dom lomza
poniedziałek, 14 maja 2018 07:00

Mistrzostwa Polski w KiF NAC 2018 [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mistrzostwa Polski w KiF NAC 2018 [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Sporym sukcesem zakończył się weekend dla łomżyńskiego zawodnika. 12 maja w Katowicach podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness NAC 2018 będące eliminacjami do mistrzostw świata, które odbywają się w tym roku na Filipinach, Damian Turowski zajął kolejno IV miejsce w Debiutach oraz V w Mistrzostwach Polski Open w kategorii Mens Aesthetics.

W ramach mistrzostw Polski zmierzyło się ok. 200 zawodników, a nieustający trend wśród startujących w powyższej kategorii sprawdził się również na obecnej imprezie. Kategoria Mens Aesthetics była najliczniej obsadzona i brało w niej udział aż 15 startujących. Wyłonienie finałowej szóstki było nie lada wyzwaniem dla sędziów.

Dobra postawa naszego zawodnika zaowocowała możliwością wzięcia udziału w prestiżowych zawodach  "Głuchowski Biogenix Challenge” pod patronatem ikony polskiej kulturystyki i trenera polskiej kadry – Piotra Głuchowskiego.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu