wloskie-wieczory modzelewski
czwartek, 31 maja 2018 10:22

Turniej z ŁKS-em pod patronatem posłanki Krynickiej

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Na orliku przy ul. Bernatowicza młodzież z Zespołu Szkół Specjalnych oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego wzięła udział w Turnieju z ŁKS-em Łomża. Patronat nad wydarzeniem objęła posłanka Bernadeta Krynicka. Wśród drużyn, które walczyły z uczniami znalazły się oczywiście ŁKS i drużyna UM Łomża

brico lomza

Dla uczestników turniej był nie tylko sportowym wyczynem, ale także okazją do rozrywki w wyśmienitym towarzystwie. Nastolatkowie z ZSS pod wodzą nauczyciela wf-u Łukasza Kacprowskiego mogli pokazać, że radzą sobie na boisku jak równy z równym.

Posłanka Krynicka od lat czynnie uprawia sport i wspiera tego typu inicjatywy. Piłkarska rywalizacja miała też dla niej szczególne znaczenie.

- Szkoła specjalna jest dla mnie wyjątkową szkołą w Łomży. Od lat uczy się tutaj moja córka, więc jest to powiązanie rodzinne. Rozumiem niepełnosprawność w takim szerokim znaczeniu i wiem, że akurat osoby niepełnosprawne w szczególności wymagają aktywizacji i poparcia – mówiła.

Turniej był dla młodzieży przedwczesnym prezentem na Dzień Dziecka. Dzięki pięknej pogodzie wszyscy mogli w pełni cieszyć się ruchem na świeżym powietrzu.

- Myślę, że osoby, które są osobami publicznymi powinny promować zdrowy styl życia, on decyduje w 75 procentach o naszym zdrowiu, długości i jakości życia – dodała posłanka.

Tego dnia nieważne były wyniki i ilość strzelonych bramek. Najważniejsza była integracja i dobra zabawa. Na miejscu pojawiła się nasza ekipa video. Zobaczcie, jak przebiegał turniej!

26 komentarzy

  • Odpowiedz ooo czwartek, 31 maja 2018 10:44 Umieszczone przez: ooo

    Już w niedzielę 3.06 o 19:26 WIELKI MECZ w Łomży ŁKS - Widzew Łódź!
    ŁKS po trzech zwycięstwach z rzędu jest na fali i na pewno stworzy świetne widowisko.
    Przyjdź na trybunę od rzeki i poczuj atmosferę jak za dawnych lat!

    Więcej info - elkaesiacy.net/2018/05/wszyscy-na-widzew/

  • Odpowiedz real czwartek, 31 maja 2018 10:56 Umieszczone przez: real

    Wstyd takiego patrona! Dobrze, że dzieci nie wiedzą o "występach" w sejmie tej baby. Poza tym należy ona do formacji, która chciała likwidacji wszystkich orlików, tylko dlatego, że były zbudowane za czasów rządu PO.

  • Odpowiedz Łomża4ever czwartek, 31 maja 2018 11:08 Umieszczone przez: Łomża4ever

    Wstyd robić taką imprezę pod patronatem takiej osoby. Biedna ta nasza Łomża.

  • Odpowiedz Gość czwartek, 31 maja 2018 11:40 Umieszczone przez: Gość

    No cóż. Pod takim patronatem to tylko dzieci szkoda. Twarz obłudy, zakłamania i lansu na siłę w praktyce można powiedzieć. Na takiego patrona to strach patrzeć.

  • Odpowiedz Gość czwartek, 31 maja 2018 11:48 Umieszczone przez: Gość

    Łomża Urząd to klub zgrany: trąbka, pompka i organy.

  • Odpowiedz Ikar czwartek, 31 maja 2018 11:58 Umieszczone przez: Ikar

    Nie pomoże puder, róż kiedy gęba wredna już.

  • Odpowiedz JFK czwartek, 31 maja 2018 12:21 Umieszczone przez: JFK

    Dobrze, ze to ostatnia kadencja tej pani....

  • Odpowiedz ..... czwartek, 31 maja 2018 12:35 Umieszczone przez: .....

    @ Ikar

    nie pomoże nawet Stryczek ze szlachetną paczką co kocha bogatych bo oni potem tak kochają biednych tak samo mocno trzymajac się starego dekalogu i jego nowej - ewangelicznej - wykładni


    sport to bezpieczna przystań LENIWYCH umysłowo których kultura fizyczna daleka jest o odpowiedzialności za kulturę duchową od wewnątrz na zewnątrz materializującą zdrowy albo chory światopogląd ad intra et ad extra 'owocujący' darami wynikającymi z jego utrwalania priorytetów w interesie grupy trzymającej władzę determinujących interes publiczny nie zawsze idący w parze w zgodzie z interesem społecznym stąd konflikty ...


    ... nie będące trywialną rywalizacją ...sportową przynoszącą 'pokój' w zaspokojeniu potrzeby bezpieczeństwa niższego rzędu nie wymagającego zaangażowania jakie jest potrzebne na wyższym szczeblu ewolucji świadomości ogólnorozwojowej determinującej postęp szerszych horyzontów wykraczających poza rubikon rozgrywek 'stadionowych'

  • Odpowiedz wyklęty czwartek, 31 maja 2018 12:53 Umieszczone przez: wyklęty

    juz dala pokaz co mysli o niepelnosprawnych w sejmie i teraz sie nie wstydzi??? gdzie jej klauzula sumienia??? ludzie kogo wybraliscie???

  • Odpowiedz Pappapapac czwartek, 31 maja 2018 13:20 Umieszczone przez: Pappapapac

    Krynicka wez ty juz lomzy nie osmieszaj

  • Odpowiedz samożycie czwartek, 31 maja 2018 13:25 Umieszczone przez: samożycie

    Wymagają stałej aktywizacji, a nie akcji od czasu do czasu.
    I co tam?
    itd, itp.

  • Odpowiedz rysiu czwartek, 31 maja 2018 13:31 Umieszczone przez: rysiu

    No gdzie włączę cokolwiek - Bernardeta. Myślę, że władze PiS wyciągną wnioski i skończą ten żałosny teatr w wykonaniu posłanki nie umieszczając juz jej na listach wyborczych.

  • Odpowiedz kibic czwartek, 31 maja 2018 14:32 Umieszczone przez: kibic

    takich im potrzeba - miernych ale wiernych

  • Odpowiedz Fredek czwartek, 31 maja 2018 14:52 Umieszczone przez: Fredek

    to wszystko zalezy od wyborcow,bo dla PIS-u to ta lansujaca sie w ten sposob "Pani" jes w porzadku.

  • Odpowiedz mailiaon czwartek, 31 maja 2018 16:24 Umieszczone przez: mailiaon

    Benie na Prezydenta, będzie sport, muzyka oraz gry!

  • Odpowiedz uważający na zajęciach czwartek, 31 maja 2018 17:10 Umieszczone przez: uważający na zajęciach

    Znowu wyszły braki w wiedzy: nie w 75% a 50% styl życia ma wpływ na nasze zdrowie w/g Lalonda (tzw. pola zdrowotne).
    Zdrowie publiczne się kłania Pani Magister!

  • Odpowiedz zawiedzony wyborca PiSu czwartek, 31 maja 2018 17:42 Umieszczone przez: zawiedzony wyborca PiSu

    Co to znaczy : pod patronatem posłanki Krynickiej ?
    Na czym polegał ten patronat, ufundowała z własnej kasy jakieś, nagrody itp... ?
    Gdyby nie niepełnosprawna córeczka, pewnie by Benia się tam nie pokazała .

    Jej blisko 24letnia córka gdzieś pracuje czy nie, bo matkom niepełnosprawnych w Sejmie radziła by lepiej zajęły się swoimi dziećmi, zmobilizowały swoje pociechy, to wtedy te niepełnosprawne dzieci mogłyby pracować i zarabiać nawet po 3 000 złotych.

  • Odpowiedz Toksyczny czwartek, 31 maja 2018 17:49 Umieszczone przez: Toksyczny

    Na milion % Beńka nie będzie nawet teraz na listach PiSu. PiS wchodzi w szeroką koalicję z prawicą i trzeba dać stołki innym.

  • Odpowiedz Slejzi czwartek, 31 maja 2018 18:37 Umieszczone przez: Slejzi

    Teraz mówi trzeba popierać a w sejmie z niepełnosprawnymi mówiła że znalazła by paragraf wstyd i żenada

  • Odpowiedz hipolit czwartek, 31 maja 2018 19:48 Umieszczone przez: hipolit

    Dzięki układom mogła uczyć się do 24 roku jak na studiach, normalnie bez układów 21 lat i won ze szkoły specjalnej, a potem rodzicu martw się sam.

  • Odpowiedz zawiedzony wyborca PiSu czwartek, 31 maja 2018 22:45 Umieszczone przez: zawiedzony wyborca PiSu

    W przypadku szkoły specjalnej uczeń jest objęty kształceniem tylko do 24 roku życia – w przypadku szkoły ponadgimnazjalnej i nie ma przeproś - nie ma układów, takie jest prawo.
    Już niedługo córka będzie musiała opuścić szkołę.
    I co Benia będzie z nią siedzieć w chałupie ? Czy wypchnie córeczkę do roboty ?

  • Odpowiedz pedagog piątek, 01 czerwca 2018 06:12 Umieszczone przez: pedagog

    W Łomży pani Dyrektor praktykowała do 21 roku życia, tylko nieliczne osoby mogły skorzystać z prawa do 24 roku, taki był układ Bo Pani Dyrektor wreszcie zwalnia etat będąc od tylu lat już na emeryturze, ale to jest tylko Łomża.
    System kształcenia osób z upośledzeniem w Łomży jest nie wydolny!

  • Odpowiedz Czytelnik piątek, 01 czerwca 2018 08:10 Umieszczone przez: Czytelnik

    Przypomnę tylko, że głosowała przeciwko podniesieniu kwoty wolnej od podatku.

  • Odpowiedz karolina 25 piątek, 01 czerwca 2018 08:48 Umieszczone przez: karolina 25

    A gdzie urzęduje Pani Andres, czyżby zapomniała o swoich wyborcach!!! A może nie wie gdzie leży takie zadupie jak Łomża!

  • Odpowiedz real piątek, 01 czerwca 2018 08:59 Umieszczone przez: real

    Pani Anders nie może być często w Łomży z uwagi na brak lotniska. Nasz lud boży jest tak wymagający, że nawet kota pana prezesa by wybrali, o ile pan prezes poparłby kandydaturę.

  • Odpowiedz 	( ͡º ͜ʖ͡º) piątek, 01 czerwca 2018 17:55 Umieszczone przez: ( ͡º ͜ʖ͡º)

    WYSTARCZY ZE NA GALI BYLA