dom lomza
poniedziałek, 09 lipca 2018 06:49

IV Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża wygrała reprezentacja z Meksyku

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
IV Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża wygrała reprezentacja z Meksyku fot. nadesłane
W dniach 06-07.07.2018r. na obiekcie sportowym "Orlik 2012" w Pniewie odbyła się czwarta edycja Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża. Z okazji trwających Mistrzostw Świata w Rosji, drużyny wylosowały państwo i pod tą nazwą reprezentowały swoją drużynę. Zawody trwały dwa dni i cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno rywalizujących drużyn jak i kibiców.

brico lomza

Do rywalizacji przystąpiło 16 ekip liczących łącznie 200 zawodników: ROSJA (KS BIEL SONAROL), BELGIA (NIEDŹWIEDZIE), CHORWACJA (BEZ NAZWY), BRAZYLIA (30 PLUS), ARGENTYNA (UNIGLASS), PORTUGALIA (DANTEX), SZWAJCARIA (UKS TRÓJKĄT), DANIA (DEMED), POLSKA (GKS ŁOMŻA), MEKSYK (ELMAX DACHY ST.), JAPONIA (SKILLSQUAD), SZWECJA (PLANET CASH), URUGWAJ (FC SZEJKER), HISZPNIA (JARNUTY), FRANCJA (ALKO TIM) i ANGLIA (KS MODZELE). Pierwszego dnia mecze rozgrywane były w czterech grupach systemem „każdy z każdym”. Drugiego dnia reprezentacje, które awansowały, stworzyły dwie grupy. Do półfinału awansowały dwie najlepsze reprezentacje z każdej grupy. Następnie został rozegrany mecz o trzecie miejsce i finał.

Najlepszą reprezentacją okazała się ekipa z MEKSYKU (ELMAX DACHY ST.) w składzie: Sebastian Dąbrowski, Sławomir Dąbrowski, Robert Dąbrowski, Jarosław Gnoiński, Marcin Makowski, Grzegorz Jankowski, Radosław Jemielity, Dawid Jurkowski i Marcin Białucha. Drugie miejsce zajęła reprezentacja SZWECJI (PLANET CASH), trzecie miejsce ARGENTYNA (UNIGLASS), a czwarte SZWAJCARIA (UKS TRÓJKĄT).

Najlepszym strzelcem okazał się Marcin Makowski MEKSYK (ELMAX DACHY ST). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Żebrowski SZWECJA (PLANET CASH). Najlepiej w bramce spisywał się Mateusz Dziedzicki ARGENTYNA (UNIGLASS).

Puchar dla zwycięzców oraz nagrody indywidualne i upominki dla wszystkich ufundował Wójt Gminy Łomża - Piotr Kłys. Pomocy przy organizacji zawodów udzielił także sponsor ELMAX DACHY.

Pomysłodawcą i organizatorem „IV Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża” był animator kompleksu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012” - Radosław Jemielity, który podziękowania za pomoc w organizacji zawodów kieruje również do Urzędu Gminy Łomża, Gminnego Ośrodka Kultury w Pniewie oraz sędziego Marcina Piotrowskiego.

Już teraz zapraszamy na piątą edycję, która odbędzie się w wakacje za rok.

/foto i tekst nadesłane/

Galeria zdjęć

2 komentarzy

  • Odpowiedz serce miasta poniedziałek, 09 lipca 2018 10:33 Umieszczone przez: serce miasta

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • Odpowiedz hej wtorek, 10 lipca 2018 06:46 Umieszczone przez: hej

    Podobno Muzyk ma nie wystartować w nadchodzących wyborach, ma wyrzuty sumienia z tego jak się zachowała w trakcie swojej pracy w urzędzie. Chrzanowski ma wystartować i ma dużą szansę na wygraną.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu