wigilia2018 dom lomza
niedziela, 23 września 2018 13:31

Knockout Boxing Night: wieczór pełen emocji [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  pp
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Pochodzący z Białegostoku Kamil Szeremeta obronił tytuł mistrza Europy wagi średniej podczas sobotniej gali Knockout Boxing Night zorganizowanej w Łomży. Nasze miasto odwiedzili także znani pięściarze a niespodzianką dla kibiców było oficjalne ogłoszenie walki, którą 10 listopada tego roku stoczą ze sobą obecni na wydarzeniu Artur Szpilka i Mariusz Wach.

brico lomza

- Z całą pewnością przywieźliśmy naprawdę najwyższej klasy europejskiej a może i takiej już górnej bardzo klasy światowej walkę wieczoru i to nie podlega dyskusji - mówi na początku gali Andrzej Wasilewski z Knockout Promotions, który zaznacza, że stawką walki jest jedyny męski pas mistrzowski, będący w polskich rękach.

Przed kluczowym pojedynkiem, odbyło się kilka innych walk zawodowych.Białorusin Maksym Hardzeika pokonał poprzez nokaut swojego rodaka - Siergieja Krapshyla, ostrołęczanin Przemysław Zyśk wygrał na punkty z Pavlem Hryshkavetsem, Michał Syrowatka z Ełku decyzją sędziów wyszedł zwycięsko z pojedynku ukraińcem Artemem Ajwazidim zaś szczecinianin Paweł Stępień znokautował Yevgenia Makhteienko pochodzącego z Ukrainy.

Walka okazała się szczęśliwa dla polaka, gdyż Kamil Szeremeta (18-0, 4 KO) pokonał przez nokaut Rubena Diaza (25-1-3,16 KO) broniąc tym samym tytułu mistrza Europy wagi średniej. Niepokonany na zawodowym ringu Szeremeta dopiero w 10 rundzie zdołał powalić hiszpana na łopatki i przerwać jego kilkunastoletnią passę zwycięstw.

Oprócz walki wieczoru, na ringu odbyły się starcia: Paweł Stępień - Jewgienij Machtiejenko, Michał Syrowatka - Artiem Ajwazidi, Przemysław Zyśk - Paweł Hryszkawiec, Maksim Hardzieika - Sergiej Krapszyla.

Widowiska, w których stawką jest mistrzostwo kontynentu, kojarzyć mogą się z wielkimi miastami a jednak to Łomża w Hali im. Olimpijczyków Polskich gościła znane osobistości polskiego boksu.

- Prawda jest taka, że kariery Tomasza Adamka, Krzysztofa Włodarczyka i wielu mistrzów zagranicznych na świecie zaczynały się od mniejszych imprez, nie od razu się walczy na Wembley, nie od razu się walczy na wielkich stadionach, trzeba naprawdę ileś walk stoczyć w mniejszych halach, w mniejszych obiektach, w mniejszych miastach gdzie z kolei często publiczność jest bardziej żywiołowa, często się bardziej zna na boksie niż w wielkich miastach - mówi Andrzej Wasilewski z Knockout Promotions.

Podczas gali udało nam się porozmawiać z Arturem Szpilką i Mariuszem Wachem, z którymi kibice chętnie ustawiali się do pamiątkowych zdjęć.

- Przecież też walczyłem w takich mniejszych galach i to oczywiście jest bardzo ważne, żeby docierać do tej grupy kibiców w mniejszych miastach, gdzie tego nie ma - mówi nam w rozmowie Artur Szpilka. - Uważam, że takie gale są jak najbardziej potrzebne, tutaj też, co słychać z resztą, kibice żyją tym boksem, boksował Zyśk, miał swoją grupę kibiców z Ostrołęki, chłopaki przyjechali 40 km, to było fajne - dodaje pięściarz.

- Bardzo fajna gala, twardzi przeciwnicy, oponenci potrafiący boksować, odgryzają się na każdy cios więc na pewno te walki kibicom się podobają - komentuje pięściarz Mariusz Wach.

Kibice nie musieli długo czekać aby poznać rzeczywisty powód obecności tych dwóch znanych polskich pięściarzy. W trakcie przerwy, oficjalnie zapowiedziano starcie pomiędzy Szpilką i Wachem, które zawodowcy stoczą ze sobą już 10 listopada w Gliwicach.

93 komentarzy

  • Odpowiedz real niedziela, 23 września 2018 14:20 Umieszczone przez: real

    Szkoda tylko, że hołota, która wychodziła z hali w środku nocy darła mordę i nie dała spać porządnym ludziom.

  • Odpowiedz ciekawa.eee niedziela, 23 września 2018 14:20 Umieszczone przez: ciekawa.eee

    Ktoś wie ile na tą komercyjną imprezę wyłożyło miasto(w tym spółki miejskie) ??? Łomża tonie w długu, a tu dofinansofanie prywatnych organizatorów

  • Odpowiedz Student1 niedziela, 23 września 2018 14:35 Umieszczone przez: Student1

    najtańsze bilety były po 70zł
    ale były i te po 1 000 zł i więcej

    ciekawe ilu bezrobotnych łomżyniaków było na to stać ?

  • Odpowiedz Edek niedziela, 23 września 2018 14:44 Umieszczone przez: Edek

    Ciekawe czy Krynicka to zaplaciła za bilety i Modzelewski ?czy jak zwykle my podatnicy zadłuzone po uszy miasto zaplacilo za ich rozrywkę

  • Odpowiedz agata .m niedziela, 23 września 2018 14:44 Umieszczone przez: agata .m

    najltansze bilety byly po 45 zl wejdz na strone ebilet.pl i nie klmam chlopcze..urzad miasta dal 15 tys zl a wczoraj na tvp 1 caly czas o lomzy bylo super

  • Odpowiedz Zenek6 niedziela, 23 września 2018 14:47 Umieszczone przez: Zenek6

    Ja bylem za 45 zeta, nie żałuje

  • Odpowiedz zygmunt z bema niedziela, 23 września 2018 14:47 Umieszczone przez: zygmunt z bema

    pelne trybuny to swiadczy o tym ze warto bylo!!!!w dodatku transmisja na TVP 1!!!dzis caly czas w wiadomosciach sportoeych mowią o walce w Lomzy!!!!!!!brawo

  • Odpowiedz xvf niedziela, 23 września 2018 14:48 Umieszczone przez: xvf

    tez zaplacilem 45 na trybune i bylo super bilet na kabaret kosztuje 60 zl a tu gala na Wysokim poziomie brawo

  • Odpowiedz tadzik niedziela, 23 września 2018 14:50 Umieszczone przez: tadzik

    ja ogladalem w telewizji i jestem dumny ze pokazali moja Lomze!!

  • Odpowiedz mieszkaniec niedziela, 23 września 2018 14:53 Umieszczone przez: mieszkaniec

    Lepiej wydać kasę na imprezy niż na sezamkową.Rozrywki do życia są bardzo potrzebne.........

  • Odpowiedz bokser niedziela, 23 września 2018 14:57 Umieszczone przez: bokser

    ale gdzie pokazali Łomżę??? ten ring? ring jest zawsze prawie taki sam. Hali trochę bylo widać, fantastyczna promocja.

  • Odpowiedz zbych niedziela, 23 września 2018 14:59 Umieszczone przez: zbych

    rozrywka potrzebna w życiu jest ,ale trzeba mieć na nią kasę.

  • Odpowiedz kirk niedziela, 23 września 2018 15:05 Umieszczone przez: kirk

    pokazali ciemną halę ,a nie Łomżę. Niezła promocja.

  • Odpowiedz Agnes na wójta niedziela, 23 września 2018 15:06 Umieszczone przez: Agnes na wójta

    Zasmakuj w Łomży, 600 lecie...cały czas mówili ze z Łomży

  • Odpowiedz qlostik niedziela, 23 września 2018 15:09 Umieszczone przez: qlostik

    Wasilewski dobrze mówił miał być Białystok, ale się nie potrafili dogadać..a prezydent Chrzanowski stawia na sport!!!dlatego wybrali Łomże!!

  • Odpowiedz Forever PIS niedziela, 23 września 2018 15:12 Umieszczone przez: Forever PIS

    Dobra promocja Łomży. To nie tylko to co pokazali w tv. Podobno Prezydent rozmawiał z różnymi szychami i biznesmenami to doskonała rekalama i rzeczywiste ukazanie tego że Łomża jest przyjazna i otwarta.

  • Odpowiedz otwarty niedziela, 23 września 2018 15:17 Umieszczone przez: otwarty

    jakbym komuś kieszeń napychał to faktycznie oznaczałoby otwartość i przyjażń.

  • Odpowiedz Pytin niedziela, 23 września 2018 15:17 Umieszczone przez: Pytin

    Wasilewski to promotor Andrzeja Gołoty robił galę w wielu miastach!!!Super ,że wybrał Łomże a nie Białystok..prezydent umie rozmawiać z ludzmi...boję się,że jak zostanie muzykalna to tylko muzyczka koscielna będzie grana

  • Odpowiedz Co miała na myśli Muzyk pisząc te słowa w dniu odwołania ze stanowiska. Przecież ofertę startu z pis miała dostać po odwołaniu. A tu w dniu odwołania antycypowała czy jak. Czyżby Jackowski w spódnicy niedziela, 23 września 2018 15:19 Umieszczone przez: Co miała na myśli Muzyk pisząc te słowa w dniu odwołania ze stanowiska. Przecież ofertę startu z pis miała dostać po odwołaniu. A tu w dniu odwołania antycypowała czy jak. Czyżby Jackowski w spódnicy

    Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży

  • Odpowiedz Co miała na myśli Muzyk pisząc te słowa w dniu odwołania ze stanowiska. Przecież ofertę startu z pis miała dostać po odwołaniu. A tu w dniu odwołania antycypowała czy jak. Czyżby Jackowski w spódnicy niedziela, 23 września 2018 15:20 Umieszczone przez: Co miała na myśli Muzyk pisząc te słowa w dniu odwołania ze stanowiska. Przecież ofertę startu z pis miała dostać po odwołaniu. A tu w dniu odwołania antycypowała czy jak. Czyżby Jackowski w spódnicy

    Dzisiaj przed południem po prawie 4 latach tytanicznej pracy zostałam odwołana ze stanowiska bez podania żadnych argumentów, w sposób który pozostawiam bez komentarza … . Zostałam odwołana przez człowieka, który dostrzegł we mnie konkurenta do jego stanowiska.
    To nie jest sposób, w jaki powinno się traktować nie tylko współpracowników, ale i wszystkich Łomżan. Tak się nie godzi … .
    Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży.

  • Odpowiedz Edek niedziela, 23 września 2018 15:20 Umieszczone przez: Edek

    Białystok ma mądrego Prezydenta który nie wydealiłby kasy aby nabić kieszeń prywatnym ludziom. Kto zarobił na biletach. Jeśli Prezydent chciał zaspinsorować to czy bilety nie powinny byc za darmo dla łomzy? To straszne M Chrzanowski. Zamiadt zasponsorować UKS łomzyczka czy naszych lekkoatletów to komu nabija Pan kieszeń?Tragedia

  • Odpowiedz Pani Agnes ktoś Panią zdemaskował i to już w maju!!!!!!!!! niedziela, 23 września 2018 15:21 Umieszczone przez: Pani Agnes ktoś Panią zdemaskował i to już w maju!!!!!!!!!

    Autor: sparow (---.schokomil.ch)
    Data: 25-05-18 20:41

    Bardzo szybko Pani Agnieszka Barbara Muzyk wydała oświadczenie w sprawie odwołania jej ze stanowiska. Pani Agnieszko śmieszą mnie Pani słowa że w sprawowaniu tej funkcji poświęciła Pani swój czas i umiejętności. Otóż Pani Agnieszko nie robiła Pani tego społecznie tylko otrzymywała Pani wynagrodzenie i to pewnie wyższe niż sam Chrzanowski.
    Pisze Pani Nasze miasto, a może pochwali się Pani skąd pochodzi i gdzie w chwili obecnej mieszka. Jak osoba pochodząca ze Śniadowa bardzo trafnie podkreśla Pani że Łomży potrzebne są osoby ofiarne, pracowite, bezinteresowne, troszczące się o dobro wspólne a nie swoje własne, jako mieszkaniec Łomży, który uczestniczył w spotkaniu z Panią muszę powiedzieć z przykrością że żadnej z przytoczonych cech Pani nie posiadała. Troszczyła się Pani przede wszystkim o dobro własne. I co najważniejsze sformułowaniem kończącym swoje oświadczenie przyznała Pani że naprawdę planowała i planuje start w wyborach. I to pokazuje że działała Pani z premedytacją oszukując swego pracodawcę. Gdyby moja podwładna oszukiwała mnie robiąc wszystko żebym to ja stracił posadę to ja bym zwolnił Panią dyscyplinarnie. Bo tylko w taki sposób karze się osoby nielojalne, które oszukują przełożonego.

  • Odpowiedz Edek knockaut niedziela, 23 września 2018 15:25 Umieszczone przez: Edek knockaut

    I to jest nokaut Pani Agnieszki. Blondynka nie zastanowiła się że w swym oświadczeniu przyznała że chce startować w wyborach i ta bajeczka o późniejszej propozycji z pis to ściema.

  • Odpowiedz lubie się pobawićd niedziela, 23 września 2018 15:33 Umieszczone przez: lubie się pobawićd

    Lepiej robic imprezy dla Łomżyniaków niż pchać kasę na Sezamkową.

    Chrzan nie daje sobie w kasze dmuchać, a to sie już biskupinowi nie podoba.Na stołku woli mieć POSŁUSZNA AGNESS niz faceta z jajami.

    Wole się bawić na ipreskach niż dawać kase dla duchownych, oni i tak już kasy mają.....

  • Odpowiedz Kula niedziela, 23 września 2018 15:35 Umieszczone przez: Kula

    A czy szkola chociaz zarobila na wynajęciu hali? Co zyskala Lomza? Kto zarobil na biletach? Ktozaplacil bilety Dla Krynickiej Modzelewskiego i Chrzanowskiego jesli byla to prywatna impreza? Panie Prezydencie Chrzanowski prosimy o oficjalną odpowiedż na ww pytania

  • Odpowiedz Xyz niedziela, 23 września 2018 15:36 Umieszczone przez: Xyz

    Kolejny raz Chrzanowski rozdaje pieniądze mieszkańców Łomży prywatnym organizatorom na biletowane imprezy. Co chwilę spółki miejskie widnieją jako sponsorzy różnych imprez. To są nasze pieniądze! Mieszkańców miasta! Wstyd Panie Chrzanowski! Filharmonie remontowaliście przez 3 i pół roku, dopiero niedawno przerwaliście prace i wmawiacie ludziom, że to wina projektanta! Po 3,5 roku prowadzenia prac budowlanych?! Kończ waść wstydu oszczędź!

  • Odpowiedz Pani Agnes ktoś Panią zdemaskował i to już w maju!!!!!!!!! niedziela, 23 września 2018 15:38 Umieszczone przez: Pani Agnes ktoś Panią zdemaskował i to już w maju!!!!!!!!!

    Autor: sparow (---.schokomil.ch)
    Data: 25-05-18 20:41

    Bardzo szybko Pani Agnieszka Barbara Muzyk wydała oświadczenie w sprawie odwołania jej ze stanowiska. Pani Agnieszko śmieszą mnie Pani słowa że w sprawowaniu tej funkcji poświęciła Pani swój czas i umiejętności. Otóż Pani Agnieszko nie robiła Pani tego społecznie tylko otrzymywała Pani wynagrodzenie i to pewnie wyższe niż sam Chrzanowski.
    Pisze Pani Nasze miasto, a może pochwali się Pani skąd pochodzi i gdzie w chwili obecnej mieszka. Jak osoba pochodząca ze Śniadowa bardzo trafnie podkreśla Pani że Łomży potrzebne są osoby ofiarne, pracowite, bezinteresowne, troszczące się o dobro wspólne a nie swoje własne, jako mieszkaniec Łomży, który uczestniczył w spotkaniu z Panią muszę powiedzieć z przykrością że żadnej z przytoczonych cech Pani nie posiadała. Troszczyła się Pani przede wszystkim o dobro własne. I co najważniejsze sformułowaniem kończącym swoje oświadczenie przyznała Pani że naprawdę planowała i planuje start w wyborach. I to pokazuje że działała Pani z premedytacją oszukując swego pracodawcę. Gdyby moja podwładna oszukiwała mnie robiąc wszystko żebym to ja stracił posadę to ja bym zwolnił Panią dyscyplinarnie. Bo tylko w taki sposób karze się osoby nielojalne, które oszukują przełożonego.

  • Odpowiedz  L. leje wode niedziela, 23 września 2018 15:42 Umieszczone przez: L. leje wode

    Kto wykonał stronę dla Łomżyńskiego Forum Samorządowego której Prezesem jest Agnieszka Muzyk?
    Czy tą osobą nie jest Marcin M.
    Na jakiej podstawie Pani Agnieszka wybrała tą firmę i ile wyniosło wynagrodzenie i dlaczego ta firma a nie inne?

  • Odpowiedz Wieslaw niedziela, 23 września 2018 15:52 Umieszczone przez: Wieslaw

    Kula napisał: "A czy szkola chociaz zarobila na wynajęciu hali? Co zyskala Lomza? Kto zarobil na biletach? Ktozaplacil bilety Dla Krynickiej Modzelewskiego i Chrzanowskiego jesli byla to prywatna impreza? Panie Prezydencie Chrzanowski prosimy o oficjalną odpowiedż na ww pytania"
    Dołączam sie do tych pytań.Panie prezydencie niech pan udzieli informacji mieszkańcom, w koncu to ich pieniądze.

  • Odpowiedz genia niedziela, 23 września 2018 16:01 Umieszczone przez: genia

    Gratulacje dla Prezydenta
    Impreza bardzo fajna
    Piękna sportowa rywalizacja na wysokim poziomie
    Doskonała promocja miasta
    Oczywiście nie którzy woleliby przekazać tą kasę na remont pałacu biskupiego albo na basen w parku księżowskim.
    Proszę o docenienie bo taka impreza bardzo możliwe, że już nigdy się w tym mieście nie odbędzie.

  • Odpowiedz akwi niedziela, 23 września 2018 16:05 Umieszczone przez: akwi

    chcesz to wynajmij hale w szkole to koszt 100 zł za godzinę:) wielki wyczyn hehehheh

  • Odpowiedz jackus niedziela, 23 września 2018 16:23 Umieszczone przez: jackus

    o tej stronie to mi mowil jeden koles z kolna ,ze na weselu ich burmistrz troszke wypil i zaczal sypac takie historie ze az na gloeie sie jezy..nie chce mi sie w to wierzyc i raczej to plotka

  • Odpowiedz zygmunt z bema niedziela, 23 września 2018 16:25 Umieszczone przez: zygmunt z bema

    wieslaw kula ty to w sredniowieczu zyjesz??czy na sezamkowej..to impreza organizowana razem z miastem i bardzo dobrze bo to super promocja miasta

  • Odpowiedz krychal niedziela, 23 września 2018 16:26 Umieszczone przez: krychal

    Z całą pewnością przywieźliśmy naprawdę najwyższej klasy europejskiej a może i takiej już górnej bardzo klasy światowej walkę wieczoru i to nie podlega dyskusji - mówi na początku gali Andrzej Wasilewski z Knockout Promotions, który zaznacza, że stawką walki jest jedyny męski pas mistrzowski, będący w polskich rękach

  • Odpowiedz JjANEK34 niedziela, 23 września 2018 16:26 Umieszczone przez: JjANEK34

    BYŁEM I JANIE SIĘ BAWIŁEM, PRZESTAŃCIE PITOLIĆ

  • Odpowiedz wachu niedziela, 23 września 2018 16:27 Umieszczone przez: wachu

    Bardzo fajna gala, twardzi przeciwnicy, oponenci potrafiący boksować, odgryzają się na każdy cios więc na pewno te walki kibicom się podobają

  • Odpowiedz darekk niedziela, 23 września 2018 16:27 Umieszczone przez: darekk

    Byłem. Widziałem. Jestem pod wrażeniem

  • Odpowiedz od biskupa niedziela, 23 września 2018 16:28 Umieszczone przez: od biskupa

    czyżby Chrzanowski byl w konflikcie i z kościołem? Że z partią to wiadomo, ale patrząc po tych wpisach przychylnych mu ,ciągle pojawai się coś o biskupie,kościele...

  • Odpowiedz rektor 2000 niedziela, 23 września 2018 16:28 Umieszczone przez: rektor 2000

    oby więcej takich imprez

  • Odpowiedz jadwiga niedziela, 23 września 2018 16:29 Umieszczone przez: jadwiga

    gratulacje dla Prezydenta i organizatorów. Pełen sukces

  • Odpowiedz Łomża została doceniona niedziela, 23 września 2018 16:29 Umieszczone przez: Łomża została doceniona

    Kibice nie musieli długo czekać aby poznać rzeczywisty powód obecności tych dwóch znanych polskich pięściarzy. W trakcie przerwy, oficjalnie zapowiedziano starcie pomiędzy Szpilką i Wachem, które zawodowcy stoczą ze sobą już 10 listopada w Gliwicach.

  • Odpowiedz serce miasta niedziela, 23 września 2018 16:29 Umieszczone przez: serce miasta

    Super, że taka gala była w Łomży

  • Odpowiedz enej niedziela, 23 września 2018 16:30 Umieszczone przez: enej

    Transmisja w TVP, więc promocja Łomży idealna

  • Odpowiedz johny niedziela, 23 września 2018 16:30 Umieszczone przez: johny

    Świetna promocja Łomży w całym kraju. Brawo!

  • Odpowiedz serce miasta niedziela, 23 września 2018 16:30 Umieszczone przez: serce miasta

    Transmisja na żywo w TVP1 w sobotę w szczycie oglądalności prosto z Łomży. Lepszej promocji Łomża nie mogła mieć.

  • Odpowiedz johny deepp niedziela, 23 września 2018 16:32 Umieszczone przez: johny deepp

    Lubię boks i w końcu mogłem go zobaczyć go na żywo w najlepszym wydaniu. W dodatku obejrzałem też mistrzowską walkę z Londynu na dużym ekranie. To mi się podoba.

  • Odpowiedz darekk niedziela, 23 września 2018 16:32 Umieszczone przez: darekk

    Brawo Chrzanowski. Za to, że nie jesteś obojętny na różne potrzeby mieszkańców będę na Ciebie głosował.

  • Odpowiedz jadwiga niedziela, 23 września 2018 16:32 Umieszczone przez: jadwiga

    Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek była w Łomży jakaś mistrzowska walka bokserska. A tu proszę jest i jeszcze z bezpośrednią transmisją w tv. Chrzanowski dobrze działa.

  • Odpowiedz serce miasta niedziela, 23 września 2018 16:32 Umieszczone przez: serce miasta

    brawo gala na tvp!!!!!

  • Odpowiedz darekk niedziela, 23 września 2018 16:33 Umieszczone przez: darekk

    Genialny pomysł. Mam nadzieję że będą kolejne edycje. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce. Chrzanowski ma naprawdę rozległe kontakty

  • Odpowiedz dzieci z bulerbyn niedziela, 23 września 2018 16:34 Umieszczone przez: dzieci z bulerbyn

    było świetnie

  • Odpowiedz Łomżyniak czy Łomżanin?? niedziela, 23 września 2018 16:34 Umieszczone przez: Łomżyniak czy Łomżanin??

    logo Łomży pokazane w najlepszym czasie antenowym na tvp1 - świetny pomysł na promocję miasta

  • Odpowiedz johny niedziela, 23 września 2018 16:35 Umieszczone przez: johny

    podziwiam możliwości Prezydenta Chrzanowskiego. Wasilewski to największy promotor boksu w Polsce

  • Odpowiedz koty niedziela, 23 września 2018 16:35 Umieszczone przez: koty

    super że takie rzeczy dzieja się w Łomży, w ostatnich 4 latach miasto zmieniło się nie do poznania na plus!!!!

  • Odpowiedz darekk niedziela, 23 września 2018 16:35 Umieszczone przez: darekk

    rzeczywiście za prezydentury Chrzanowskiego Łomża stała się istotnym punktem na kulturowo-rozrywkowej mapie Polski. Dla mnie Chrzanowski naprawdę daje radę

  • Odpowiedz serce miasta niedziela, 23 września 2018 16:36 Umieszczone przez: serce miasta

    pomysł z galą boksu i to we współpracy z największym polskim promotorem to idealne rozwiązanie

  • Odpowiedz rektor 2000 niedziela, 23 września 2018 16:36 Umieszczone przez: rektor 2000

    mam nadzieję że Chrzanowski wygra te wybory i utrzyma prowadzoną politykę promocji miasta

  • Odpowiedz johny niedziela, 23 września 2018 16:37 Umieszczone przez: johny

    brawo Chrzan, oby tak dalej

  • Odpowiedz darekk niedziela, 23 września 2018 16:37 Umieszczone przez: darekk

    tak naprawdę to Chrzanowski jest jedynym politykiem któremu na sercu leży łomżyński sport, przykładem tego jest chociażby ŁKS

  • Odpowiedz jadwiga niedziela, 23 września 2018 16:37 Umieszczone przez: jadwiga

    darekk
    to prawda, bez Chrzanowskiego Łomżyński sport leży

  • Odpowiedz enej niedziela, 23 września 2018 16:37 Umieszczone przez: enej

    to prawda, inni politycy z Łomży mają gdzieś sport w tym mieście, dlatego na nich nie głosuję

  • Odpowiedz johny deepp niedziela, 23 września 2018 16:38 Umieszczone przez: johny deepp

    chociażby za budowanie sportowej Łomży Chrzanowski ma mój głos

  • Odpowiedz rower fajna sprawa niedziela, 23 września 2018 16:49 Umieszczone przez: rower fajna sprawa

    na uks i biegaczy tez miasto daje...co za dur...pisze ze bilety za darmo dla lomzyniakow!!!!!!!!!!!!chlopie jestes jak chytra baba z radomia za darmo???to bys mial 10 tys ludzi!!w zadnym miescie nie ma za darmo bys stal w kolejce z 3 dni....prezydent i tak robi duzo imprez otwartych chodzby kabarety !!!widac bylo jakie byly tlumy!!!!!tysiace ludzi bo za darmo ...trolle antychrzan slabi jesteacie zero merytoryki

  • Odpowiedz Basia niedziela, 23 września 2018 16:56 Umieszczone przez: Basia

    Brawo! Świetna promocja miasta w TVP 1 w najlepszym czasie antenowym. Cała Polska usłyszała o Łomży. Takie ważne imprezy tylko w miastach z dobrym gospodarzem.

  • Odpowiedz SuperoL niedziela, 23 września 2018 16:56 Umieszczone przez: SuperoL

    Leżałam sobie na łóżku i córka pokazała mi plakat Muzyczki, tak , tak, znów, plakaty się zwinęły same ze wstydu. Mamo, znów się zwinęły bo reszta leżała na chodniku.

  • Odpowiedz serce miasta niedziela, 23 września 2018 17:00 Umieszczone przez: serce miasta

    i to się nazywa promocja miasta na dużą skalę!!! przecież to pokażą w otwarty kanale tvp1. O Łomża będzie mówić cała sportowa Polska. Genialny pomysł

  • Odpowiedz ooooo67 niedziela, 23 września 2018 17:00 Umieszczone przez: ooooo67

    o kurczaki ....

  • Odpowiedz enej niedziela, 23 września 2018 17:03 Umieszczone przez: enej

    pomysł z galą boksu i to we współpracy z największym polskim promotorem to idealne rozwiązanie

  • Odpowiedz Chrzanowski dobrze działa niedziela, 23 września 2018 17:19 Umieszczone przez: Chrzanowski dobrze działa

    Byłem, widziałem, gala na wysokim poziomie. Łomża może być dumna, że gościła najlepszych bokserów w Europie, a kto wie może niedługo także i na świecie. Promocja Łomży w związku z relacją na żywo w TVP1 pierwsza klasa. O Łomży mówi się od wczoraj w całej Polsce i poza granicami także. To zasługa także obecnych władz samorządowych.

  • Odpowiedz darekk niedziela, 23 września 2018 17:55 Umieszczone przez: darekk

    mam nadzieję że Chrzanowski wygra te wybory i utrzyma prowadzoną politykę promocji miasta

  • Odpowiedz rfr niedziela, 23 września 2018 18:10 Umieszczone przez: rfr

    Jak murzyna pobije, wtedy będzie coś.

  • Odpowiedz Forever PIS niedziela, 23 września 2018 18:57 Umieszczone przez: Forever PIS

    dobrze ze w lomzy bedzie film smazowskiego myslalem ze nie puszcza bo biskup zabroni i bede musial jechac do ostroleki a tu masz ci los w ostrolece nie ma......

  • Odpowiedz Marcin Robak niedziela, 23 września 2018 18:59 Umieszczone przez: Marcin Robak

    to pokazuje jaki WPLYW MA KOSCIOL NA WLADZE W MIESCIE.

    dalej kryjcie ksiezy upadlych i czyniacych krzywdy drugiemu. otumaniajcie narod swoja swietoscia...

    w lomzy tez biskup otumania wszystkich wywyzszajac swoja kandydatke. Brak slow to dno moralne...

  • Odpowiedz Nudzi mi się niedziela, 23 września 2018 19:54 Umieszczone przez: Nudzi mi się

    Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Ludzie jaką promocję miasta macie na myśli? Jakiś baran pisze, że cała usłyszała o Łomży, a co to kolonia wsi Kupiski, że nikt o niej nie słyszał? Proszę o merytoryczne odpowiedzi w temacie promocji miasta, co Łomża konkretnie zyska? Takich gal organizowanych w naszym kraju są dziesiątki i raczej ma to służyć rozrywce gawiedzi i promocji danej dyscypliny w regionie. Impteza ta, podobnie jak wiele innych, wpisuje się jedynie w promocję pana Chrzanowskiego.

  • Odpowiedz Gregory niedziela, 23 września 2018 20:52 Umieszczone przez: Gregory

    Oby więcej takich gal. Gratki Chrzanowski

  • Odpowiedz serik niedziela, 23 września 2018 21:08 Umieszczone przez: serik

    Najpierw plany na prezydenta a teraz plany żeby zniszczyć ludzi zamknąć usta żeby niewygodnej prawdy nie mówiono?
    Czuję że będzie bitwa. Cios za cios. Oko za oko. Prawda za prawdę.

    Niech Pani szybciej zacznie to szybciej prawda ujrzy światło dzienne.
    Ja do dziś nie rozumiem Chrzanowskiego dlaczego on jeszcze do tv nie poszedł z dowodami na to jak Sprawa się w Łomży potoczyła z wyborami. Nie rozumiem na co chłop czeka. Rozmowa z Biskupem podobno w sieci krąży? Ludzie coś mówią o liście proboszczy w sprawie Chrzanowskiego?
    Po co czekać....temat na fali razem ze Smażowskim - podać im na tacy jak to duchowni lubią politykę i jakie to strategie mają.

  • Odpowiedz ziomek98 niedziela, 23 września 2018 21:19 Umieszczone przez: ziomek98

    Ja też słyszałes od pewnego,ziomka o jakis taśmach z udziałem biskupa, ale czy to prawda. może i prawda bo to różnie bywa z tymi naszymi ksież

  • Odpowiedz Forever PIS niedziela, 23 września 2018 21:26 Umieszczone przez: Forever PIS

    ziomek 98

    czy tak czy siak BEDZIE CZARNO NA BIAŁYM

  • Odpowiedz MyzŁomży niedziela, 23 września 2018 22:16 Umieszczone przez: MyzŁomży

    Łomża zadłużona po uszy,a ten gale bokserskie dofinasowuje. Czy on myśli o przyszłości miasta czy tylko o wyborach?

  • Odpowiedz Marcin Robak niedziela, 23 września 2018 22:31 Umieszczone przez: Marcin Robak

    lepiej gale boksu niż duchownych co nawet mowia na jaki film czlowiek moza isc a na jaki nie.

  • Odpowiedz Znajomy niedziela, 23 września 2018 22:31 Umieszczone przez: Znajomy

    jaka promocja, czego? może tego jak sie bawić? Boże spraw żeby prezydentem została osoba ,której dobro tego miasta będzie leżało na sercu i będzie umiala liczyć i szanowac pieniadze podatników.

  • Odpowiedz Smarzowski moze chcesz kolejny materi na film?? niedziela, 23 września 2018 22:43 Umieszczone przez: Smarzowski moze chcesz kolejny materi na film??

    film Smarzowskiego w Łomży!

    Duchovni to tylko ludzie
    Czesto bardzo grzeszni

    dobrze ze prawda ujrzy sweiatlo dziennne po razz kolejny

  • Odpowiedz dość długu niedziela, 23 września 2018 23:04 Umieszczone przez: dość długu

    Ciekawe czy swoją rodzinę też tak zadłuża. Panie prezydencie kupuje pan kawior i szampana kiedy w portfelu ostatnia dycha?

  • Odpowiedz rektor2000 niedziela, 23 września 2018 23:33 Umieszczone przez: rektor2000

    Borysewicz, a nie Muzyk

  • Odpowiedz sezamkowa niech oszczędza poniedziałek, 24 września 2018 00:36 Umieszczone przez: sezamkowa niech oszczędza

    ja tam wole się pobawić niż wulewać strumieniami kase na Sezamkową

  • Odpowiedz Gość poniedziałek, 24 września 2018 07:12 Umieszczone przez: Gość

    A tych troje to chyba chciało powalczyć ale spóźnili się i majtasów zapomnieli.

  • Odpowiedz agent poniedziałek, 24 września 2018 07:19 Umieszczone przez: agent

    Jeśli promocja i rozwój miasta mają opierać się na takich imprezkach komercyjnych za naszą kasę to tylko współczuć tym co to pochwalają. Kasa dana dla prywatnej firmy a ile to ta firma zapłaciła za wynajem sali i jej przygotowanie? Chyba że to nic nie kosztuje? Co w tym wydarzeniu takiego żeby prezydent, jakaś poseł i podobno dyrektor firmy miejskiej aż tak się podniecali? Oj żeby przy takim rządzeniu łomżyniaki po ryjach nie dostali przypadkiem.

  • Odpowiedz qwerty poniedziałek, 24 września 2018 08:30 Umieszczone przez: qwerty

    I dobrze, że taka gala się odbyła. Lepiej na to wydać pieniądze, niż na kościół

  • Odpowiedz jarek d. poniedziałek, 24 września 2018 08:41 Umieszczone przez: jarek d.

    Ja oglądałem w tvp, oby więcej tego typu imprez

  • Odpowiedz boks poniedziałek, 24 września 2018 09:45 Umieszczone przez: boks

    Taka gala to najlepsza promocja Łomży w całym kraju. Transmisja na żywo w sobotę w najlepszym czasie antenowym w TVP1. Nie można było tego lepiej wymyślić.

  • Odpowiedz Marcin Robak poniedziałek, 24 września 2018 11:47 Umieszczone przez: Marcin Robak

    super było wczoraj powtórkę nawet oglądałem

  • Odpowiedz Gość poniedziałek, 24 września 2018 12:31 Umieszczone przez: Gość

    To Łomża i tak spóźniona o kilka lat. Bo wcześniej takie gale już się odbywały w Legionowie, Pruszczu Gdańskim, Łochowie, Zambrowie, Kisielnicy itd. itp. Wreszcie jakiś poziom miejski załatwił nam prezydent. Teraz to już tylko dorównać tym miastom.

  • Odpowiedz Never piss poniedziałek, 24 września 2018 12:37 Umieszczone przez: Never piss

    Taka sama to była transmisja na żywo jak i z gali rozdania nagród na festiwalu filmowym w Gdyni. Takie numery to ostatnio w TVP kręcili za Jurka Urbana żeby wycinać co niewygodne.