sobota, 12 maja 2018 07:36

[NA ŻYWO] ŁKS Łomża mierzy się z Sokołem Ostróda. Tramsmisja trwa...

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
archiwum archiwum fot. www.mylomza.pl
W ramach 28. kolejki III ligi ŁKS 1926 Łomża podejmie Sokoła Ostróda. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 17 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd 18. Dla obu drużyn będzie to walka o utrzymanie w lidze. Na tę chwilę łomżanie są na 14. miejscu w tabeli, a rywale oczko niżej.
techmatix2

Ciężko wskazać faworyta meczu. Każda z ekip ma nóż na gardle i potrzebuje 3 punktów, aby choć trochę oddalić się od strefy spadkowej. Forma naszych zawodników to sinusoida. Raz pokazują prawdziwą determinację i walkę do ostatniego gwizdka, raz brak w nich energii i chęci do gry. Sporo sił kosztował ich ostatni mecz Okręgowego Pucharu Polski z Olimpią Zambrów, w którym wynik ustalono dopiero w rzutach karnych.

Wiemy też, że w sobotnim spotkaniu nie zagra pauzujący za żółte kartki Michał Kaput. Po środowym meczu OPP pod znakiem zapytania stoi także forma kontuzjowanego Michała Sadowskiego.

Goście zaprezentują się w pełnym składzie, ale za to z nowym trenerem. Od kilku dni z piłkarzami współpracuje Jarosław Kotas. Wypracowanie zasad i schematu gry nie jest łatwym procesem. Można stwierdzić, że drużyna buduje się na nowo. Dodatkowo, na ostródzianach ciąży presja utrzymania się i zdobycia bramek na wyjeździe.

W ostatnim październikowym starciu obu teamów lepsi okazali się łomżanie. Pokonali Sokoła 2:1. Czy tym razem naszym uda się zwyciężyć? Zobaczymy już dziś!

 

21 komentarzy

  • Odpowiedz greg sobota, 12 maja 2018 13:02 Umieszczone przez: greg

    GKS Wikielec-Warta Sieradz 1-0.
    Drweca NML-MKS Elk 0-0.
    Warta Sieradz praktycznie juz obok Wikielca i Tura pozegnala sie z 3 Liga.

  • Odpowiedz greg sobota, 12 maja 2018 13:32 Umieszczone przez: greg

    Ursus-Legia II live
    https://youtu.be/8lNLAh2E5rs

  • Odpowiedz fan ŁKSu sobota, 12 maja 2018 14:04 Umieszczone przez: fan ŁKSu

    W jaki sposób można wstawić tu na forum link ?
    Jak to się robi?

  • Odpowiedz greg sobota, 12 maja 2018 14:14 Umieszczone przez: greg

    Musisz cos napisac i wtedy wstawisz link.

  • Odpowiedz fan ŁKSu sobota, 12 maja 2018 14:26 Umieszczone przez: fan ŁKSu

    No dobrze napiszę komentarz i do tego chcę wstawić link, jak to się tu robi, co się pisze przed adresem strony i co na końcu ? podaj mi przykład
    mam dla przykładu adres https i co dalej

  • Odpowiedz greg sobota, 12 maja 2018 15:55 Umieszczone przez: greg

    Ursus-LegiaII 3-1
    Sokol Aleksandrow Lodzki-lechia Tomaszow MaZ.live

    https://youtu.be/VI2XuRCg244

  • Odpowiedz greg sobota, 12 maja 2018 16:26 Umieszczone przez: greg

    Sokol A.L-Lechia T.Maz. 63 min. 0-5!

  • Odpowiedz greg sobota, 12 maja 2018 19:09 Umieszczone przez: greg

    Huragan Morag-Olimpia Zambrow 3-0
    LKS Lomza -Sokol Ostroda 2-3
    Widac Puchar Polski nie wyszedl na dobre dla LKS-u i Olimpi!

  • Odpowiedz Spadamy!!!!!!!!!!!!!!!!!! sobota, 12 maja 2018 19:15 Umieszczone przez: Spadamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Wstyd tragiczna gra,dziecinne błędy obrony,jazda na farcie już się skończyła.Pewnie zmierzamy do 4 ligi gdzie nasze miejsce już nic nam nie pomoże.

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 12 maja 2018 19:22 Umieszczone przez: wiśta wio

    znowu bęcki

  • Odpowiedz gyj sobota, 12 maja 2018 19:30 Umieszczone przez: gyj

    Gra dno z obu stron ,tylko z naszej głębsze

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 12 maja 2018 19:41 Umieszczone przez: wiśta wio

    Kibiców dużo więcej jak 100 wszystkich do kupy było ?

  • Odpowiedz Mena sobota, 12 maja 2018 19:42 Umieszczone przez: Mena

    Nie wiem kto siedzi w tym zarządzie do tej pory podpisują niby umowę ze sponsorem,jakim? Nie potrafią nawet przełożyć meczu pucharowego przed ważnym meczem o utrzymanie w lidze.Kompletni amatorzy,panowie kto będzie chciał przekazywać jakiekolwiek pieniądze w wasze nieudolne ręce.Trzeba się zastanowić albo puchar albo 3 liga bo tak się kończy zachłanność nie mamy pucharu widmo spadku zagląda nam w oczy i tylko cud może nas uratować,no jest super niezła promocja na 600 lat Łomży oby tak dalej a spuścicie klub do 4 ligi.

  • Odpowiedz smutne to sobota, 12 maja 2018 19:53 Umieszczone przez: smutne to

    Pozostaje tylko się modlić o utrzymanie bo na wygrywanie nie ma już nadziei i nie ma z kim. A tu jesżcze spadkiem z 2 ligi opróćz Legionowi zagrożony jest Znicz Pruszków.

  • Odpowiedz Kibic sobota, 12 maja 2018 20:24 Umieszczone przez: Kibic

    Skończyła się kasa robią się zaległości to i gra marna.Czekają na kasę od miasta za promocję tylko zapomnieli że jest warunek żeby je dostać muszą się utrzymać w przeciwnym razie kasy nie będzie.

  • Odpowiedz lomzaaz sobota, 12 maja 2018 20:31 Umieszczone przez: lomzaaz

    Utrzymają się sokojnie, nie płakać

  • Odpowiedz prawdziwy kibic sobota, 12 maja 2018 21:29 Umieszczone przez: prawdziwy kibic

    jesteśmy na kolanach ale musimy gryść trawę i walczyć do upadłego!Musimy utżymać ligę dla całej Łomży !forza ŁKS!

  • Odpowiedz lomzaaz sobota, 12 maja 2018 21:56 Umieszczone przez: lomzaaz

    Brak dopingu cały mecz. Po co siedzicie na trybunie od rzeki? Z takim nastawieniem, zaliczacie się do pikniku, młyn mamy sporadycznie.

  • Odpowiedz wkurzony łomżyniak niedziela, 13 maja 2018 03:05 Umieszczone przez: wkurzony łomżyniak

    Nie ma wyników,
    nie ma kasy,
    nie ma dobrych zawodników,
    nie ma sponsorów,
    nie ma zainteresowania mieszkańców,
    nie ma promocji miasta takimi wynikami .


    Łomża to za biedne miasto by sponsorować setkami tysięcy złotych rocznie spotkania kopaczy piłki, które cieszą się zainteresowaniem tylko grupki ok.150 w porywach 250 kibiców :)