wigilia2018 dom lomza
piątek, 09 marca 2018 07:01

Hubert Sulewski zadebiutuje jutro w zawodowej walce MMA

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Hubert Sulewski zadebiutuje jutro w zawodowej walce MMA fot. Archiwum MyLomza.pl
Hubert Sulewski, utytułowany w kategoriach juniorskich, a także mimo młodego wieku także już wśród seniorów zawodnik Fight Club Łomża, zadebiutuje w sobotę 10 marca w zawodowej walce w formule MMA. Zawodowy debiut to cel, do którego Hubert dążył i który planował już wiele miesięcy temu. Osiągnie go w rodzinnym Grajewie.

brico lomza

Niemal dokładnie rok temu, 4 marca 2017 roku, Hubert Sulewski zwyciężył w walce amatorskiej podczas gali Extreme Fight Cage 5 w Grajewie, z którego pochodzi. Wtedy poszło gładko i Hubert w pierwszej rundzie poddał duszeniem gilotynowym Ormianina Gora Harutyunjana.W sobotę wejdzie do oktagonu w tym samym miejscu, a jego przeciwnikiem będzie ukraiński zawodnik Michaił Kurcz.

Przez ten rok podopieczny trenera Damiana Zorczykowskiego bardzo rozwinął swoje umiejętności i zanotował wiele zakończonych sukcesem startów amatorskich. Wszystkie one, łącznie z treningami, miały na celu przygotowanie do zawodowego debiutu, który jest bardzo ważnym pierwszym krokiem dla każdego zawodnika. W przypadku Huberta wszystko wydaje się układać znakomicie. Znając jego samego, jego trenera i klub, można z całą pewnością stwierdzić, że Hubert został doskonale przygotowany do tego starcia. Dodatkowym jego atutem będzie z pewnością fakt debiutu przed wspierającą go publicznością. Za sobą Hubert będzie miał bowiem nie tylko kolegów z Łomży, którzy pojadą do Grajewa, ale właściwie całą halę, bo nasz fighter urodził się i wychowywał w Grajewie, a w Łomży zamieszkał będąc już gimnazjalistą.

Galę Extreme Fight Cage 7 organizuje Federacja 3F z Ełku. W walce wieczoru obejrzymy starcie Tomasza Zawadzkiego z Dziennisem Luchnikau, a w karcie wstępnej zawalczy także klubowy kolega Huberta Sulewskiego - Hubert Żochowski, którego rywalem będzie Filip Cudny. Ogółem odbędzie się 10 walk w formule MMA i trzy walki na zasadach K-1.

1 komentarz

  • Odpowiedz ed sziran piątek, 09 marca 2018 09:47 Umieszczone przez: ed sziran

    jak ktoś ma Vectrę to na kanale 250 bodajże będzie transmisja od 18:30. Powodzenia chłopaku!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu