wloskie-wieczory modzelewski
niedziela, 03 czerwca 2018 19:31

[LIVE] ŁKS 1926 Łomża - Widzew Łódź. Trwa nasza transmisja

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
To będzie trudny, ale jakże ważny pojedynek. W 32. kolejce III ligi ŁKS Łomża podejmie na własnym boisku lidera tabeli – Widzewa Łódź. Dla jednych będzie to walka o przypieczętowanie utrzymania, dla drugich walka o awans do II ligi. Spotkanie już dziś o godz. 19.26. Pojedynek powiązany jest z jubileuszem 600-lecia nadania praw miejskich w naszym mieście.

brico lomza

Ostatnie dobre występy dały ŁKS-owi moment oddechu. Na tę chwilę mają 40 punktów i plasują się na 10. miejscu w tabeli. Rywal jest wymagający. Łodzianie prowadzą w tabeli i są faworytem spotkania. Podopieczni trenera Ogrodzińskiego udowadniali jednak, że potrafią walczyć i wygrywać z silniejszymi drużynami.

Oba zespoły mają ostatnio dobrą passę. Ełkaesiacy pokonali Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Wartę Sieradz, zaś widzewiacy bez trudu poradzili sobie z Pelikanem Łowicz i Polonią Warszawa. O ile gospodarze walczyć będą o utrzymanie się w lidze, o tyle u gości stawka jest dużo wyższa – będą walczyć o awans do wyższej ligi. Motywacja będzie więc silna z obu stron. Warto dodać, że ostatni raz dwa składy zmierzyły się ze sobą w listopadzie i lepsi byli wtedy nasi.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Widzew prowadzi w tabeli, ale po piętach depcze mu Lechia Tomaszów Mazowiecki. Dwupunktowa przewaga nie daje jeszcze bezpiecznego awansu, więc wszystko będzie ważyć się do ostatniej chwili.

Spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Impreza została zakwalifikowana jako masowa, a łomżyński klub apeluje o nabywanie biletów w przedsprzedaży, aby uniknąć kolejek pod stadionem. Bilety dostępne są w cenach: 20 zł – Trybuna „A”, 15 zł – Trybuna „B” oraz 5 zł dla kobiet, emerytów i rencistów. Wejściówki można nabyć w Solarium Sudan Sun przy ul. Dmowskiego 1G od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18.

Transmisję ze spotkania przeprowadzi portal www.mylomza.pl

27 komentarzy

  • Odpowiedz jaro niedziela, 03 czerwca 2018 10:30 Umieszczone przez: jaro

    czyli gramy z mistrzem polski o awans do ligi mistrzów !!!!
    super Liga Mistrzów dla Łomży !!!
    tylko że to 4 liga :)))))))))))))))))
    Uściłowski w radio mówi że to wielki mecz z mistrzem Polski z okazji 600 lecia Łomży :)))
    to zwykły mecz 4 ligowy, a Łomża ma ponad 1000 lat :))
    Pajace robią z siebie pośmiewisko
    Zrób "prezes" prawo jazdy lub chociaż naucz się jeździć na rowerze i skończ ten tani lans bo robisz z siebie pośmiewisko

  • Odpowiedz buffoniada niedziela, 03 czerwca 2018 10:32 Umieszczone przez: buffoniada

    Zawisza Bydgoszcz awansowała do Ligi Okręgowej!! a Widzew po upadku musi wracać od najniższej ligi
    ot i wydarzenia wioski mają i się podniecają

  • Odpowiedz Fan niedziela, 03 czerwca 2018 11:02 Umieszczone przez: Fan

    To już nie ten Widzew,nie ta marka,nie ta liga została tylko nazwa i dobrzy piłkarze ale jedynie na 4 poziom rozgrywkowy jeśli zagramy ambitnie i z determinacją 3 punkty zostaną w Łomży

  • Odpowiedz wiśta wio niedziela, 03 czerwca 2018 11:04 Umieszczone przez: wiśta wio

    Kibole race przygotują?

  • Odpowiedz Hools niedziela, 03 czerwca 2018 11:09 Umieszczone przez: Hools

    Spytaj naczelnika wąsatego wista wio.

  • Odpowiedz wiśta wio niedziela, 03 czerwca 2018 11:28 Umieszczone przez: wiśta wio

    Ostrołęccy policjanci zatrzymali 14 osób w związku z próbą ustawki pseudokibiców po ubiegłotygodniowym meczu ŁKS 1926 Łomża z Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Do konfrontacji doszło na parkingu w gm. Olszewo – Borki.
    Według wstępnych ustaleń kibice łomżyńskiej drużyny po wygranym meczu zaplanowali konfrontację w rejonie miejscowości Kołaki z kibicami drużyny z Nowego Dworu Mazowieckiego. Ci wracali do siebie trzema samochodami osobowymi. Około godziny 21 w okolicy leśnego parkingu zostali zatrzymani – kibice ŁKS-u wyrzucili na drogę m.in. sprężyny od materacy. - Po zatrzymaniu aut z lasy wybiegło kilkunastu zamaskowanych mężczyzn i ich zaatakowało – relacjonuje asp. Żerański. - Aby nie dopuścić do regularnej bójki natychmiast podjęliśmy interwencję.

  • Odpowiedz hools niedziela, 03 czerwca 2018 11:35 Umieszczone przez: hools

    Idź do swojego miejsca pracy i zapytaj czemu sprawa została umorzona. Je*** policyjną i medialną propagandę i kłamstwa!

  • Odpowiedz wiśta wio niedziela, 03 czerwca 2018 12:05 Umieszczone przez: wiśta wio

    Osoby zostały osadzone w policyjnym areszcie, wszystkie były wcześniej notowane przez policję, a część z nich posiadała zakazy stadionowe - mówi oficer prasowy.

    Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 13 z zatrzymanych mężczyzn zarzutów dotyczących udziału w bójce. Przestępstwo to jest zagrożone karą do trzech lat więzienia. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

  • Odpowiedz Sedzia niedziela, 03 czerwca 2018 14:05 Umieszczone przez: Sedzia

    Zarzuty przedstawić można każdemu. Daj człowieka a znajdę Ci paragraf.

  • Odpowiedz Łomżyniak w 4 pokoleniu niedziela, 03 czerwca 2018 14:11 Umieszczone przez: Łomżyniak w 4 pokoleniu

    Dzięki za transmisję. Nie warto iść na stadion. Piłka na niskim poziomie. Brud i smród pestkami słonecznika i papierosów. Żadnych porządkowych na trybunach. Ot, Łomża ! Podobno miasto 1000 letnie.

  • Odpowiedz real niedziela, 03 czerwca 2018 14:12 Umieszczone przez: real

    ŁKS to kpina, nie ma szans!!!

  • Odpowiedz Ultras niedziela, 03 czerwca 2018 14:28 Umieszczone przez: Ultras

    Ekipa Młota Parzygłowy będzie wspierać ŁKS

  • Odpowiedz Silny niedziela, 03 czerwca 2018 14:32 Umieszczone przez: Silny

    Cała Łomza walczy za Łks!karzdy prawdziwy łomżyniak di$ na stadionie forza łls pokonamy miszcza polski!

  • Odpowiedz ¯\\\_(ツ)\_/¯ niedziela, 03 czerwca 2018 14:46 Umieszczone przez: ¯\\\_(ツ)\_/¯

    Może 10 lat temu to był by mecz ...

  • Odpowiedz ooo niedziela, 03 czerwca 2018 16:41 Umieszczone przez: ooo

    600 KIBICÓW W MŁYNIE NA 600-LECIE MIASTA!!!
    ------------------------------------------

    Już w niedzielę 3.06 o 19:26 WIELKI MECZ w Łomży ŁKS - Widzew Łódź!

    ŁKS po trzech zwycięstwach z rzędu jest na fali i na pewno stworzy świetne widowisko.

    Przyjdź na trybunę od rzeki i poczuj atmosferę jak za dawnych lat!

    Więcej info - elkaesiacy.net/2018/05/wszyscy-na-widzew/

  • Odpowiedz bakt niedziela, 03 czerwca 2018 18:23 Umieszczone przez: bakt

    Kibiców Widzewa trzymają w Śniadowie

  • Odpowiedz Olo niedziela, 03 czerwca 2018 19:15 Umieszczone przez: Olo

    Liczy się tylko Widzew.

  • Odpowiedz Kibuc niedziela, 03 czerwca 2018 20:03 Umieszczone przez: Kibuc

    Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ze każdy z naszych ofensywnych zawodników chce zostać bohaterem meczu. Kurde podaj lepiej ustawionemu może strzeli a ty bedziesz zadowolony że dałeś ważną asyste

  • Odpowiedz zizu niedziela, 03 czerwca 2018 21:46 Umieszczone przez: zizu

    Dajcie spokój już z tym ŁKS-em, jak jutro przyjdzie ponad 500 kibiców to będzie mega sukces. Tylko, że ci niby kibice, co uważają się po zgodzie ze Stomilem za pępek świata, uważać będą że ludzie przyszli na ŁKS a jeśli przyjdą to na Widzew, i zobaczyć będzie to można na następnym meczu, gdzie przyjdzie znów 100 osób. Niestety ale w Łomży nie ma już klimatu do piłki na poziomie co najmniej II ligi, poza tym największy błąd jaki popełniany jest to dofinansowanie z budżetu miasta, co nie powinno mieć miejsca w żadnym klubie na poziomie IV ligi, bo to trzeba wszystkim uświadamiać ze teraźniejsza III liga to tak na prawdę liga IV.

  • Odpowiedz ŁKS niedziela, 03 czerwca 2018 21:56 Umieszczone przez: ŁKS

    zizu gadasz takie glupoty ze nie da sie tego wgl czytac. Kiedys IV liga to byla tylko Podlaska teraz masz 4 wojewodztwa. Jest zupelnie inny poziom, po za tym grupa w ktorej gra ŁKS jest najmocniejszą III ligą.

    i się przeliczyłeś bo bylo chyba "troszke" wiecej niz 500 ludzi.

  • Odpowiedz Rudy niedziela, 03 czerwca 2018 22:27 Umieszczone przez: Rudy

    Ochrona to ku,,,,,:

  • Odpowiedz lomzanin poniedziałek, 04 czerwca 2018 00:40 Umieszczone przez: lomzanin

    było sporo, może nawet 2 tys, lub blisko

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 04 czerwca 2018 05:30 Umieszczone przez: enej

    gdyby ci kibole nie angażowali się w politycznie w wyklętych i ONR to byliby do zaakceptowania i udzie by to wspierali. Ale tak nie jest więc jest jak jest.

  • Odpowiedz zorro poniedziałek, 04 czerwca 2018 06:59 Umieszczone przez: zorro

    Jakie 2000 ????


    Pojemność 3 450
    - 1800 (Trybuna główna)
    - 1450 (Trybuna przeciwległa (od rzeki))
    - ok. 200 (Trybuna dla gości)

    TRYBUNA OD RZEKI - podzielona na 9 równych sektorów
    licząc od lewej strony ; trzy sektory puste ,
    zajęte sektory ; O,M,Z,A-( A w połowie )
    następnie ;
    dwa i pół sektora wolne

    Reasumując :z 9ciu sektorów razem 1400 miejsc - zajęte było ok. 3 i pół sektora
    Niech będzie, że 4 sektory . Daje nam to ok 600 kibiców ŁKSu plus TRYBUNA GŁÓWNA - nie mam danych. A ilu tam było ? Więcej , jak na tej od rzeki ?

    Wszystko licząc 1000-1200 kibiców ŁKSu
    plus max ok. 200 kibiców Widzewa.

  • Odpowiedz Łomż4 poniedziałek, 04 czerwca 2018 07:34 Umieszczone przez: Łomż4

    Zorro nie byłeś to się nie wypowiadaj.

  • Odpowiedz zorro poniedziałek, 04 czerwca 2018 08:08 Umieszczone przez: zorro

    Obejrzyj sobie transmisję, zatrzymaj kadr i policz .

  • Odpowiedz xyz poniedziałek, 04 czerwca 2018 14:51 Umieszczone przez: xyz

    zorro nie byłeś na meczu a się wypowiadasz na temat o którym nie masz pojęcia. Chciałeś być fajny że umiesz liczyć? Co na nagraniu nie ma trybuny głównej i już nie da się policzyć... Kto był widział ile było osób jaka była atmosfera i jestem pewien ,że nie żałuje że się wybrał na ten mecz.