wigilia2018 dom lomza
czwartek, 19 kwietnia 2018 10:04

Zwycięski debiut Szymona Kulki

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Zwycięski debiut Szymona Kulki fot. nadesłane
Zwycięstwem zakończył się pierwszy oficjalny start Szymona Kulki w barwach PREFBET ŚNIADOWO Łomża. Szymon  biegał już  jako Prefbet , ale ze względu na brak porozumienia pomiędzy klubami były to tylko starty poza kalendarzem PZLA. Na szczęście od minionego tygodnia zawodnik posiada już licencję Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i już jest oficjalnie zawodnikiem łomżyńskiego klubu.

brico lomza

- Oficjalny debiut wypadł okazale. Szymon Kulka zwyciężył w 11 PKO Poznań Półmaraton mijając linie mety jako pierwszy z pośród 10 974 uczestników tego biegu. Nasz biegacz wyprzedził Kenijczyka Daniela Roticha oraz tegorocznego przełajowego Mistrza Polski w Przełajach-Tomasza Grycko z Blizy Władysławowo – przyznaje Andrzej Korytkowski, prezes klubu.

Szymon Kulka to 26-cio krotny medalista Mistrzostw Polski, Przełajowy młodzieżowy Mistrz Europy, wielokrotny reprezentant Polski.

Szymona jak i innych zawodników ”PREFBET ŚNIADOWO” Łomża będzie można oglądać na żywo już 28 kwietnia na stadionie w Łomży podczas walki z rywalami na Mistrzostwach Polski Seniorów na 10 000 metrów. Zapraszamy

1 komentarz

  • Odpowiedz ale jaja :) czwartek, 19 kwietnia 2018 12:29 Umieszczone przez: ale jaja :)

    mylomza zeszła do poziomu Plotka lub Kozaczka :)
    jak nie artykuł promocyjny, to reklama prezydenta :)

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu