poniedziałek, 14 maja 2018 07:38

Mistrz Świata nie zwalnia tempa [FOTO]

Napisane przez  Administrator
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Mistrz Świata nie zwalnia tempa [FOTO] fot. nadesłane
W minioną niedzielę, Piotr Łobodziński, świeżo upieczony mistrz świata w bieganiu po schodach, ponownie pokazał plecy rywalom zwyciężając w 555m biurowcu Lotte Tower w Seulu. Lekkoatleta z Łomży pokonał 123 pietra w niecałe 16 minut pokonując reprezentanta Australii i Japonii.

brico lomza

Był to udany rewanż biegacza LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża na Bournie, gdyż przed rokiem to on okazał się najlepszy w stolicy Korei Południowej. Był to już 123 bieg po schodach naszego towerrunnera i 6 zwycięstwo na 6 biegów w sezonie 2018.

- Zrealizowałem plan w 100%. Prowadzenie od początku i pewne zwycięstwo cieszą bardzo. Dwa z pierwsze miejsca w przeciągu 8 dni w Azji pokazują iż moja forma na schodach jest wysoka. Cieszy mnie to niezmiernie- mówi Piotr Łobodziński.
Przyszłe dwa weekendy to starty krajowe. 20 maja biegacz z Łomży będzie się ścigał w Warszawie w Hotelu Intercontinental, 26 maja we Wrocławiu na Sky Tower w ramach Mistrzostw Polski, a 3 czerwca w Nowym Jorku w World Trade Center One.

  • Piotr Lobodzinsk, Poland, 15’53”
  • Mark Bourne, Australia, 16’16”
  • Ryoji Watanabe, Japan, 17’19”  

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz Lomzyniak rodowity poniedziałek, 14 maja 2018 07:51 Umieszczone przez: Lomzyniak rodowity

    Kocham PiS i chce wyjścia polski z Unni Europejskiej. Sram na Po-wskie świnie potomków esbeków esesmanów i ubeków.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu