niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
sobota, 14 kwietnia 2018 15:48

[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - GKS Wikielec w transmisji online

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - GKS Wikielec w transmisji online fot. Archiwum MyLomza.pl
GKS Wikielec, to ostatni zespół w I grupie III ligi, od początku sezonu dzierżący w tabeli czerwoną latarnię. Zespół ten musiał już pogodzić się z spadkiem, ale mimo to w każdym meczu walczy z całych sił, aby pozostawić po sobie dobre wrażenie. Czy ŁKS poradzi sobie z ousiderem? Dowiemy się już dziś.

brico lomza

Drużyna z Wikielca, małej miejscowości w woj. warmińsko-mazurskim, to beniaminek III ligi, który od początku rozgrywek po prostu sobie w nich nie radzi. W 21 rozegranych meczach zgromadził zaledwie 7 punktów, na co złożyło się jedno zwycięstwo i cztery remisy. Aż 16 razy piłkarze GKS-u schodzili z boiska pokonani. Mimo to zespół ten potrafił w tym zesonie zaskoczyć minimum dwukrotnie. W 12. kolejce takim zaskoczeniem, a nawet sensacją był remis na własnym boisku z Widzewem Łódź 2:2. Po raz drugi piłkarze GKS-u wprawili w osłupienie obserwatorów tej ligi w kolejce nr 14, kiedy również na własnym terenie odprawili z kwitkiem rezerwy warszawskiej Legii, aplikując wojskowym aż trzy gole i nie tracąc żadnego.

ŁKS 1926 rozegrał jesienią w Wikielcu trudny mecz, w którym wcale nie był znacznie lepszym zespołem. Ostatecznie biało-czerwoni przywieźli do Łomży komplet punktów zwyciężając 2 września 2017 roku 2:1. czy to oznacza, że są faworytem sobotniego spotkania? Na papierze pewnie tak, ale przecież przed meczem w Bielsku Podlaskim również ustawiani byli w takiej roli, a jak się to tydzień temu skończyło wszyscy dobrze wiemy. W tej sytuacji na pewno nie można sobie pozwolić na lekceważenie jutrzejszych gości. ŁKS musi wyjść skoncentrowany na celu, jakim jest utrzymanie i dopisać sobie kolejne trzy punkty do ligowego dorobku. Ważne, by nie zrobić tego przed meczem, bo sytuacja może się nieoczekiwanie odwrócić.

ŁKS 1926 Łomża - GKS Wikielec, sobota 14 kwietnia 2018 r., godz. 17.00

16 komentarzy

  • Odpowiedz Usa piątek, 13 kwietnia 2018 17:09 Umieszczone przez: Usa

    Bedzie relacja ?

  • Odpowiedz Wschodnia sciana piątek, 13 kwietnia 2018 17:45 Umieszczone przez: Wschodnia sciana

    4lomza kasuje wpisy pozytywne dla Chrzanowskiego

  • Odpowiedz Wschodnia sciana piątek, 13 kwietnia 2018 17:47 Umieszczone przez: Wschodnia sciana

    NAJGORSZY PORTAL TO 4 LOMZA. Krytykują a sami na klatę krytyki nie umieją przyjac

  • Odpowiedz Sisi sobota, 14 kwietnia 2018 12:52 Umieszczone przez: Sisi

    Dla mnie 4lomza to też lipa totalna.

  • Odpowiedz zygmunt z bema sobota, 14 kwietnia 2018 16:15 Umieszczone przez: zygmunt z bema

    tylko mylomza.pl jestescie rzetelni tak trzymac!!!!

  • Odpowiedz CynctymnEtefe sobota, 14 kwietnia 2018 16:17 Umieszczone przez: CynctymnEtefe

    Le rembourrage en mousse n'est pas un facteur entièrement Adidas Superstar Pas Cher nouveau, alors que beaucoup de marques dans ce domaine ont leur propre science et technologie. Il est vraiment situé au sud-ouest sur le plateau de l'Acropole, idéal à c?té de la Propylaia. Une fois que vous aurez choisi les avantages des solutions de vêtements Bape sur Internet, avec un approvisionnement limité, la disponibilité de votre produit de vêtement Bape sera considérée comme une chose Nike Dunk Sky High s?re, en plus de l'énorme économie que vous réaliserez grace à l'habillement Bape. Il a écrit que le participant pouvait triompher de la course à la suite des séances d'entra?nement, mais dans la plupart des cas, le joueur ne serait pas à la hauteur car les Nike Air Max 95 Femme Noir routines d'échauffement ont utilisé l'électricité physique. Donc, cela signifie que vous pouvez l'emporter avec vous et l'utiliser dans n'importe quelle voiture, ou même l'utiliser avec votre système stéréo pour connecter votre iPod si vous le souhaitez. Nettoyer à fond et bien nettoyer à l'intérieur de l'échappement, le Micron GP lisse réellement l'aper?u sur le vélo comme aucun autre échappement Nike Air Max 1 Ultra Moire Homme ne peut le faire.
    xlccl20180412er

  • Odpowiedz kibic z wojska polskiego sobota, 14 kwietnia 2018 16:43 Umieszczone przez: kibic z wojska polskiego

    Wczoraj Chrzanowski byl na walnym Mlodziezowego LKs jestem pod wrażeniem jego zaangażowania w nasz LKS.Mial krotkie ale merytoryczne przemowienie widać ,że zyje sportem i bardzooo mocno wspiera nasz klub.Mam nadzieję,że bedzie na druga kadencje

  • Odpowiedz apogeo sobota, 14 kwietnia 2018 17:10 Umieszczone przez: apogeo

    Wasiul czas...!!!

  • Odpowiedz greggggg sobota, 14 kwietnia 2018 18:56 Umieszczone przez: greggggg

    0-0 haha :)

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 14 kwietnia 2018 19:15 Umieszczone przez: wiśta wio

    Tysiące kibiców w łomżyńskim młynie :)))
    i wynik, 0:0 z ostatnią drużyną tabeli :)

  • Odpowiedz Antoś86 sobota, 14 kwietnia 2018 19:16 Umieszczone przez: Antoś86

    spadek!!!

  • Odpowiedz anty sobota, 14 kwietnia 2018 20:09 Umieszczone przez: anty

    Co mnie obchodzi jakiś GKS Widelec!

  • Odpowiedz Gruben sobota, 14 kwietnia 2018 20:32 Umieszczone przez: Gruben

    Jestem fanem LKSu ale spadek sie nalezy....

  • Odpowiedz trawa niedziela, 15 kwietnia 2018 10:37 Umieszczone przez: trawa

    Tym trenerom to juz dziękujemy.

  • Odpowiedz wiśta wio niedziela, 15 kwietnia 2018 11:36 Umieszczone przez: wiśta wio

    Trener gra czy zawodnik, kto ma strzelać bramki?

  • Odpowiedz zawiedziony niedziela, 15 kwietnia 2018 14:11 Umieszczone przez: zawiedziony

    Bramki strzelają PIENIĄDZE !
    Ktoś zapewniał, że będzie STRATEGICZNY SPONSOR !