dom lomza
sobota, 10 listopada 2018 15:03

Bieg Stulecia z flagą Polski w ręku na Orliku [FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Na obiekcie "Moje Boisko Orlik 2012" przy ul. Bernatowicza odbył się "Bieg Stulecia z flagą Polski w ręku - Biegnę dla Niepodległej". W sportowej akcji zorganizowanej z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości wzięły udział przedszkolaki zaproszone do wspólnego świętowania.

brico lomza

"Bieg Stulecia z flagą Polski w ręku - Biegnę dla Niepodległej" to akcja zorganizowana z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia był animator obiektu sportowo-rekreacyjnego "Moje Boisko - Orlik 2012" Wojciech Klimaszewski.

Po rozgrzewce i pomalowaniu twarzy w barwy narodowe, dzieci wraz z rodzicami odśpiewały hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Zawodnicy mieli za zadanie przebiec z flagą w dłoni dystans 100 metrów na 100-lecie wolnej Polski. Na mecie czekały na nich pamiątkowe medale, które ufundował Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży - Jerzego Łuba.

Zawodników na trasie dopingowali najbliżsi - dzieci wspierały swoich rodziców a rodzice swoje biegnące pociechy. Poprzez sportowe zmagania na świeżym powietrzu, całe rodziny włączyły się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz real niedziela, 11 listopada 2018 07:41 Umieszczone przez: real

    Święto rzeczywiście jest okazałe i wymaga należytej oprawy. Wydaje mi się, że władze przygotowywały się do wyborów, a nie do organizacji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Jest szaro, smutno i byle jak.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu