Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Dobre występy "Prefbetu" [FOTO] zdj. LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża
W miniony weekend w całej Polsce odbywały się Biegi Niepodległości, w których udział brali zawodnicy LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża, osiągając wysokie wyniki. Lekkoatleci biegli w Warszawie, Żaganiu, Krakowie, Gdyni, Nieporęcie i Białymstoku. Olga Ochal przywiozła aż dwa tytuły Wojskowej Mistrzyni Świata w Maratonie.

brico lomza

Olga Ochal - zawodniczka LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża - zdobyła aż dwa tytuły Wojskowej Mistrzyni Świata w Maratonie. Zawodniczka zwyciężyła indywidualnie oraz w drużynie wraz z Aleksandrą Lisowską, Karoliną Pilarską i Moniką Kaczmarek, uzyskując wynik 2:38:14.

W niepodległościowych biegach rozegranych w Polsce zawodnicy "Prefbetu" wielokrotnie stawali na podium.

4.Ochal Paweł 10km 31:17

W Żaganiu na 10 km bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Demczyszak, który uzyskał czas 31:27.

W Gdyni w biegu na 10 km 4. miejsce zajął Piotr Mielewczyk z wynikiem 31.32.

W Nieporęcie 3,5-kilometrowy bieg młodzieżowy wygrała Karolina Dzwonkowska. Wśród chłopców 2. miejsce zajął Dawid Likwiarz, 3. miejsce Jurak Bartosz oraz 4. miejsce Marcin Suchta. Justyna Korytkowska w głównym biegu na dystansie 10 km zajęła 2 miejsce. Rafal Pogorzelski zakończył bieg jako trzeci. Oboje ustąpili tylko zawodnikom z Ukrainy.