wigilia2018 dom lomza
piątek, 13 kwietnia 2018 13:08

Bokserskie emocje w Hali Olimpijczyków

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Bokserskie emocje w Hali Olimpijczyków fot. Archiwum MyLomza.pl
Masa emocji związanych z rywalizacją sportową czeka przez nadchodzący weekend sympatyków boksu w naszym mieście. W sobotę i niedzielę, w Hali im. Olimpijczyków Polskich, trwać będą Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w boksie, w których udział weźmie blisko 100 zawodników z całego regionu.

brico lomza

Z blisko setki uczestników sobotnio-niedzielnych zawodów aż ponad 20 to podopieczni trenera Zbigniewa Maleszewskiego z Bokserskiego Klubu Sportowego Tiger. Oprócz nich zaprezentują się zawodnicy z dwóch klubów białostockich, z Sokółki, Augustowa, Hajnówki i Suwałk.

- Będzie to jedna z najliczniejszych imprez w historii Mistrzostw Województwa Podlaskiego - twierdzi Zbigniew Maleszewski, który podjął się jej organizacji.

Pięściarze mierzyć się będą w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, kadet i junior. Zwycięzcy kategorii wagowych w grupie młodzików z rocznika 2002-2003 automatycznie uzyskają awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Oprócz młodzieży o tytuł mistrza województwa powalczą na ringu również seniorzy.

- Zapraszamy wszystkich sympatyków boksu z Łomży do kibicowania naszym zawodnikom. Wstęp na imprezę jest bezpłatny - przekazuje Zbigniew Maleszewski.

Tiger-Plakat-Mistrzostwa-Woj-Podlaskiego-2

2 komentarzy

  • Odpowiedz Slejzi piątek, 13 kwietnia 2018 14:40 Umieszczone przez: Slejzi

    Wierycha chyba nie będzie na widowni bo on to emlemlej

  • Odpowiedz Killer sobota, 14 kwietnia 2018 21:02 Umieszczone przez: Killer

    DNO. Miały być walki VIP. Masahuku. Hahaha.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu