wigilia2018 dom lomza
piątek, 21 września 2018 19:17

Knockout Boxing Night. Ceremonia ważenia w Galerii Veneda [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Kamil Szeremeta (17-0, 3 KO) i Ruben Diaz (25-1-2, 14 KO) zmieścili się w limicie wagi średniej podczas dzisiejszej oficjalnej ceremonii ważenia w Galerii Veneda przed Knockout Boxing Night w Łomży. Stawką jutrzejszego pojedynku w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich będzie należący do Polaka tytuł mistrza Europy.

brico lomza

Organizatorzy gali z Grupy KnockOut Promotions przekazują, że walka Szeremeta vs. Diaz będzie jednym z najważniejszych wydarzeń bokserskich na polskiej ziemi od dziesięciu lat. Pięściarz pochodzący z Białegostoku jest w tej chwili jedynym aktualnym polskim zawodowym mistrzem Europy. Jego przeciwnik Hiszpan Ruben Diaz to bokser niepokonany na ringu od 15 lat.

- Zrobię wszystko, żeby pas został na Podlasiu, tu w Polsce – zapowiada Kamil Szeremeta. Oprócz pojedynku wieczoru widzowie obejrzą dodatkowo 4 inne wali zawodowe i 2 amatorskie.

Cała gala będzie transmitowana "na żywo" w kanale TVP SPORT, a walkę wieczoru obejrzą dodatkowo widzowie TVP 1.Bonusem dla fanów, którzy w sobotni wieczór zdecydują się odwiedzić halę przy ul. Księżnej Anny 18, będzie publiczna transmisja LIVE arcyciekawej walki z Londynu, gdzie Anthony Joshua podejmie Rosjanina Aleksandra Powietkina w "królewskiej" kategorii ciężkiej.

Bilety na galę "KnockOut Boxing Night 3" dostępne są na ebilet.pl, można będzie je również nabyć w dniu imprezy w kasie hali od godz. 12:00 aż do rozpoczęcia walki wieczoru.

Wyniki ważenia:

Kamil Szeremeta (72,4 kg) - Ruben Diaz (72,2 kg)

Paweł Stępień (80 kg) - Jewgienij Machtiejenko (79,7 kg)

Michał Syrowatka (67,4 kg) - Artiem Ajwazidi (67,6 kg)

Przemysław Zyśk (70,7 kg) - Paweł Hryszkiawiec (70,1 kg)

Maksim Hardzeika (69,8 kg) - Sergiej Krapszyla (71,5 kg)

75 komentarzy

  • Odpowiedz kibice ze Zjazdu piątek, 21 września 2018 20:12 Umieszczone przez: kibice ze Zjazdu

    Rewelacja bede mogl obejrzec lomze w TVP 1!!!!!!!!!widac ze prezydent uwielbia sport i ma moj glos!!!

  • Odpowiedz Ziutek piątek, 21 września 2018 20:13 Umieszczone przez: Ziutek

    za poprzednikow nie bylo tylu wydarzen sportowych a teraz rewelacja !!!Chrzanowski na plus

  • Odpowiedz forever PiS piątek, 21 września 2018 20:28 Umieszczone przez: forever PiS

    za Agnieszki to beda pikniki parafialne tez bedzie super..dla tadeusza

  • Odpowiedz Lubię blondynki zaliczać piątek, 21 września 2018 20:32 Umieszczone przez: Lubię blondynki zaliczać

    Z ta blondynka w kreconych włosach to bym z checia pogrzeszył

  • Odpowiedz Tur piątek, 21 września 2018 20:36 Umieszczone przez: Tur

    ZDECYDOWANIE GŁOSUJĘ ZA CHRZANOWSKIM. MIASTO OŻYŁO. BRAWO PANIE MARIUSZU

  • Odpowiedz darekk piątek, 21 września 2018 20:39 Umieszczone przez: darekk

    Super, że taka gala będzie w Łomży

  • Odpowiedz rektor 2000 piątek, 21 września 2018 20:40 Umieszczone przez: rektor 2000

    Transmisja w TVP, więc promocja Łomży idealna

  • Odpowiedz enej piątek, 21 września 2018 20:42 Umieszczone przez: enej

    Świetna promocja Łomży w całym kraju. Brawo!

  • Odpowiedz Madzia S. piątek, 21 września 2018 20:42 Umieszczone przez: Madzia S.

    Transmisja na żywo w TVP1 w sobotę w szczycie oglądalności prosto z Łomży. Lepszej promocji Łomża nie mogła mieć.

  • Odpowiedz serce miasta piątek, 21 września 2018 20:42 Umieszczone przez: serce miasta

    Lubię boks i w końcu będę mógł zobaczyć go na żywo w najlepszym wydaniu. W dodatku obejrzę też mistrzowską walkę z Londynu na dużym ekranie. To mi się podoba.

  • Odpowiedz jadwiga piątek, 21 września 2018 20:43 Umieszczone przez: jadwiga

    Brawo Chrzanowski. Za to, że nie jesteś obojętny na różne potrzeby mieszkańców będę na Ciebie głosował.

  • Odpowiedz johny piątek, 21 września 2018 20:43 Umieszczone przez: johny

    Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek była w Łomży jakaś mistrzowska walka bokserska. A tu proszę jest i jeszcze z bezpośrednią transmisją w tv. Chrzanowski dobrze działa.

  • Odpowiedz johny deepp piątek, 21 września 2018 20:44 Umieszczone przez: johny deepp

    brawo gala na tvp!!!!!

  • Odpowiedz darekk piątek, 21 września 2018 20:44 Umieszczone przez: darekk

    Genialny pomysł. Mam nadzieję że będą kolejne edycje. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce. Chrzanowski ma naprawdę rozległe kontakty

  • Odpowiedz dzieci z bulerbyn piątek, 21 września 2018 20:44 Umieszczone przez: dzieci z bulerbyn

    świetnie, będę na pewno

  • Odpowiedz serce miasta piątek, 21 września 2018 20:45 Umieszczone przez: serce miasta

    logo Łomży pokazane w najlepszym czasie antenowym na tvp1 - świetny pomysł na promocję miasta

  • Odpowiedz Ziutek piątek, 21 września 2018 20:45 Umieszczone przez: Ziutek

    wasilewski robil galę dla golotu...boks największych lotow

  • Odpowiedz Ziutek piątek, 21 września 2018 20:46 Umieszczone przez: Ziutek

    Goloty

  • Odpowiedz enej piątek, 21 września 2018 20:46 Umieszczone przez: enej

    mam nadzieję że to początek stałej współpracy

  • Odpowiedz darekk piątek, 21 września 2018 20:47 Umieszczone przez: darekk

    Brawo Panie Prezydencie!!!!! i to nazywa się prawdziwa promocja miasta!! to jest ta droga!!!! brawo!!!

  • Odpowiedz enej piątek, 21 września 2018 20:47 Umieszczone przez: enej

    to największy promotor boksu w Polsce!!! Gratuluje

  • Odpowiedz serce miasta piątek, 21 września 2018 20:48 Umieszczone przez: serce miasta

    walka będzie pokazywana w tvp1 i to w najlepszym czasie emisyjnym. świetna promocja miasta!!!

  • Odpowiedz johny deepp piątek, 21 września 2018 20:48 Umieszczone przez: johny deepp

    nie pamiętam aby któryś prezydent tak mocno wspierał sport tak jak Chrzanowski
    to świetna promocja miasta, to pomoc ludziom zaangażowanym w sport, brawo

  • Odpowiedz rektor 2000 piątek, 21 września 2018 20:48 Umieszczone przez: rektor 2000

    sport wyrywa ludzi ze słabości, uzależnień, trudnej sytuacji finansowej. Powinien być wspierany. Dobrze że Prezydent Chrzanowski to widzi!!!!

  • Odpowiedz darekk piątek, 21 września 2018 20:50 Umieszczone przez: darekk

    a pamiętacie jak Muzyk mówiła że nie należy wspierać sportu bo to strata pieniędzy?!?!?!? i ktoś taki chce być prezydentem????? przerażające
    Jedynym kandydatem na prezydenta Łomży jest Mariusz Chrzanowski

  • Odpowiedz jadwiga piątek, 21 września 2018 20:50 Umieszczone przez: jadwiga

    podziwiam możliwości Prezydenta Chrzanowskiego. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce

  • Odpowiedz Łomżyniak czy Łomżanin?? piątek, 21 września 2018 20:50 Umieszczone przez: Łomżyniak czy Łomżanin??

    i to się nazywa promocja miasta na dużą skalę!!! przecież to pokażą w otwarty kanale tvp1. O Łomża będzie mówić cała sportowa Polska. Genialny pomysł

  • Odpowiedz johny piątek, 21 września 2018 20:51 Umieszczone przez: johny

    Byłem na MMA to i na boks sie chętnie przejdę.

  • Odpowiedz rektor 2000 piątek, 21 września 2018 20:52 Umieszczone przez: rektor 2000

    super że takie rzeczy dzieja się w Łomży, w ostatnich 4 latach miasto zmieniło się nie do poznania na plus!!!!

  • Odpowiedz darekk piątek, 21 września 2018 20:56 Umieszczone przez: darekk

    rzeczywiście za prezydentury Chrzanowskiego Łomża stała się istotnym punktem na kulturowo-rozrywkowej mapie Polski. Dla mnie Chrzanowski naprawdę daje radę

  • Odpowiedz enej piątek, 21 września 2018 20:58 Umieszczone przez: enej

    pomysł z galą boksu i to we współpracy z największym polskim promotorem to idealne rozwiązanie

  • Odpowiedz johny piątek, 21 września 2018 20:58 Umieszczone przez: johny

    mam nadzieję że będzie w Łomży znacznie więcej takich eventów

  • Odpowiedz darekk piątek, 21 września 2018 21:02 Umieszczone przez: darekk

    za prezydentury Chrzanowskiego Łomża odżyła sportowo i kulturowo

  • Odpowiedz rektor 2000 piątek, 21 września 2018 21:03 Umieszczone przez: rektor 2000

    mam nadzieję że Chrzanowski wygra te wybory i utrzyma prowadzoną politykę promocji miasta

  • Odpowiedz jadwiga piątek, 21 września 2018 21:03 Umieszczone przez: jadwiga

    brawo Chrzan, oby tak dalej

  • Odpowiedz rektor 2000 piątek, 21 września 2018 21:07 Umieszczone przez: rektor 2000

    tak naprawdę to Chrzanowski jest jedynym politykiem któremu na sercu leży łomżyński sport, przykładem tego jest chociażby ŁKS

  • Odpowiedz jadwiga piątek, 21 września 2018 21:09 Umieszczone przez: jadwiga

    rektor
    to prawda, bez Chrzanowskiego Łomżyński sport leży

  • Odpowiedz johny piątek, 21 września 2018 21:09 Umieszczone przez: johny

    to prawda, inni politycy z Łomży mają gdzieś sport w tym mieście, dlatego na nich nie głosuję

  • Odpowiedz johny deepp piątek, 21 września 2018 21:10 Umieszczone przez: johny deepp

    chociażby za budowanie sportowej Łomży Chrzanowski ma mój głos

  • Odpowiedz serce miasta piątek, 21 września 2018 21:11 Umieszczone przez: serce miasta

    świetnie, chcemy więcej takich imprez w Łomży

  • Odpowiedz darekk piątek, 21 września 2018 21:12 Umieszczone przez: darekk

    i o to właśnie chodzi w promocji miasta, brawo!!!!

  • Odpowiedz ZiomekL piątek, 21 września 2018 21:35 Umieszczone przez: ZiomekL

    ja sie wybieram

  • Odpowiedz tom37 piątek, 21 września 2018 22:46 Umieszczone przez: tom37

    też będę :)

  • Odpowiedz tgvb sobota, 22 września 2018 06:12 Umieszczone przez: tgvb

    jal w telewizji obejrze i bede dumny ze z lomzy!!transmisja

  • Odpowiedz wiktor sobota, 22 września 2018 06:24 Umieszczone przez: wiktor

    rządy Chrzanowskiego to mielizna gospodarcza i morze długów

  • Odpowiedz michal m.m. sobota, 22 września 2018 06:52 Umieszczone przez: michal m.m.

    wiktor najnizsze bezrobocie w historii a ty nowisz nielizna...brawo chrzan

  • Odpowiedz wiktor sobota, 22 września 2018 07:36 Umieszczone przez: wiktor

    michal m.m. -a ludzie wyjeżdzaja z Łomży bo maja tu za dobrze. Chrzanowski raj nam tu stworzył.

  • Odpowiedz edyp sobota, 22 września 2018 07:40 Umieszczone przez: edyp

    wiktor niedługo zostana sami imprezowicze...

  • Odpowiedz obiektywny sobota, 22 września 2018 07:53 Umieszczone przez: obiektywny

    To że ludzie wyjeżdżają z Łomży tak było jest i będzie, ale to nie znaczy, że Łomża się nie rozwija i nie jest dobrym miejscem do życia. Problem leży gdzieś indziej. Po prostu niektórzy wybierają zagranicę lub Warszawę ewentualnie Białystok. To jest zupełnie normalne, wręcz naturalne i obecna władza nie ma nic do tego. Uważam nawet, że dzięki temu, że Łomża mocno idzie do przodu ten odpływ ludności jest znacznie mniejszy niż mógłby być przy złym zarządzaniu miastem.

  • Odpowiedz beny sobota, 22 września 2018 08:07 Umieszczone przez: beny

    hehe dobre zarządzanie miastem... nawet pisiory dostrzegły że facet się nie nadaje i się go pozbyli z partii.

  • Odpowiedz wsciekly pies sobota, 22 września 2018 08:20 Umieszczone przez: wsciekly pies

    nie pisiory tyljo bisiory!!!tadeusz go nie lubi

  • Odpowiedz Never piss sobota, 22 września 2018 08:27 Umieszczone przez: Never piss

    Jak to niektórym mało trzeba do życia. Bedom głosować na prezia bo jem bokserków pokaże oczywista za ich kasę ale zawsze cuś. To jeszcze poprośta go piknie żeby wam walki kogutów i wyścigi szczurów zorganizował a najlepiej to jakiś meczyk w piczypolo na małe bramki. Pograta i zagłosujeta bo tego wam do poważnej oceny władzy samorządowej trzeba.

  • Odpowiedz Gość sobota, 22 września 2018 08:29 Umieszczone przez: Gość

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81.
    Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy. Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • Odpowiedz wyborca z Południa sobota, 22 września 2018 08:43 Umieszczone przez: wyborca z Południa

    Ja tam będę głosował na Chrzanowskiego za całokształt, za rozwój, za drogi, za inwestycje. Za to, że nie zapomniał o młodych rodzinach (samorządowe becikowe) i za to że nie zapomniał o seniorach (karta seniora i bezpłatnee empeki). Za to że mamy rower miejski i za to że mamy Sywester miejski i koncerty znanych i lubianych zespołów muzycznych. Za to, że wspiera łomżyński sport i to wszystkie dyscypliny (ŁKS, MŁKS, MKS Dwójka Łomża, Prefbet Śniadowo Łomża i oba łomżyńskie kluby mma). Niech Łomża pozostanie normalna, a nie zarządzana przez biskupa z tylnego siedzenia...

  • Odpowiedz Gość sobota, 22 września 2018 08:56 Umieszczone przez: Gość

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81.
    Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy. Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • Odpowiedz Never piss sobota, 22 września 2018 08:56 Umieszczone przez: Never piss

    Jak to niektórym mało trzeba do życia. Bedom głosować na prezia bo jem bokserków pokaże oczywista za ich kasę ale zawsze cuś. To jeszcze poprośta go piknie żeby wam walki kogutów i wyścigi szczurów zorganizował a najlepiej to jakiś meczyk w piczypolo na małe bramki. Pograta i zagłosujeta bo tego wam do poważnej oceny władzy samorządowej trzeba.

  • Odpowiedz agent sobota, 22 września 2018 09:00 Umieszczone przez: agent

    Zarządzanie miastem poprzez walki bokserskie. Zaiste ciekawa to i nowatorska koncepcja oby tylko mieszkańcy przy tym nie dostali po ryju.

  • Odpowiedz plany budowy dróg sobota, 22 września 2018 09:13 Umieszczone przez: plany budowy dróg

    Za Chrzanowskiego powstały lub zostały całkowicie wyremontowane następujące ulice - Zawadzka, Sikorskiego, Szosa Zambrowska, Polowa, Poligonowa, Kopernika, Modrzewiowa, Glogera, Stacha Konwy, Niemcewicza, Piaski, Podleśna, Wiosenna.

  • Odpowiedz plany budowy dróg sobota, 22 września 2018 09:15 Umieszczone przez: plany budowy dróg

    i Nowogrodzka też :)

  • Odpowiedz rysio sobota, 22 września 2018 09:44 Umieszczone przez: rysio

    Czy jest już zaplanowana jakaś impreza na pożegnanie obecnego prezydenta? może być huczna.Pojdę napewno :D

  • Odpowiedz Never piss sobota, 22 września 2018 10:14 Umieszczone przez: Never piss

    Dopiszcie jeszcze że sam wyremontował te ulicy albo najlepiej że je stworzył na ugorze i na każdej walnąć mu na tę okoliczność pomnik. Plan remontów ulic to był stworzony za poprzedniej kadencji i wystarczy się go trzymać . Ulice robili inni to i jakoś to wyszło bo fachowcy. Sobie to on raczej w inny sposób reputacyję zapaskudził bo pokazał do czego się nadaje. Z całą pewnością nie do stołka prezydenta miasta.Pożegnanie to mu się należy takie jakie zgotował swojej zastępczyni. Oboje niech już nas nie męczą sobą.

  • Odpowiedz Zenon.W> sobota, 22 września 2018 12:07 Umieszczone przez: Zenon.W>

    tadzik organizuje w centrum....za 5 lat:)

  • Odpowiedz darekk sobota, 22 września 2018 13:14 Umieszczone przez: darekk

    nie wiem skąd te głosy krytyki, mam wrażenie że siedzi tu opozycja i w zazdrosna w swej nieudolności krytykuje dokonania Prezydenta Chrzanowskiego

  • Odpowiedz darekk sobota, 22 września 2018 13:14 Umieszczone przez: darekk

    nie wiem skąd te głosy krytyki, mam wrażenie że siedzi tu opozycja i w zazdrosna w swej nieudolności krytykuje dokonania Prezydenta Chrzanowskiego

  • Odpowiedz janox sobota, 22 września 2018 13:36 Umieszczone przez: janox

    Dobra gala się zapowiada. Super, że można w tvp obejrzeć

  • Odpowiedz rektor 2000 sobota, 22 września 2018 13:44 Umieszczone przez: rektor 2000

    Łomża w ostatnich latach mocno przyśpieszyła w rozwoju. To widać

  • Odpowiedz Wiesław T. sobota, 22 września 2018 13:47 Umieszczone przez: Wiesław T.

    Najpierw gale MMA, teraz boks. Fajnie, że tego typu wydarzenia są organizowane w Łomży. Oby tak dalej Panie Prezydencie

  • Odpowiedz agent sobota, 22 września 2018 13:47 Umieszczone przez: agent

    Faktycznie jestem opozycja do każdego kto za moje pieniądze źle się wywiązuje z nałożonych obowiązków. Przyjmując je z własnej nieprzymuszonej woli, nazywając to jeszcze służbą społeczną. Jak się okazuje za całkiem niezłą kasę, lata 2015-17 to zarobki z urzędu i PWSIiP 143 485,93 i 38 998,91. 133 894,32 i 44 020,47. 144 254,20 i 38 055,81.Wcześniej zarabiał 49 560,95 z uczelni i 16 022,34 plus 5 545,17 z diet radnego. Pamiętajcie że to nie będzie już 4 latka tylko 5 bo tak sobie dojna zmiana zaplanowała. O to się tak żrą nawet między sobą. Dla dobra tego Pana niech lepiej ten doktoracik wreszcie skleci a nie bierze się za to co mu ewidentnie nie wychodzi. A swoją drogą to lepiej jak wydarzenia sportowe organizują fachowcy a nie jakies prezydenty.

  • Odpowiedz enej sobota, 22 września 2018 13:57 Umieszczone przez: enej

    @agent
    nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Ludzie w polityce, ministrowie, wiceministrowie muszą dobrze zarabiać, bo inaczej eksperci i fachowcy pójdą do sektora prywatnego, a na ich miejsce przyjdą nieudacznicy, którzy zrujnują Polskę do końca. Jeżeli Polską mają rządzić najlepsi, to też trzeba im za to zapłacić, bo ci ludzie też mają rodziny i chcą żyć na pewnym poziomie. Przez ciebie przemawia zazdrość, pewnie nie udało ci się w życiu to teraz zazdrościsz innym. Ale zadaj sobie pytanie, czy masz odpowiednie kompetencje żeby zarządzać miastem lub być wykładowcą akademickim???? sam sobie odpowiedz na to pytanie

  • Odpowiedz Omen sobota, 22 września 2018 14:22 Umieszczone przez: Omen

    Oglądam dzisiaj tv oczywiście

  • Odpowiedz agent sobota, 22 września 2018 14:24 Umieszczone przez: agent

    Te enej. Nie sądź wszystkich po sobie. Fakty to fakty. Tak zarabiali a tyle z miejskich dostawali i nie tylko. To chyba o czymś świadczy. A co takiego to wielkiego zrobili, jedno i drugie współrządząc przez te lata? Gdzie ten geniusz zarządzania można zobaczyć? Może rowery wymyślili bo są na ulicach? Może esemesy to moje były i w sprawie mojego zatrudnienia? A może asfalt któreś wymyśliło bo ulice nim niektóre pokryte? Ostatnio to nawet boks chyba któreś wymyśliło bo to też sukces podobno? Styl kierowania też się liczy a żadne z tych dwojga nic nawet o tym nie wie bo nawet miedzy sobą się pogryźli. Wybiorą nie wybiorą taka demokracja ale na takie ściemnianie to nie każdy jak widać daje się nabrać. Dojna zmiana w kraju i dojna zmiana w mieście to dla mnie za dużo.

  • Odpowiedz MACIEK P. sobota, 22 września 2018 20:07 Umieszczone przez: MACIEK P.

    Można nie kochać Prezydenta, ale trzeba mu oddać, że dużo się zadziało pozytywnego dla miasta, np. samorządowe becikowe, darmowa komunikacja miejska dla seniorów + karta seniora, pozyskanie dofinansowań na drogi, filharmonię czy Halę Targową oraz nowi inwestorzy w strefie ekonomicznej. To są fakty.

  • Odpowiedz agent sobota, 22 września 2018 22:32 Umieszczone przez: agent

    Kochać a może wielbić ? Odlot totalny. Ciekawe za co. Wymieniać to co jak krew z nosa idzie w tym mieście jako wielkie osiągnięcia prezydenta to trzeba mieć wielkie poczucie humoru. Jakimi ludźmi się otacza to widać, słychać i czuć. Z tego nic dobrego już wyjść nie może po za wstydem i stratą czasu w rozwoju miasta. W takim tempie to my za 30 lat dogonimy w rozwoju takie tuzy miejskie jak Pcim Dolny. Nawet rodzona partia się go wyrzekła a z niej nawet samemu to trudno odejść. Zdecydowanie trzeba porzegnać już tego pana.

  • Odpowiedz Gość niedziela, 23 września 2018 09:33 Umieszczone przez: Gość

    Mordobicie w sali gimnastycznej już było to teraz publiczny pokaz pędzenia bimbru w warunkach miejskich powinni zorganizować z oczywistą nauką i promocją na sprzęt do wyrobu. Może ziści się ta obietnica o miejscach pracy a miasto stanie się słynne na cały świat.

  • Odpowiedz mieszkaniec niedziela, 23 września 2018 14:25 Umieszczone przez: mieszkaniec

    Lepiej wydać kasę na imprezy niż na sezamkową.Łomża to biedne miasto i trzeba dać ciężko żyjącym mieszkańcom trochę relaksu ,radości i rozrywki.Chrzanowski dobrze rządzi ,że organizuje imprezy.