wigilia2018 dom lomza
piątek, 03 sierpnia 2018 13:02

Wakacyjny turniej piłki nożnej [FOTO]

Napisane przez  nadesłany
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Wakacyjny turniej piłki nożnej [FOTO] fot. nadesłane
W dniach 30 lipca – 3 sierpnia na obiekcie „Moje Boisko Orlik 2012” przy ulicy Bernatowicza 4 odbył się wakacyjny turniej piłki nożnej dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście. W upalny słoneczny dzień, punktualnie w południe na rozpoczęcie sportowej imprezy stawili się zawodnicy zamieszkujący „starą” części naszego miasta.

brico lomza

Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Spotkania rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. Najlepsza okazała się drużyna „Niebieskich” z kapitanem Piotrem Bogdańskim na czele.

W finale, który rozstrzygnął  się dopiero po dogrywce, po zaciętym i wyrównanym boju, zwycięscy pokonali drużynę „Białych orłów” pod przywództwem Kacpra Zambrzyckiego. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.

Pamiątkowe koszulki i medale dla wszystkich zawodników ufundował Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba. Sędzią i głównym organizatorem turnieju był animator obiektu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012 „ Wojciech Klimaszewski. 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu