piątek, 27 kwietnia 2018 19:01

[LIVE] ŁKS 1926 – Polonia Warszawa. Trwa transmisja!

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
[LIVE] ŁKS 1926 – Polonia Warszawa. Trwa transmisja! fot. www.mylomza.pl
W spotkaniu 25. kolejki III ligi już dziś wieczorem ŁKS Łomża podejmie dwukrotnego mistrza Polski – Polonię Warszawa. Portal mylomza.pl przeprowadzi bezpośrednią transmisję wideo z tego wydarzenia! Początek meczu – godzina 19:26.
techmatix2

Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie w Łowiczu drużyna Krzysztofa Ogrodzińskiego ma na koncie 29 punktów i plasuje się na 13. pozycji w tabeli.

- Aby jednak myśleć o utrzymaniu bezpiecznego dystansu nad grupą pościgową powinniśmy zapunktować w zbliżającym się spotkaniu. Optymistyczną wiadomością z pewnością jest to, że do dyspozycji trenera w meczu z Czarnymi Koszulami będą wszyscy zawodnicy – informuje zarząd naszego klubu.

„Czarne koszule” to spadkowicz z II ligi. Obecnie z 43 punktami na koncie zajmuje 4 miejsce w lidze ze stratą dziesięciu oczek do liderującego Widzewa Łódź. W miniony weekend drużyna prowadzona przez Krzysztofa Chrobaka zremisowała w Aleksandrowie Łódzkim z Sokołem 2:2.

Początek meczu o godzinie 19.26. Mecz zakwalifikowano jako imprezę masową. Zarząd klubu apeluje o wcześniejsze nabywanie biletów w celu uniknięcia długiego oczekiwania w kolejce do kasy.

33 komentarzy

  • Odpowiedz Rysiu piątek, 27 kwietnia 2018 10:09 Umieszczone przez: Rysiu

    Od kiedy Modzelewski jest dyrektorem Łomżyński MOSiR żyje!!!!!

    Promocja i marketing leżał a dzięki temu panu teraz widać jakie mamy obiekty. Sama reklama nie wspominając obiektów.

    A że beznadziejna gazetka szkolna coś smaruje to niech pan ich oleje dosłownie.
    Ludzie widzą jak jest naprawdę kto korzysta ten wie.

  • Odpowiedz Tomejk111 piątek, 27 kwietnia 2018 10:14 Umieszczone przez: Tomejk111

    Racja Modzelewski był skutecznym radnym teraz jest skutecznym dyrektorem .
    Oby tak dalej.
    Bezcenna politykę uprawia tylko nic więcej coś jak fakty. Ani prawdy ani wiadomości tylko plotki nie mają żadnych dowodów. Te ich śmieszne gadki typu...pracownik powiedział....sprzątacza powiedziała.....a ja myślę że to tylko Czaruś powiedzial.heheh samotnym człowiek sam ze sobą gada.

  • Odpowiedz Toksyczny piątek, 27 kwietnia 2018 10:18 Umieszczone przez: Toksyczny

    Ciekawe czy w meczu 2 maja na rzecz hospicjum zagra kapitan 4 tonącego statku.
    ¿????????????????????????¿

    Zamiast smarować na Modzelewskiego wez się czarku za szkolenie. Wiele mógłbyś się nauczyć od dyrektora ten przynajmniej na swojej branży obeznany człowiek i grać w piłkę umie, ba gola strzelić a Ty panie to w swojej branży toniesz taki z ciebie dziennikarzynek.

  • Odpowiedz Tomejk111111 piątek, 27 kwietnia 2018 10:24 Umieszczone przez: Tomejk111111

    Bo tonący brzytwy się chwyta. Ten człowiek zdesperowany pisze głupoty żeby tylko rozrywkę dla takich jak on pokroju czynić.

    Msci się bo miasto odcięło im obsługę szkół i innych placówek. Kasy mało i gościu pęka. Nawet Derewonko dla którego o dziwo mam uznanie za styl pisania mówił że kasy mało i bida piszczy. Panie Derewonko pan powinien być redaktorem NACZELNYM i swój portal otworzyć a nie pod czarusia robić pan sie tam marnuje w tym zespole.

    A Czaruś powinien od dyrektora MOSIRU uczyć się przedsiębiorczości.!!!

  • Odpowiedz form light piątek, 27 kwietnia 2018 10:32 Umieszczone przez: form light

    MOSiR zupełnie lepiej się prezentuje za Modzelewskiego. Nie to co kiedyś.

  • Odpowiedz Tomejk111 piątek, 27 kwietnia 2018 10:34 Umieszczone przez: Tomejk111

    Niestety Modzelewski ma ciężko bo w MOSiR upchanych zostało dużo czerwonych za starych czasów teraz wiadomo boją się o posadki i że strachu zieją nienawiścią.

  • Odpowiedz Josef piątek, 27 kwietnia 2018 10:38 Umieszczone przez: Josef

    Z tego co mi wiadomo, to Modzelewski dobrze zarządza MOSiR-em

  • Odpowiedz Pracownik mosiru piątek, 27 kwietnia 2018 10:40 Umieszczone przez: Pracownik mosiru

    Ja nie mam nic do zarzucenia dyrektorowi za jego kadencji jest porzadek, wszystkich traktuje równo i jest widać przedsiębiorczym człowiekiem. Widać po prostu że to człowiek na swoim miejscu.


    PRACOWNIK MOSIRU

  • Odpowiedz Sprzątaczka mosiru piątek, 27 kwietnia 2018 10:43 Umieszczone przez: Sprzątaczka mosiru

    Ja również nie wierzę w te bzdury które wypisuje bezcenna na dyrektora Modzelewskiego.
    Uczciwy i pracowity człowiek. Dobry dyrektor.

    Sprzątaczka mosiru

  • Odpowiedz Ratownik na basenie piątek, 27 kwietnia 2018 10:45 Umieszczone przez: Ratownik na basenie

    Dobrze jest, ziomek daje rade nawet sam chciał stać na basenie jak ratowników było mało i brakowało do roboty.

  • Odpowiedz echem piątek, 27 kwietnia 2018 10:47 Umieszczone przez: echem

    W mosirze pracuje mój kolega i bardzo sobie chwali tam pracę. Mówił, że jest tam fajna atmosfera i aż chce się pracować. Nie słyszałem, żeby narzekał na Modzelewskiego

  • Odpowiedz Ciec piątek, 27 kwietnia 2018 10:47 Umieszczone przez: Ciec

    No to i ja dodam że jest w porządku zawsze interesuje się obiektami zajedzie zapyta co i jak zagada do ludzi.
    Po prostu normalny człowiek pracujący.

  • Odpowiedz Rysiu piątek, 27 kwietnia 2018 10:50 Umieszczone przez: Rysiu

    Poproszę proszę drużyna mosiru się odezwała . Świadczy to o tym że pracownicy stają w obronie szefa a to z kolei świadczy o tym że jest dobrym dyrektorem.
    A bezcenna jest po prostu aferzystka w mini.

  • Odpowiedz Ratownik na basenie piątek, 27 kwietnia 2018 10:52 Umieszczone przez: Ratownik na basenie

    Ja tam nic nie wiem o tym co gazeta pisze. Pracuje w MOSiR i nawet ludzie nie gadają źle na dyrektora a o tej sytuacji nie słyszałem. Chyba tylko 4 słyszy głosy.....

  • Odpowiedz Pracownik mosiru piątek, 27 kwietnia 2018 10:54 Umieszczone przez: Pracownik mosiru

    Cieszę się że zmienił się dyrektor obecny jest naprawdę rzetelny i widać że się angażuje. nie mam zastrzeżeń.

  • Odpowiedz Emilia W. piątek, 27 kwietnia 2018 10:58 Umieszczone przez: Emilia W.

    W ten bezcennej to chyba często piszą głupoty. Skoro pracownicy nic nie mają do Modzelewskiego, to chyba wszystko jest ok

  • Odpowiedz Emilia W. piątek, 27 kwietnia 2018 10:58 Umieszczone przez: Emilia W.

    W ten bezcennej to chyba często piszą głupoty. Skoro pracownicy nic nie mają do Modzelewskiego, to chyba wszystko jest ok

  • Odpowiedz Emilia W. piątek, 27 kwietnia 2018 10:58 Umieszczone przez: Emilia W.

    W ten bezcennej to chyba często piszą głupoty. Skoro pracownicy nic nie mają do Modzelewskiego, to chyba wszystko jest ok

  • Odpowiedz Emilia W. piątek, 27 kwietnia 2018 10:59 Umieszczone przez: Emilia W.

    w tej*

  • Odpowiedz zbychu z. piątek, 27 kwietnia 2018 11:05 Umieszczone przez: zbychu z.

    modzel trzymaj sie nie daj sie czerwonym!!!

  • Odpowiedz Trener 2 klasy piątek, 27 kwietnia 2018 12:52 Umieszczone przez: Trener 2 klasy

    Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje dyrektor naszego mosiru, niech żyje nam. To pisałem ja Czopek, trener 2 klasy na etacie sprzątaczki z funkcją kateringu bez umowy opracę.

  • Odpowiedz edek.k piątek, 27 kwietnia 2018 12:55 Umieszczone przez: edek.k

    po co te peany ? wszyscy wiedzą jak faktycznie jest i te wpisy nic nie zmienią.

  • Odpowiedz Wojtech piątek, 27 kwietnia 2018 13:43 Umieszczone przez: Wojtech

    To nie są głupoty Pani Emilio W.W Pani mniemaniu jest ok. a prawda jest zupełnie taka jak własnie napisano i to jeszcze za mało.
    Wszystkie zamieszczone komentarze to bzdura chyba się boicie o swoje stołki bo dziwnym trafem tylko Pan z portalu puszcza pozytywne komentarze. Dziwne

  • Odpowiedz JFK piątek, 27 kwietnia 2018 14:13 Umieszczone przez: JFK

    Widzę że Pan Modzelewski chce kandydować w przyszłych wyborach bo zabrał sporą grupa klakierów chyba że pisze wszystko sam....W końcu kto jak nie on zna dobrze Modzelewskiego....

  • Odpowiedz Sport to zdrowie piątek, 27 kwietnia 2018 14:18 Umieszczone przez: Sport to zdrowie

    Jeśli rozmowa dotyczy MOSiR to miałbym prośbę, aby pan Andrzej zrobił coś aby Orlik na Katyńskiej gdzie gramy ligę przypominał Orlik, na razie stan murawy jest fatalny, można również przenieść mecze całkowicie na Bernatowicza.

  • Odpowiedz bernatowicz piątek, 27 kwietnia 2018 14:54 Umieszczone przez: bernatowicz

    Tak tak a co to bernat to napis na dropsach ? A później trawa lysa jak kolano... I wydeptane pole bramkowe. I koleiny przy srodku ..... Ale najlepiej na Bernata

  • Odpowiedz do sport to zdrowie piątek, 27 kwietnia 2018 15:02 Umieszczone przez: do sport to zdrowie

    Jak chcesz nie niszczyć murawy to graj w niedziele na parkingu pod lidlem teraz w niedziele sklepy zamknięte to parking wolny graj ile wlezie bez wniku w murawę .... Najlepiej niech ci pan dyrektor pograbi i ponosi orlika... Dobrze napisane panie dyrektorze ... Pisałem to ja ratownik z basenu

  • Odpowiedz Mieszkanka123 piątek, 27 kwietnia 2018 19:02 Umieszczone przez: Mieszkanka123

    To i ja tutaj słówko napiszę. Uważam że obecny dyrektor Mosiru robi bardzo dużo dobrego. A na pewno działania jego pracowników są za jego kadencji bardzo widoczne dla nas mieszkańców. Mosir non stop organizuje dla nas a to zawody pływackie a to wyścig łokerami. Fajnie że Łomżyniacy się zmieniają i zaczynają sie interesować sportem zamiast hejtowac przed kompem i narzekać że się nic w mieście nie dzieje.

  • Odpowiedz Rodemzlomzy piątek, 27 kwietnia 2018 20:21 Umieszczone przez: Rodemzlomzy

    Kto takie bzdury ciągle wypisuje. Czyżby zatrudnili trolla by wychwalał swoich przed wyborami?

  • Odpowiedz ŁKS wygrywa piątek, 27 kwietnia 2018 21:35 Umieszczone przez: ŁKS wygrywa

    Brawo ŁKS !!! Wystarczy, że namęczy pojawi się Dyrektor i odrazu ŁKS inaczej gra!dziękujemy Panie Andrzeju !!! :)

  • Odpowiedz vsd piątek, 27 kwietnia 2018 21:46 Umieszczone przez: vsd

    Za co dziekujesz, za stracenie bramy w ostatnich minutach, jak zwykle, frajerstwo. Wynik dobry, ale z przebiegu meczu 2 pkt stracone.

  • Odpowiedz ArturNmlks piątek, 27 kwietnia 2018 21:47 Umieszczone przez: ArturNmlks

    ŁKS ŁKS, Modzel na boisko :)

  • Odpowiedz edek sobota, 28 kwietnia 2018 00:18 Umieszczone przez: edek

    co wy pier....licie, spiker się łamie, nagłośnienie nie działa, tablica z wynikami nie działa, w trakcie meczu włącza się zraszacz, kurw.... jak można takich ludzi dopuścić do pracy zero pojęcia i zero zrozumienaia że to imprez wążna dla klubu, kto zapłaci z błędy, ten wasz wszystko dobry i kochany modzelewski , ja pier... na łby się pozamienialiście. toż to niedojdy życiowe