dom lomza
piątek, 16 listopada 2018 10:41

[LIVE] ŁKS 1926 Łomża- Sokół Ostróda

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
[LIVE] ŁKS 1926 Łomża- Sokół Ostróda fot. mylomza.pl
W ramach 17. kolejki III ligi ŁKS 1926 Łomża podejmie Sokoła Ostróda. Spotkanie rozpocznie się dziś o godz. 13 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd 18. Na tę chwilę łomżanie są na ostatnim miejscu w tabeli, a rywale zajmują 6. pozycję. Portal mylomza.pl przeprowadzi bezpośrednią wideorelację z tego wydarzenia!

brico lomza

10 komentarzy

  • Odpowiedz TakCzyNie sobota, 17 listopada 2018 13:09 Umieszczone przez: TakCzyNie

    Fajny Live

  • Odpowiedz Sebi sobota, 17 listopada 2018 13:14 Umieszczone przez: Sebi

    Nie działa

  • Odpowiedz S sobota, 17 listopada 2018 13:22 Umieszczone przez: S

    Co jest z tym live?

  • Odpowiedz Redaktor sobota, 17 listopada 2018 13:35 Umieszczone przez: Redaktor

    Dziękujemy za uwagę i nie ma za co przepraszać

  • Odpowiedz Sawic sobota, 17 listopada 2018 14:29 Umieszczone przez: Sawic

    Łks Łomża. Jak zwykle chłopcy do bicia. Co się dzieje z nimi????

  • Odpowiedz Amen niedziela, 18 listopada 2018 11:13 Umieszczone przez: Amen

    to chyba już koniec. nikomu nie chce się nawet skomentować.

  • Odpowiedz sdsd niedziela, 18 listopada 2018 12:36 Umieszczone przez: sdsd

    jaki wynik końcowy

  • Odpowiedz leon zawodowiec niedziela, 18 listopada 2018 13:10 Umieszczone przez: leon zawodowiec

    1-2

  • Odpowiedz ostatni gasi światło niedziela, 18 listopada 2018 21:06 Umieszczone przez: ostatni gasi światło

    pomijając wszystko ,sobota, piękna pogoda, ostatni mecz rundy, a na trybunach naliczyłem 70 osób... to chyba rekord frekwencji na meczu ligowym w historii ŁKS.

  • Odpowiedz ŁKS poniedziałek, 19 listopada 2018 01:49 Umieszczone przez: ŁKS

    W zimę muszą zajść jakieś zmiany, tymi zawodnikami i trenerem nie utrzymamy się w III lidze, wtedy tych 300 czy 400 tyś za juniorów też nie będzie, więc chyba warto zainwestować...