sobota, 12 maja 2018 21:16

ŁKS Łomża przegrywa u siebie z Sokołem Ostróda [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
ŁKS Łomża przegrywa u siebie z Sokołem Ostróda [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
ŁKS 1926 Łomża przegrał na własnym boisku 2:3 z Sokołem Ostróda. Dzisiejszy mecz kolejny raz obnażył słabości i brak skuteczności. Przed nami jeszcze sześć spotkań ligowych, co oznacza, że walka naszej drużyny o utrzymanie się w lidze wciąż trwa. Oba zespoły od początku były nastawione bojowo. Jedni i drudzy mieli bowiem nad sobą wizję spadku. Po 27. kolejce łomżanie plasowali się na 14. miejscu, zaś rywale tylko oczko niżej. Dzieliły ich dwa punkty.
techmatix2

Od pierwszego gwizdka czuć było presję i ciśnienie. Swoją szansę szybko wykorzystał ŁKS. W 24. minucie do bramki gości trafił najlepszy strzelec Rafał Maćkowski. Rywale jednak nie odpuszczali. Próbowali kontrować i udało im się wywalczyć kilka groźnych sytuacji, w tym bramkowych. W 30. minucie Reinaldo Melao sfaulował kolegę z boiska, za co otrzymał żółtą kartkę. Gościom puściły nerwy i doszło do przepychanek. Nerwy szybko jednak przeszły rywalom, bo w 35. minucie rzut wolny wykorzystał Marcin Kajca i doprowadził do remisu. Sokół nabrał wiatru w żagle i dwie minuty później wyszedł na prowadzenie. Na 2:1 wynik ustalił Adrian Pluta.

Druga połowa to niestety dobra passa rywali. Podczas, gdy biało-czerwoni chaotycznie prowadzili grę i faulowali, to Sokół wykazywał stoicki spokój. Znów doszło do niepotrzebnych starć i nerwowej atmosfery. U naszych zabrakło dokładnych podań, woli walki i piłkarskiego pazura. Precyzja gości miała odzwierciedlenie w 51. minucie, gdy bramkę na 3:1 strzelił, mający już na koncie trafienie, Marcin Kajca. Honor w meczu i słabą postawę „Ełkaesiacy” choć trochę uratowali w 85. minucie. Na 2:3 strzelił Paweł Wasilewski. Na zryw było już jednak za późno.

Dzisiejsza porażka ŁKS-u nie poprawi miejsca w tabeli. Najbliższy okres będzie dla łomżan gorący i to wcale nie przez temperatury za oknem. Podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego wkroczyli w najważniejszą część rundy wiosennej i muszą walczyć o każdy punkt, aby w następnym sezonie nie spaść do niższej ligi.

41 komentarzy

  • Odpowiedz gregory sobota, 12 maja 2018 21:54 Umieszczone przez: gregory

    NIECH WRACAJA TAM GDZIE ICH MIEJSCE 3 LIGA Z JEDWABNYM I WIZNA GRAC !!!

  • Odpowiedz gregory sobota, 12 maja 2018 21:59 Umieszczone przez: gregory

    PRZEPRASZAM 4 LIGI

  • Odpowiedz Ali sobota, 12 maja 2018 22:26 Umieszczone przez: Ali

    Ciężko będzie się utrzymać trzeba wyprzedzić Drwęce i liczyć że Pruszków się utrzyma,jednak prawdę mówiąc nie zasługuje my aby grać w tej lidze,niestety prawdopodobnie spadniemy.

  • Odpowiedz sdsadasd sobota, 12 maja 2018 22:35 Umieszczone przez: sdsadasd

    B. dobrze. I co teraz łomżyńscy kibice co dzieciom nie pozwalaliście grać?

  • Odpowiedz Ghjl sobota, 12 maja 2018 22:47 Umieszczone przez: Ghjl

    Nikt w tej lidze nie traci bramek w taki sposób jak my gra obrony to coś karygodnego,a trener i cały zarząd to jakieś ufo jest mi wstyd za nich nich spadają do 4 ligi.Kulesza wracaj.

  • Odpowiedz lomzaaz sobota, 12 maja 2018 23:20 Umieszczone przez: lomzaaz

    Mnie rozwalał młyn dziś, haha, na piknik z takim nastawieniem. Damy radę, Hej ŁKS !!! Trener bdb, zawodnicy młodzi, tylko zarząd do wymiany :)

  • Odpowiedz lomzaaz sobota, 12 maja 2018 23:22 Umieszczone przez: lomzaaz

    lepiej już bez mnłyna, niż z takim, co dziś. Dajcie sobie spokój, to może w Wasze miejsce zbierze się inna grupa, optymistyczna, z energią.

  • Odpowiedz łomżyniak niedziela, 13 maja 2018 03:01 Umieszczone przez: łomżyniak

    Nie ma wyników,
    nie ma kasy,
    nie ma dobrych zawodników,
    nie ma sponsorów,
    nie ma zainteresowania mieszkańców,
    nie ma promocji miasta takimi wynikami .


    Łomża to za biedne miasto by sponsorować setkami tysięcy złotych rocznie spotkania kopaczy piłki, które cieszą się zainteresowaniem tylko grupki ok.150 w porywach 250 kibiców :)
    Dlaczego nie dofinansowuje się dyscyplin i zawodników, którzy naprawdę robią Łomży dobrą reklamę swoimi wynikami ?
    A są tacy o wynikach na skalę światową i też krajową - sławiący nasz gród.

    Zabrać tym seniorom kasę, dać przyszłościowej młodzieży !
    Skończyć z tą farsą .

  • Odpowiedz wkurzony łomżyniak niedziela, 13 maja 2018 03:04 Umieszczone przez: wkurzony łomżyniak

    Nie ma wyników,
    nie ma kasy,
    nie ma dobrych zawodników,
    nie ma sponsorów,
    nie ma zainteresowania mieszkańców,
    nie ma promocji miasta takimi wynikami .


    Łomża to za biedne miasto by sponsorować setkami tysięcy złotych rocznie spotkania kopaczy piłki, które cieszą się zainteresowaniem tylko grupki ok.150 w porywach 250 kibiców :)
    Dlaczego nie dofinansowuje się dyscyplin i zawodników, którzy naprawdę robią Łomży dobrą reklamę swoimi wynikami ?
    A są tacy o wynikach na skalę światową i też krajową - sławiący nasz gród.

    Zabrać tym seniorom kasę, dać przyszłościowej młodzieży !
    Skończyć z tą farsą .

  • Odpowiedz wkurzony łomżyniak niedziela, 13 maja 2018 03:04 Umieszczone przez: wkurzony łomżyniak

    Nie ma wyników,
    nie ma kasy,
    nie ma dobrych zawodników,
    nie ma sponsorów,
    nie ma zainteresowania mieszkańców,
    nie ma promocji miasta takimi wynikami .


    Łomża to za biedne miasto by sponsorować setkami tysięcy złotych rocznie spotkania kopaczy piłki, które cieszą się zainteresowaniem tylko grupki ok.150 w porywach 250 kibiców :)
    Dlaczego nie dofinansowuje się dyscyplin i zawodników, którzy naprawdę robią Łomży dobrą reklamę swoimi wynikami ?
    A są tacy o wynikach na skalę światową i też krajową - sławiący nasz gród.

    Zabrać tym seniorom kasę, dać przyszłościowej młodzieży !
    Skończyć z tą farsą .

  • Odpowiedz Chwila prawdy niedziela, 13 maja 2018 08:02 Umieszczone przez: Chwila prawdy

    Zarząd jaki??? Litości ludzie dajcie już spokój,oni są wycięci z komiksu,myślą że nieudolnością piłkarzy i brakiem wyników przyciągną kogoś na stadion postawa zespołu w tym meczu to jakaś patologia.Będą wyniki ładna gra to będą i kibice to oczywiste.Jakieś audycje Z18 w radiu Nadzieja, transmisję meczy po co to?Wywiady z trenerem na tym portalu który dziękuję piłkarzom za ambicję,jaką?po strzeleniu gola chyba przestraszyli się że mogą wygrać bo tego co wyprawiają ostatnio nasi obrońcy z latynoskim stoperem to dawno nie widziałem.Trener narzeka na brak doświadczenia młodych piłkarzy,człowieku przecież my ogrywamy tych młodych już kolejny sezon ile potrzebują jeszcze z pięć lat.Ambitnie to grał Sokół.Niech przeproszą to garstkie najwierniejszych sympatyków która marnuje swój czas i pieniądze i patrzy na tą nędze.Jeśli ktoś chcę popatrzeć naprawdę na ambicję i determinację niech popatrzy na grę Ełku,tam także brakuje pieniędzy i grają młodzi bez doświadczenia ale wkładają serce w to co robią.A u nas patrzą tylko aby pachnieć i ładnie wyglądać po co pot i wysiłek za chwile będzie transmisja meczu i wywiad w radiu i gadka że potrzeba czasu.Niestety wasz czas już się skończył jak mawiają to widać słychać i czuć.

  • Odpowiedz taka prawda niedziela, 13 maja 2018 09:52 Umieszczone przez: taka prawda

    Piszecie żeby dać na inne dyscypliny tylko po co ?
    Ilu widzów tam przychodzi? Ostatnio na jakiś maraton na stadion przyszła 1/6 tego co na byle jaki mecz. Inne dyscypliny nie mają w ogóle kibiców.

  • Odpowiedz publiczność niedziela, 13 maja 2018 10:05 Umieszczone przez: publiczność

    żeby mieć kasę trzeba mieć publiczność, a żeby mieć publiczność trzeba jej coś ciekawego pokazać. A co pokazują nasi piłkarze ? Ile to warte w przeliczeniu na złotówki ?

  • Odpowiedz Lomzyniak niedziela, 13 maja 2018 10:19 Umieszczone przez: Lomzyniak

    Wyjebac te śmierdzące gwiazdy , tyle lat za nami bez żadnych sukcesów . Ja wiem zaraz bedo pitolić ze co za kibic itp. Jesteście zakała tego mista i mam juz tego dość . Odejdźcie sami niewiem , zacznijcie robić coś ze swoim życiem , szparagi moze troskawki przecieszkazdy mazy o bundes lidze . Lenie jeba...

  • Odpowiedz Zapach lepszy niż gra niedziela, 13 maja 2018 10:27 Umieszczone przez: Zapach lepszy niż gra

    Guwno warte!!!! szkoda grosza nie mówiąc już nic o złotówkach.Już wiem skąd ten brzydki zapach na naszym stadionie to efekt tego co reprezentują nasi piłkarze na boisku.

  • Odpowiedz real niedziela, 13 maja 2018 10:37 Umieszczone przez: real

    Znów wam się zarząd nie podoba? Był Kulesza - był zły, wymienić na nowy. Teraz jest już kolejny zarząd - i też zły. Czy wy myślicie, że to jakaś popłatna fucha? Nikt się nie pcha do kierowania bankrutem. Nikt też nie będzie pompował swoich prywatnych pieniędzy na taki klub.

  • Odpowiedz Łks bez 1926 Łomża niedziela, 13 maja 2018 11:24 Umieszczone przez: Łks bez 1926 Łomża

    To że nie pobierają żadnych wynagrodzeń nie zwalnia ich z tego żeby odwalali fuszerkę nikt im nie kazał i nie wciskał na siłę skoro podjęli się pracy w klubie niech robią to jak należy,a oni nie potrafią nawet przełożyć spotkania a za główny cel w sezonie stawiają sobie zdobycie wiejskiego pucharu kosztem ligi.Potrafią tylko narzekać że nie ma sponsorów że nie ma chętnych do kierowania niech zrezygnują chętni się znajdą a nie rezygnują po czym się rozmyślają.Nic się nie zmieniło powiedzmy sobie szczerze gdyby nie pieniądze miejskie już dawno nie było by Łksu a więc co oni przez ten czas zrobili.Zmarnowali tylko czas,nie oskarżam każdy człowiek popełnia błędy trzeba uczciwie sobie powiedzieć że nie radzą sobie,skoro nikt nie chcę pomagać. Brak kasy sponsorzy nie chcą rozmawiać i wszystko jest do dupy a oni tacy biedni starają się jak mogą robią wszystko (przeważnie nic),niech zrezygnują po co się tak mordują,tylko tak naprawdę po co siedzą na siłę"NIE CHCĘ ALE MUSZĘ" i narzekają tu trzeba ludzi kreatywnych budzących zaufanie z pomysłami.Dajcie szansę innym może ktoś się jednak znajdzie.

  • Odpowiedz ultrasłomżyński niedziela, 13 maja 2018 12:01 Umieszczone przez: ultrasłomżyński

    Jesteśmy na kolanach ale będziemy gryść trawę i się utżymamy! Tylko ŁKS duma każdego Łomżyniaka!forza ŁKS! wszyscy do młyna na następnym meczu cała Łomża dopinguje !

  • Odpowiedz baniak niedziela, 13 maja 2018 12:02 Umieszczone przez: baniak

    Ultrasi Grzmotu Koziegłowy sa z wami!

  • Odpowiedz Hool's niedziela, 13 maja 2018 12:06 Umieszczone przez: Hool's

    Jak były wybory do zarządu rok temu, to chętnych jakoś nie było.
    Piszecie o frekwencji. Na ŁKS chodzi po 300-400 kibiców, a na ciekawsze mecze jak z Polonią czy Widzewem nawet ponad 1000. Piłkarki ręczne ogląda po 100-200 widzów, a na lekkoatletyczne zawody, gdzie są topowi polscy zawodnicy, medaliści mistrzostw świata i europy, to nawet 100 osób na trybunach nie ma. Więc darujcie sobie przytyki w tym temacie.
    Co do gry, to jest to na tyle nieobliczalna drużyna, że gubi punkty z zespołami pokroju Tura, Ełku czy Sokoła Ostróda, a potrafi je zdobyć z teoretycznie silniejszymi Widzewem, Polonią W-wa, Tomaszowem Mazowieckim czy rezerwami Legii. Ja wierzę, że się utrzymają, a sytuacja w klubie z roku na rok będzie coraz lepsza.

  • Odpowiedz greg niedziela, 13 maja 2018 12:10 Umieszczone przez: greg

    Jak bysmy wygrali to tych wpisow by nie bylo!Czekacie jak te''Hieny'' na potkniecie pilkarzy.Nie jestescie kibicami naszego klubu to piszcie o swoich dyscyplinach,ktore uprawiacie.Inne druzyny powaznie sie powzmacnial,pilkarzmi z 1 i 2 Ligi.Do LKS-u ,dolaczy, jeden pilkarz a kilku odeszlo.
    Kasa poszla na pilkarki reczne ,ktore wszystko przegrywaja,zamiast sprowadzic ze 2 zawodnikow jak np Ursus i nie byloby tego problemu.Zostalo 6 meczy i gramy do konca ja wierze ze sie utrzymamy.Dla czego gralismy Puchar we srode?Zarzad niech sie wypowie.

  • Odpowiedz Marian 42 niedziela, 13 maja 2018 12:48 Umieszczone przez: Marian 42

    Greg nikt nie liczy na potknięcia i nie krytuje,po prostu większość wyraża swoją opinię na temat tego co widzą gdyby dobro drużyny nie leżało im na sercu wogóle by nie odwiedzali tej strony.Nie można jednak pozostać obojętnym i chwalić postawę zespołu we wczorajszym meczu o"6"punktów ta porażka to totalne frajerstwo taka jest prawda.Co do Ursusa to raczej nikt szczególny tam nie przyszedł a i wyniki mają gorsze niż w poprzednim sezonie.Co do piłkarek nie każdy futbolem żyje inni sportowcy też się liczą i trzeba ich szanować.Ja również wierzę że się utrzymany pod warunkiem że z każdej porażki zespół wyciągnie jakieś wnioski a my non stop te same błędy i nie tylko piłkarze ale i zarządu mecz o 6 punktów a my gramy 120 minut pucharu po ciężkich meczach i podróżach co 2 dzień.W Łodzi przenieśli puchar na inny termin,a u nas czy wogóle ktoś o tym pomyślał?Myślę że pan Kopczewski i Olimpia nie robili by problemów.Jeśli będziemy obojętni na takie błędy to faktycznie spadniemy,bo to co reprezentuje nasz zarząd to faktycznie totalna porażka.Puchar już stracony miejmy nadzieję że ligę uda się uratować

  • Odpowiedz Zawsze Wam źle niedziela, 13 maja 2018 12:54 Umieszczone przez: Zawsze Wam źle

    A niby na kiedy ten zarząd miałby przełożyć mecz pucharowy? Finał jest 30 maja, a z tego co wiem to ligę też gramy 23 ze Świtem, więc niby na kiedy? Poza tym to chyba też sztab decyduje czy jest zespół na siłach grać czy nie, skoro nie przełożył tzn ze nie można bo brak terminu albo zespół czuł się na siłach. Zamiast siać zamęt pomysl najpierw...

  • Odpowiedz Marian 42 niedziela, 13 maja 2018 13:11 Umieszczone przez: Marian 42

    Jak wczoraj widziałeś zespół nie czuł się i nie był na siłach.Sztab akurat nie ma tu nic do powiedzenia są terminy trzeba sobie radzić od tego jest zarząd żeby przekładać mecze.Owszem można było grać rezerwowym składem ale celem zarządu był puchar więc trener nie miał wyjścia musiał wystawić najsilniejszy skład.Można było chociażby na 16 maja.Chyba nie muszę tłumaczyć że co innego rozegrać 2 ciężkie spotkania po długich wyczerpujących podróżach niż 2 spotkania pod rząd u siebie więc zamiast pisać bzdury pomyśl najpierw.

  • Odpowiedz lki niedziela, 13 maja 2018 14:06 Umieszczone przez: lki

    Sugestia do trenerów MŁKS młodzi piłkarze nie przygotowani do gry w 3 lidze .Opinia trenera po meczu .

  • Odpowiedz Lomza niedziela, 13 maja 2018 14:24 Umieszczone przez: Lomza

    Ci młodzi jak twierdzi trener dzieci którym brak doświadczenia rocznik 99 potrafili wygrać z Widzewem,zremisować z Polonią i Lechią ograć w poprzednim sezonie Sokół a w tym co nie mieli już doświadczenia.Z tego co wiem zabrakło tylko Michała Kaputa ale to też młody chłopak,junior "dziecko" czyli co cofają się w rozwoju tracą to doświadczenie litości trenerze niech Pan najpierw pomyśli zanim się wypowie.

  • Odpowiedz greg niedziela, 13 maja 2018 18:24 Umieszczone przez: greg

    Pelikan-Swit 3-4,Tur-Widzew 0-1.
    Tabela tylko z rundy wiosennej:
    1.Lechia 26
    2.Widzew 25
    3.Polonia 23
    4.Swit 21
    5.Olimpia 17
    6.Sokol A.L. 15
    7.Pelikan 15
    8.Elk 15
    9.Victoria 14
    10.Ursus 13
    11.Ostroda 13
    12.Lomza 13
    13.Tur 12
    14.Huragan 11
    15.Legia II 10
    16.Warta S. 8
    17.Wikielec 8
    18.Drweca 5

  • Odpowiedz Lks niedziela, 13 maja 2018 19:17 Umieszczone przez: Lks

    Znicz Pruszków coraz bliżej strefy spadkowej.Wiemy co to oznacza być może spadnie aż 5 zespołów będzie ciężko.

  • Odpowiedz grig niedziela, 13 maja 2018 20:36 Umieszczone przez: grig

    Stomil i Ruch od nowego sezonu w 4. lidze. z 2 ligi spadają dwie ostatnie drużyny

  • Odpowiedz lomzaaz niedziela, 13 maja 2018 21:12 Umieszczone przez: lomzaaz

    grig, czemu, skąd takie info

  • Odpowiedz lomzaaz niedziela, 13 maja 2018 21:14 Umieszczone przez: lomzaaz

    marian 42, drugi tydzień graliśmy co 3 dzień, wyjazdy do Tomaszowa i Aleksandrowa Łódzkiego (dalekie), i tak w miarę było kondycyjnie, zaskakująco dobrze.

  • Odpowiedz lomzaaz niedziela, 13 maja 2018 21:14 Umieszczone przez: lomzaaz

    marian 42, drugi tydzień graliśmy co 3 dzień, wyjazdy do Tomaszowa i Aleksandrowa Łódzkiego (dalekie), i tak w miarę było kondycyjnie, zaskakująco dobrze.

  • Odpowiedz real niedziela, 13 maja 2018 21:19 Umieszczone przez: real

    Pieniądze poszły na piłkarki ręczne. Co za bzdura! To piłkarki ręczne grają pod firmą ŁKS 1926 Łomża? Chyba nie, więc klub nie wydał na piłkarki ani grosza. A miasto nie musi dawać wszystkich pieniędzy akurat na ŁKS. Może niech wypowiedzą się ci tzw. kibice (czytaj - kibole) - kto z was dał ze swoich pieniędzy wsparcie na klub? Pewnie nikt, jeszcze na dodatek za bilety na mecz nie chcecie płacić. A od innych wymagacie ciężkiej, syzyfowej pracy bez pobierania pieniędzy. Zgłoście się do zarządu, zacznijcie działać w interesie klubu, a nie tylko drzeć na meczach gęby po piwie (lub po kilku).

  • Odpowiedz Marian 42 niedziela, 13 maja 2018 21:41 Umieszczone przez: Marian 42

    Być może i kondycyjnie wytrzymali ale puchar napewno miał jakiś wpływ na postawę,nie przygotowali się należycie pod przeciwnika.Brak świeżości u niektórych był aż nadto widoczny.Po prostu nie było czasu poza tym rywal grał szybciej bardziej energicznie i agresywnie jakby bardziej im zależało,teraz już za późno można tylko gdybać.Olimpi równieź puchar nie wyszedł na dobre ale oni utrzymanie mają praktycznie zapewnione.Żal jedynie tych straconych jakże ważnych 3 punktów które mogą mieć ogromne znaczenie przy walce o utrzymanie.

  • Odpowiedz fasDBVln niedziela, 13 maja 2018 21:42 Umieszczone przez: fasDBVln

    zaraz zaraz.. Skąd info, że zarząd nie próbował przełożyć meczu to raz. Dwa, to żeby przełożyć mecz, trzeba zgody obu stron a jak znam Olimpię Zambrów, takiego wała jak Polska cała by się zgodzili. Kibiców naszych nie chcą do Zambrowa wpuszczać, ale poszli by na rękę i zagrali innego dnia ha ha ha.
    Poza tym, to było to termin ustalony przez Podlaski ZPN i w środę mieli być znani finaliści tego pucharu, więc darujcie sobie te komentarze, że zarząd nie potrafi przełożyć meczu na koniec sezonu...
    Ps. żeby udowodnić że nie jestem z zarządu a tylko obnażam waszą niewiedzę, to napiszę, że zarząd jest słaby.
    Za Jarka też nie było rewelacji, ale było jakoś inaczej. Inni piłkarze grali, inni trenerzy trenowali. Było jakoś tak jakby lepiej.

  • Odpowiedz Lomzannn niedziela, 13 maja 2018 21:51 Umieszczone przez: Lomzannn

    Finał dopiero 6 czerwca więc finaliści wcale nie musieli być znani,co za bzdura nie przełożyli bo nawet nie próbowali i tyle a co do Olimpii im równieź nie leżał termin o czym wspominał trener Jancewicz.

  • Odpowiedz greg niedziela, 13 maja 2018 21:52 Umieszczone przez: greg

    W 2 Lidze zostaly 3 kolejki spotkan.Znicz Pruszkow gra u siebie z Rozwojem Katowice(srodek tabeli gra o nic)wyjazd do Legionovi(ktora juz spadla i nie potrzebuje rywala za miedzy w 3 Lidze w postaci Znicza)i ostatni mecz w domu z Rowem Rybnik ,ktoremu tez nie grozi awans ani spadek.Tak ,ze szansa na utrzymania jest bardzo duza.

  • Odpowiedz greg niedziela, 13 maja 2018 22:02 Umieszczone przez: greg

    Tur za tydzien gra w Elku i mysle ze sie postaraja nam pomoc,gdyz tez nie chca naszej druzyny jako rywala w 4 Lidze.Elk,jest w najlepszej sytuacje z druzyn broniacych sie przed spadkiem.Ostroda,ma ciezkie zadanie graz:Lechia,Aleksandrowem,Victoria,Switem,Warta(jedyny slaby rywal) i z Widzewem.
    Drweca gra z:LegiaII.Olimpia,Huraganem,Ursusem,
    Aleksandrowem i Turem,ktory,tez moze nam pomoc i wygrac na pozegnanie z 3 Liga.

  • Odpowiedz Loool niedziela, 13 maja 2018 22:10 Umieszczone przez: Loool

    Tak pod jednym warunkiem że zaczniemy wygrywać i to już od najbliższej kolejki.

  • Odpowiedz Aaaa bbbb poniedziałek, 14 maja 2018 10:46 Umieszczone przez: Aaaa bbbb

    greg a skąd masz info że Ruch I Stomil spadaja od razu do 4 ligi?

  • Odpowiedz greg poniedziałek, 14 maja 2018 13:35 Umieszczone przez: greg

    Aaaa bbbb
    to napisal Grig a nie Grek,mi nic nie wiadomo ale juz od dawna te kluby maja zaleglosci finansowe i to powazne.
    Ktos,zadzwonil do sedziego z Siedlec i w imeniu Widzewa proponowl szecio cyfrawa sume za ustawienie meczu Tur-Widzew.Sediza zawiadomil policje i inny sedziowal ten mecz,ktory wygral Widzew 0-1.