dom lomza
środa, 09 maja 2018 15:37

[LIVE] ŁKS walczy o finał Okręgowego Pucharu Polski. Trwa nasza transmisja...

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
archiwum archiwum fot. www.mylomza.pl
Przed ŁKS-em kolejne wyzwanie. Po niezbyt udanych spotkaniach ligowych, drużyna Krzysztofa Ogrodzińskiego staje przed szansą walki o sukces w innych rozgrywkach - Pucharze Polski. Dziś o godz. 17. na Stadionie Miejskim w Łomży podejmie Olimpię Zambrów w półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski.

brico lomza

Stawka jest wysoka. Zwycięzca szczebla wojewódzkiego ma zagwarantowany udział w szczeblu centralnym. W przyszłym sezonie zmieni się jednak formuła rywalizacji. Każda wygrana drużyna w każdym z województw zagra we wrześniu na poziomie I rundy.

Statystyki na zwycięzcę typują rywala z Zambrowa. Goście mają lepszy bilans ostatnich bramek w OPP od naszych biało-czerwonych. Pokonali KS Śniadowo 4:0, Koronę Dobrzyniewo 10:0 i Promień Mońki 4:0. ŁKS z kolei wszedł do półfinału eliminując Orła Kolno 3:1, Spartę Szepietowo 5:1 i Wigry II Suwałki 2:0.

Bilety na mecz dostępne są w cenach: 10 zł (trybuna A i B) oraz 5 zł (kobiety, emeryci i renciści). Dzieci do lat 13 wstęp mają za darmo.

10 komentarzy

  • Odpowiedz Josef środa, 09 maja 2018 08:18 Umieszczone przez: Josef

    Do boju!

  • Odpowiedz stasia środa, 09 maja 2018 10:39 Umieszczone przez: stasia

    tylko Olimpia Zambrow.

  • Odpowiedz ŁKS środa, 09 maja 2018 13:12 Umieszczone przez: ŁKS

    Wszyscy do Młyna !!! Głośnym Dopingiem Wspieramy chłopaków !!!

  • Odpowiedz Fanatyk środa, 09 maja 2018 15:40 Umieszczone przez: Fanatyk

    Tylko ŁKS !! Wszyscy na mecz!

  • Odpowiedz incel środa, 09 maja 2018 17:37 Umieszczone przez: incel

    banda przyjebanych patusów ślinąca się przez 90 minut do wyżelowanych pedałków ganiających za kawałkiem szmaty :^) pewnie ruchają się w dupy po meczu śpiewając przyśpiewki łksu

  • Odpowiedz kolega Zbyszka środa, 09 maja 2018 17:41 Umieszczone przez: kolega Zbyszka

    Kuleszowy Klub Sportowy niestety przegrał...

  • Odpowiedz Makal środa, 09 maja 2018 19:13 Umieszczone przez: Makal

    Wygrał zespół na dzień dzisiejszy lepszy w przeciągu całego meczu.Nie rozumiem tylko po co podstawowi zawodnicy tracili siły na ten puchar,przecież najważniejsza jest liga i mecz o utrzymanie z Sokołem.Puchar nic nam nie daje i jak było widać na trybunach cieszył się małym zainteresowaniem po co niepotrzebnie tracić siły co ten zarząd wyprawia Sokół to równieź silna drużyna więc trzeba wybrać albo liga albo puchar i dać odpocząć najlepszym,co ten zarząd wyprawia?Cel puchar a gdzie liga amatorzy.Ciekawe jak się będą tłumaczyć jak nie wygramy z Ostródą.Liczą że spadnie 4 zespoły a może być i pięć Pruszków także nie pewny także może spaść i 5 zespołów oby nie my.

  • Odpowiedz Fanatyk środa, 09 maja 2018 20:14 Umieszczone przez: Fanatyk

    Puchar dałby nam 60 tyś zł co jest znaczącym zastrzykiem do naszego szczupłego budżetu. Dodatkowo możliwość gry z zespołem Ekstraklasy we wrześniu.

  • Odpowiedz Makal środa, 09 maja 2018 21:00 Umieszczone przez: Makal

    Puchar to tylko jeden mecz liga Europy raczej nam nie groziła a co do pieniędzy to za utrzymanie o wiele większe pieniążki z PZPN z pro junior a więc liga to priorytet.Tylko czy po tym maratonie i niepotrzebnej stracie siły damy radę w meczu o 6 punktów z Sokołem przecieź nie są zawodowcami oby trzymam kciuki.

  • Odpowiedz Fanatyk środa, 09 maja 2018 21:05 Umieszczone przez: Fanatyk

    Można było mieć i to i to. Trzeba wykorzystywać sytuacje.