesor

    będą inaczej wyglądać jak wyjdą z kanału wpuszczeni w kanał ... błędnego koła historii jakiej bieg nadają Profesorowie czerpiący satysfakcję w przymilaniu się zepsutym ks.autorytetom Kościoła chorego na takie choroby cywilizacyjne jak "śmierć sumienia" i inne skrzywienia zawodowe na tle miłości bliźniego do siebie samego


    z jednej strony Piątnica po włościańska z drugiej Piątnica po duchowna a w tym rozkroku Kościół z problemem u po śledzie nia własnej tożsamości niezdolnej do samodzielnego wyboru właściwego sobie Ojca (por. "Ojcze nasz" w kontekście tłumaczenia "nie wódź nas na pokuszenie" vide Boga Ojca jakim staje się diabeł Ojciec religijnego zakłamania plus narodowego bałwochwalstwa zob. J 8, 44)

  • Odpowiedz Olo poniedziałek, 05 marca 2018 21:34 Umieszczone przez: Olo

    Panie Wójcie Kozicki zajmij się pan naprawą ulic , a nie ganiaj pan głupiego po polu !
    już nie zagłosuję na tego oszołoma !

  • Odpowiedz i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! Ewangelia Zbawienia wtorek, 06 marca 2018 08:01 Umieszczone przez: i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! Ewangelia Zbawienia

    @ Olo

    coś w tym jest to prawda podążająca za wezwaniem "ale nas zbaw ode złego ..." amen

    kto tego Kozickiego wodzi/ł na pokuszenie i czemu on uległ pokusie ?

  • Odpowiedz czy ... tak jest z każdym kto sie narodzi z ducha ? wtorek, 06 marca 2018 10:19 Umieszczone przez: czy ... tak jest z każdym kto sie narodzi z ducha ?

    @ Profesor

    czy to pokłosie kultury bezkrytycznie sękaczami t/uczonej

    dziwi że tak mądry profesor (bezkrytycznie) jak judasz pchał się do tronu arcykapłanów swojej świątyni autorytetów upadłych jak sam diabeł na co on liczył ?