dom lomza
poniedziałek, 04 czerwca 2018 08:20

Damian Turowski w kadrze narodowej na MŚ w kulturystyce

Napisane przez  mano/nadesłane
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Damian Turowski w kadrze narodowej na MŚ w kulturystyce fot. nadesłane
Kolejny już sukces zawodnika z Łomży! Damian Turowski zdobył III miejsce, podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness NABBA/WFF 2018, które odbyły się 2 czerwca w Jeleniej Górze. Znakomita postawa podczas krajowej imprezy zaowocowała powołaniem do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w kulturystyce, które odbędą się we włoskiej Toskanii.

Młody zawodnik nie zwalnia tempa i podczas swojego trzeciego startu w tym sezonie zdobył brązowy krążek Mistrzostw Polski w Kulturystyce NABBA 2018 w kategorii Men Physique do 180cm.

Znakomita postawa podczas krajowej imprezy zaowocowała powołaniem do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w kulturystyce, które odbędą się we włoskiej Toskanii.

Zawodnik nie daje zapomnieć o tym, że łomżyńska ziemia może liczyć się z czołówką kulturystyki w kraju, a tym razem może i za granicą.

Galeria zdjęć

3 komentarzy

 • Odpowiedz suchoklates poniedziałek, 04 czerwca 2018 08:52 Umieszczone przez: suchoklates

  "Zawodnik nie daje zapomnieć o tym, że łomżyńska ziemia może liczyć się z czołówką kulturystyki w kraju, a tym razem może i za granicą."

  Panie Redaktorze, proszę się doinformować, bo takie zawody są równe rangą do zawodów kulturystycznych gminy Rozogi. Żadna czołówka, niszowe zawody dla adeptów siłownianych.

 • Odpowiedz 	wiśta wio poniedziałek, 04 czerwca 2018 11:02 Umieszczone przez: wiśta wio

  PROSZE jaki to zawodnik kulturystyczny hahah taka sylwetke to ma co drugi szczuply budowlaniec .Zdejmijcie tego pajaca z tej tapety i pokazcie zawodnika prawdziwego kulturyste a nie kurczaka niedojedzonego

 • Odpowiedz speech poniedziałek, 04 czerwca 2018 11:04 Umieszczone przez: speech

  Na 5 startujacych 3 miejsce prawdziwe WOW!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu