wigilia2018 dom lomza
niedziela, 29 kwietnia 2018 11:02

Offroadowcy po raz trzeci w błocie [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Offroadowcy po raz trzeci w błocie [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
„Sobota w błocie” to rajd organizowany przez Stowarzyszenie off road Narew 4x4 Łomża. W zeszłym roku wyścigi odbyły się w okolicach Jedwabnego. W tym roku pasjonaci czterech kółek, błota i adrenaliny wrócili do korzeni i tak, jak w pierwszej edycji spotkali się w Czerwonym Borze.

brico lomza

Na starcie pojawiło się 70 ekip i rywalizowało w pięciu klasach: Turystyk (napęd 4x4, zbieranie punktów z buta), Wyczyn (napęd 4x4, bez wyciągarek, koła max 35”), Wyczyn z wyciągarką (napęd 4x4, jedna wyciągarka elektryczna, koła max 35”), Extreme (dowolnie przerobione auta, bez podziału na rodzaj/ilość wyciągarek, koła max 42”), Quad (napęd na 4 koła lub 2)

- W tym roku poszliśmy trochę w stronę technologii, ponieważ uczestnicy nie jadą wg typowych papierowych roadbooków, tylko według aplikacji na telefonie. Nie ma też standardowego typu pieczątek, są fotopunkty – mówi organizatorka Jessica Milczarska.

Do zebrania było 169 punktów. Na najlepszych czekały puchary i nagrody za największą liczbę punktów za trzy pierwsze miejsca w każdej klasie.

Na miejscu nie mogło zabraknąć naszej kamery. Zobaczcie, jak radzili sobie uczestnicy!

2 komentarzy

  • Odpowiedz Piorun niedziela, 29 kwietnia 2018 20:19 Umieszczone przez: Piorun

    Kur..a szczyt głupoty! Łepek stoi na tylnym zderzaku, a klamot wjeżdża pod górę... gratuluję.

  • Odpowiedz czy wy mozecie o tym informowac niedziela, 29 kwietnia 2018 20:47 Umieszczone przez: czy wy mozecie o tym informowac

    Witam moglibyscie informowac o takich zlotach jak zwykle nic nie wiedzialem :(

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu