dom lomza
wtorek, 06 listopada 2018 08:54

Turniejowe osiągnięcia UKS "Return" [FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wiktor Kosowski pierwszy w Grodzisku Mazowieckim, Szymon Klewicki drugi w Olsztynie, Aneta Galińska w ćwierćfinale w Warszawie - to osiągnięcia młodych zawodników UKS "Return" Łomża działającego przy III LO. Tenisiści wrócili do gry po ośmiotygodniowej przerwie, osiągając sukcesy w swoich pierwszych turniejach w sezonie zimowym.

Ośmiotygodniowa przerwa w rozgrywkach wymuszona była okresem przygotowawzym przewidzianym przez Polski Związek Tenisa. Zawodnicy UKS "Return" Łomża rozegrali swoje pierwsze zimowe turnieje w miniony weekend.

Wiktor Kosowski - Młodzik do lat 14 - zwyciężył w Grodzisku Mazowieckim wygrywając pięć meczów bez utraty seta. W finale pokonał 6/0 7/6 reprezentanta klubu Matchpoint Żyrardów Dawida Boczkowskiego.

Grający w kategorii Tenis 10 Szymon Klewicki  wygrał trzy mecze w Grand-Prix Warmii i Mazur Tenis 10. Po zaciętym pojedynku przegrał w trzecim secie w tiebreaku 7/5 z Oliwierem Wróbel z Olsztyna. Reprezentant UKS "Return" zajął w turnieju zaszczytne 2. miejsce.

Aniela Galińska, występująca w kategorii Skrzatka do lat 12 - w Ząbkach podczas walki o półfinał uległa 6/3 7/5 Karolinie Krawczak - reprezentantce KS "Tennis Life"

- Wiktor raczej nie sprawił niespodzianki, był rozstawionym z numerem jeden i to potwierdził turniejowym zwycięstwem. Cieszy mnie bardzo drugie miejsce ośmioletniego Szymona. Młody tenisista często wyjeżdża na turnieje Tenis 10, jest zaangażowany, ciężko trenuje, a to przekłada się zazwyczaj na sukces. Aniela pomimo słabszego wyniku zagrała bardzo dobrze. Dzielnie walczyła na korcie ze starszymi koleżankami zdobywając cenne doświadczenie. Jest bardzo utalentowana i myślę,że zwycięstwa turniejowe są u niej tylko kwestią czasu- komentuje wyniki zawodników UKS "Return" Tomasz Waldziński.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu