wloskie-wieczory modzelewski
środa, 23 maja 2018 18:11

[LIVE] ŁKS Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Trwa nasza transmisja

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
W meczu 30. kolejki III ligi ŁKS 1296 Łomża podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na porażkę, nad ich głowami ciąży wizja spadku. Obecnie biało-czerwoni plasują się na 14. miejscu w tabeli. Początek meczu o godz. 18.

brico lomza

ŁKS, po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z Victorią Sulejówek, przywrócił dobrą passę i przywiózł cenne punkty. Prawdziwa walka zacznie się jednak dopiero teraz. Przed naszymi zawodnikami wymagające i trudne spotkania. Rywal w lidze radzi sobie całkiem dobrze i zajmuje 5. miejsce w tabeli. W ostatnim meczu pokonał Polonię Warszawa 2:1.

W dole tabeli panuje za to ścisk. Różnice punktowe są niewielkie, więc każdy z zespołów ma szansę wywrócić układ do góry nogami. Podopiecznym Krzysztofa Ogrodzińskiego brakuje kilku punktów, aby podnieść się na bezpieczną pozycję. Niestety, z tyłu gonią ich rywale, którym też zależy na awansie i ich seria zwycięstw może namieszać w zestawieniu.

Spotkanie ŁKS-u ze Świtem rozpocznie się o godz. 18 na Z18. Na transmisję zaprasza portal www.mylomza.pl.

15 komentarzy

  • Odpowiedz greg środa, 23 maja 2018 15:52 Umieszczone przez: greg

    Trzeba wspomoc pilkarzy dopingiem.
    Jak informuje sekretarz generalny PZPN program Pro Junior System ma zostać włączony do... III ligi!

  • Odpowiedz greg środa, 23 maja 2018 15:55 Umieszczone przez: greg

    1 mil. zl dla 3 Ligi z PZPN,wygrany zespol z najwieksza iloscia juniorow, otrzyma 400 tys. zl!
    https://youtu.be/-EKoA--pJCQ

  • Odpowiedz greg środa, 23 maja 2018 16:14 Umieszczone przez: greg

    W chwili obecnej najmlodsze druzynt w naszej grupie to:LegiaII,Drweca,Lomza ichyba Elk.Za 1 m/ce 400 tys. za 2 m/ce 300(w naszym zasiegu)3 m/ce 200 I 4 m/sce 100tys.zl.
    Maja powstac Reprezentacje Wojewodztw:U-13 i U-14.

    Centralna Liga juniorow-U-15,U17 i U18.
    4 czerwca w PZPN ostateczne decyzje dla klubow 3 Ligowych.7 druzyn na razie z naszej grupy ich nie otrzymalo.

  • Odpowiedz greg środa, 23 maja 2018 16:17 Umieszczone przez: greg

    Ostatnie zdanie chodzi o Licencje 3 Ligowe na sezon 19/20.

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO środa, 23 maja 2018 16:28 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    Jak podaje niezalezna.pl, dziś w Warszawie odbył się Komitet Wykonawczy PiS.

    NA LIŚCIE 40tu KANDYDATÓW - NIE MA CHRZANOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości ustalił dziś ponad 40 kandydatur na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Poinformowała o tym po posiedzeniu Komitetu rzeczniczka partii Beata Mazurek

    Jest tylko : Województwo podlaskie:
    Suwałki - Grzegorz Mackiewicz

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    CHRZANOWSKI NIE DOSTAŁ OFICJALNEJ NOMINACJI OD WŁADZ PiSu W WARSZAWIE

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO środa, 23 maja 2018 16:28 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    Jak podaje niezalezna.pl, dziś w Warszawie odbył się Komitet Wykonawczy PiS.

    NA LIŚCIE 40tu KANDYDATÓW - NIE MA CHRZANOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości ustalił dziś ponad 40 kandydatur na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Poinformowała o tym po posiedzeniu Komitetu rzeczniczka partii Beata Mazurek

    Jest tylko : Województwo podlaskie:
    Suwałki - Grzegorz Mackiewicz

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    CHRZANOWSKI NIE DOSTAŁ OFICJALNEJ NOMINACJI OD WŁADZ PiSu W WARSZAWIE

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO środa, 23 maja 2018 16:28 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

    Jak podaje niezalezna.pl, dziś w Warszawie odbył się Komitet Wykonawczy PiS.

    NA LIŚCIE 40tu KANDYDATÓW - NIE MA CHRZANOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości ustalił dziś ponad 40 kandydatur na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. Poinformowała o tym po posiedzeniu Komitetu rzeczniczka partii Beata Mazurek

    Jest tylko : Województwo podlaskie:
    Suwałki - Grzegorz Mackiewicz

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    CHRZANOWSKI NIE DOSTAŁ OFICJALNEJ NOMINACJI OD WŁADZ PiSu W WARSZAWIE

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedz greg środa, 23 maja 2018 16:46 Umieszczone przez: greg

    To nie jest jeszcze pelna lista ,kandydatow na Prezydentow z PiS,kogos musza wystawic.Chazara ,chyba zednego w Lomzynskim PiS nie mamy.Morawiecki ,wyrzuca 3 Ministrow.Juz ,pewnie nie dlugo w miejscu Polski pojawi sie na mapach Polin i drugi urzedowy jezyk ,Hebrajski!

  • Odpowiedz kibic z wojska polskiego środa, 23 maja 2018 18:22 Umieszczone przez: kibic z wojska polskiego

    daj ludziom speechu znorku ogladac mecz
    ..my kibice i tak go poprzemy bo wspiera LKS

  • Odpowiedz israel środa, 23 maja 2018 18:24 Umieszczone przez: israel

    Fajny fake news tylko muszę was zmartwić rzecznik PiS poinformowała że
    Kandydatury były ustalone z członkami PiS i Zjednoczonej Prawicy. Dzisiejszemu konwentowi przewodził z upoważnienia pana prezesa minister Brudziński.

    Mazurek poinformowała, że reszta ustaleń to „kwestie czysto techniczne. I tyle więc jest kwestią czasu i to nie długiego kiedy Chrzanowski dostanie oficjalnie nominację

  • Odpowiedz kibic z wojska polskiego środa, 23 maja 2018 18:26 Umieszczone przez: kibic z wojska polskiego

    tylko Chrzanowski na prezydenta

  • Odpowiedz real środa, 23 maja 2018 18:32 Umieszczone przez: real

    Greg, a ja słyszałem, że już niedługo nie będą wpuszczać z powrotem wszystkich durniów którzy wcześniej wyjechali.

  • Odpowiedz azjata środa, 23 maja 2018 19:06 Umieszczone przez: azjata

    utrzymanie w regionalnej 4 lidze urasta do rangi największego sukcesu ŁKS 1926 w 600 letniej historii Łomży.
    tak trzymać dzieci jest super!

  • Odpowiedz krawiec środa, 23 maja 2018 19:14 Umieszczone przez: krawiec

    potrzebny jest trener a nie gumka od majtek
    z całym szacunkiem dla gumki od majtek

  • Odpowiedz ŁKS środa, 23 maja 2018 20:04 Umieszczone przez: ŁKS

    Brawo wygrali 2-1. Dobrze jest, teraz oby w Sieradziu wygrali !! a 3 czerwca wszyscy na mecz z Widzewem !!!