wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 08:18

Armia Fight Night 2: Hubert Żochowski vs Kamil Czyżewski [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Zaczynamy serię opisów walk łomżyńskich zawodników na gali Armia Fight Night 2. Jako pierwszy do oktagonu wyszedł Hubert Żochowski z Fight Club Łomża, który w walce półzawodowej zmierzył się z Kamilem Czyżewskim z Białegostoku.

brico lomza

Od pierwszej chwili obaj zawodnicy ruszyli na siebie, żeby uzyskać przewagę. Czyżewski wyprowadzał celne lewe proste, które szybko rozbiły nos Huberta. W tej sytuacji zawodnik Fight Clubu spróbował sprowadzenia, co jednak mu się nie powiodło i skończyło się klinczem przy siatce. Po rozerwaniu klinczu walka wrócił na środek klatki. Hubert zauważył, że przeciwnik przy zadawaniu ciosu opuszcza prawą ręką i kilka razy pod rząd wykorzystał to zadając mocny lewy sierpowy. Czyżewski musiał to widocznie odczuć, bo sam postanowił sprowadzić walkę do parteru i zrobił to. Będąc z góry głównie próbował zadawać ciosy, z których część doszła do celu. Koniec rundy zastał zawodników właśnie w takiej sytuacji.

W drugiej rundzie bardzo szybko walka znalazła się ponownie w parterze. Po sprowadzenie poszedł Hubert Żochowski, ale Czyżewski wybronił to i sam znalazł się w pozycji z góry. Łomżyniak chwycić balachę, co zakończyło się niepowodzeniem i inicjatywę bardzo mocno przejął białostoczanin. Najpierw było kilka ciosów z góry, próba wykluczenia ręki w krucyfiksie i obijania z góry. Następnie próba chwycenia  kimury na jedną, a po nieudanej próbie dosiadu i przejściu pozycji na drugą rękę. Hubert zdołał wybronić wszystkie te próby poddania.

Już po pierwszej rundzie Żochowski był bardzo zmęczony. Po drugiej sił miał jeszcze mniej, a Czyżewski wyglądał wciąż dość świeżo. Na początku drugiej rundy Hubert spróbował wysokiego kopnięcia, które jednak trafiło na gardę. Dochodziły celu natomiast niektóre z lewych prostych Czyżewskiego. W połowie rundy po raz kolejny Hubert poszedł do nóg przeciwnika i po raz kolejny skończyło się to udaną obroną i pozycją dominującą zawodnika z Białegostoku i ciosami zadawanymi z góry w pełnej gardzie. W końcówce Żochowski chwycił jeszcze z dołu prawą rękę rywala próbując wyciągnąć balachę, ale zabrakło już na to sił.

Sędziowie nie mieli wątpliwości, że zwycięzcą tej walki jest Kamil Czyżewski. Punktowali 29:28 30:27 29:28 dla białostoczanina.

Galeria zdjęć

6 komentarzy

 • Odpowiedz Rozrzutność Chrzanowskiego poniedziałek, 09 kwietnia 2018 09:59 Umieszczone przez: Rozrzutność Chrzanowskiego

  Łomżyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pw. Świętego Ducha w Łomży otrzymało z budżetu miasta wsparcie realizacji zadania publicznego pod tytułem „Opieka hospicyjno - paliatywna nad chorymi w terminalnym stadium choroby nowotworowej” w wysokości 25 tys. zł.

  Na co prezydent Chrzanowski w tym roku dał więcej niż na hospicjum? Na wiele...

  - na wymianę wykładziny wraz z pracami naprawczymi i remontowymi w pokoju 101, czyli jego gabinecie - 25 tys. 596,30 zł
  - na organizację imprezy sportowej pt. „Armia Fight Night II” - 28 tys. zł
  - na występ kabaretu SMILE - 28 tys. 290 zł
  - na wykonanie filmów informacyjno - promocyjnych „600-lecie nadania praw miejskich Łomży” (czas trwania do 5 min.) wraz ze spotem reklamowym (czas trwania do 30 sek.) - 30 tys. zł.
  - na występ Zespołu piękni i Młodzi podczas Dni Łomży - 30 tys. 750 zł
  - na wykonanie występu artystycznego zespołu Boys podczas Dni Łomży - 31 tys. 980 zł
  - na przygotowanie i realizacja projekcji video – mappingu na fasadzie Ratusza z okazji obchodów 600-lecia nadania praw miejskich w dniach 15-16 czerwca - 40 tys. zł.

  Bardzo rozrzutny jest Chrzanowski z publicznych środków. Proponowałbym zainteresowanie się odpowiednich organów !

 • Odpowiedz urna wyborcza poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:05 Umieszczone przez: urna wyborcza

  dorzućcie do tego nakrętki zakręconych dla hospicjum zbierane przez szkolne koła karitasu w duchu apostolstwa trzeźwości inteligencji trzeźwej jak świnia przy granitowym ołtarzyku próżności przy jakim są składane ofiary ku chwale wartości katolickich

 • Odpowiedz poprawcie mnie jak się mylę ;/ jak macie Ducha odpowiedniego poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:06 Umieszczone przez: poprawcie mnie jak się mylę ;/ jak macie Ducha odpowiedniego

  ptfu uryna wyborcza miało być

 • Odpowiedz +++ poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:19 Umieszczone przez: +++

  "Módlmy się o to, aby osoby odpowiedzialne politycznie i wojskowo wybrały inną drogę" niż Chrzanowski Bronakowski i inni którzy nie będąc odpowiednio dojrzałym do pełnienia powołania służby bliźnim domagają się ochrony dóbr osobistych potrzebnych do celebrowania wizerunku ważnego dla godnego funkcjonowania urzędu

 • Odpowiedz Kedzia poniedziałek, 09 kwietnia 2018 10:28 Umieszczone przez: Kedzia

  A co wierych wielki figot fagot na fotkach nie widać nie lansuje się co zaniemogl czy jak

 • Odpowiedz enej poniedziałek, 09 kwietnia 2018 22:15 Umieszczone przez: enej

  sprawa hospicjum jest w tym przypadku bardzo ale to bardzo wazna bo bezkompromisowo odsłania stopień wrażliwości tegoż prezydenta na ludzkie nieszczęście. Co więcej obnaża w kontekście jego dziwnego zakłopotania podczas wywiadu dla redaktora Czabana gdzie sprawiał wrażenie człowieka wstrząśniętego tym jak twierdził omyłkowym obcięciem na początku kadencji dotacji dla hospicjum. Dzisiaj widzimy ,że była to pozorna troska bo przez kolejne lata nadal nie zwiększał obciętej na początku swej kadencji dotacje dla hospicjum utrzymując je na śmiesznie niskim poziomie. UWAŻAM ,ŻE TAKA OSOBA NIE POWINNA NIGDY BYĆ PREZYDENTEM NASZEGO MIASTA I WZYWAM WSZYSTKICH KTÓRYM LEZY NA SERCU DOBRO MIESZKAŃCÓW I TEGOZ MIASTA DO SKORZYSTANIA Z PRZYSŁUGUJĄCEGO NAM PRAWA I W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE GŁOSOWANIE NA PANA CHRZANOWSKIEGO ANI NIKOGO Z PARTI PIS KTÓREJ JEST CZŁONKIEM TAK NAM DOPMOŻ BÓG DLA DOBRA I PRZYSŻŁOŚCI MIASTA I NASZYCH DZIECI. ŁOMŻO POWSTAN Z KOLAN , UPOMNIJ SIĘ O SIEBIE. Na koniec proszę zestawcie sobie wydatki prezydenta miasta na rożne duperele i sztandarowy park którego Jan Paweł II w życiu by nie chciał z kwotą 25 000 złotych która pan prezydent łaskawie przeznaczył na wsparcie hospicjum które zajmuje się ludżmi nieuleczalnie chorymi. To tyle i aż tyle.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu