wigilia2018 dom lomza
wtorek, 04 września 2018 06:47

Mordercza podróż poślubna [FOTO]

Napisane przez  nadesłane
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Świeżo upieczeni małżonkowie i reprezentanci LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Iwona Wicha oraz Piotr Łobodziński udali się w miniony weekend w do leżącego u podnóża Śnieżki Karpacza. Głównym celem ich podróży poślubnej był start w piątej już edycji zawodów o Nazwie Kill the Devil Hill, czyli morderczym podbiegu na skocznię Orlinek.

brico lomza

Żeby nie było tak prosto zawodnicy maja również do przepłynięcia 50 metrów lodowatego zbiornika, a następnie stromy trawiasty podbieg. Dodatkowym utrudnieniem tegorocznej edycji była pogoda. Gdy w całej Polsce panowały wysokie temperatury i świeciło słońce w Karpaczu temperatura oscylowała w granicach 10 stopni i przez całą sobotę padał deszcz. Plusem tego było jedynie to, iż wskakując do wody zawodnicy nie doznawali szoku termicznego.

Biegacze z Łomży bez problemu poradzili sobie z rundą eliminacyjną i pewni awansowali do finału, gdzie o miano najlepszego miało rywalizować 15 mężczyzn i 10 kobiet.

W przypadku Łobodzińskiego, który był murowanym faworytem, tradycji stało się zadość i zwyciężył pewnie z czasem 3:11, stając się królem Orlinka po raz czwarty. Iwona również poradziła sobie wyśmienicie, zajmując trzecie miejsce.

- Jestem bardzo zadowolony z kolejnego zwycięstwa w Karpaczu. Uzyskany dzisiaj czas (rekord trasy Łobodzińskiego 3:00) pozostawia trochę do życzenie, ale mam na to wytłumaczenie. Po prostu było mokro i ślisko na zeskoku i końcowym fragmencie po deskach. Myślę, że tutaj straciłem te kilka sekund. Za rok się poprawię." - śmieje się Łobodziński.

Tymi zawodami Łobodziński rozpoczyna jesienny sezon startów. Będą to głównie schody. Już w kolejny weekend nasi biegacze udają się do Brna i Bratysławy na Grand Prix Europy w bieganiu po schodach.

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz mam cel wtorek, 04 września 2018 20:47 Umieszczone przez: mam cel

    Współczuję ludziom, któzy nie mają celu w życiu i gnają przed siebie żeby zagłuszyć pustkę. Co im zostanie za kilka (naście) lat ?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu