dom lomza
poniedziałek, 19 listopada 2018 07:52

ŁKS uległ Sokołowi [VIDEO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne archiwum mylomza.pl
Wynikiem 1:2 zakończył się mecz pomiędzy ŁKS 1926 Łomża a Sokołem Ostróda. W ostatnim rozegranym w tej rundzie spotkaniu na stadionie przy ul. Zjazd, jedyną bramkę dla "biało-czerwonych" zdobył Rafał Maćkowski. Przed zakończeniem rundy jesiennej, łomżan czeka jeszcze zaległy mecz wyjazdowy, w którym zmierzą się z Olimpią Zambrów.

brico lomza

Chociaż mogło wydawać się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, w 45. minucie spotkania zawodnik gości Mateusz Broź pokonał bramkarza "biało-czerwonych" i strzałem z niedużej odległości umieścił piłkę w siatce. Na drugą bramkę także trzeba było czekać dość długo. Dopiero w 80. minucie spotkania Rafał Maćkowski wbił piłkę do bramki gości strzałem od poprzeczki, zdobywając jedynego gola dla łomżan w tym spotkaniu. Mecz mógł zakończyć się remisem, jednak w 90. minucie futbolówkę posłał do bramki Adrian Bieńkowski, zmieniając wynik na 1:2. Biało-czerwonym nie udało się już wyprowadzić spotkania na remis.

- Pierwsza połowa jak najbardziej do zapomnienia. Słaba gra, mało agresywna w pierwszej połowie, stwarzane sytuacje przez Sokoła. Natomiast druga połowa zupełnie 180 stopni odmieniona. My praktycznie całą drugą połowę graliśmy na połowie przeciwnika, stwarzaliśmy sytuacje, niestety tylko brakowało dobrych decyzji i odpowiedzialnych decyzji - mówi po meczu Robert Speichler.

Łomżan czeka jeszcze jedno zaległe wyjazdowe spotkanie z Olimpią Zambrów, które decyzją Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej nie odbyło się w pierwotnym terminie.

- Muszą (piłkarze - przyp. red.) po prostu wyjść z wiarą, zaangażowaniem, wolą walki i wynik jest jak najbardziej otwarty. Wszyscy przeciwnicy, przynajmniej za mojej kadencji tutaj, mimo że te wszystkie mecze były przegrane, no ale byli jak najbardziej w zasięgu. To najgorzej boli, że brakuje tej pewności siebie a potem jak już się traci te bramki no to nie wykorzystuje się sytuacji, które się stwarza - komentuje Speichler.

Dotychczasowe wyniki nie napawają optymizmem. Jeśli "biało-czerwonym" udałoby się przywieźć do Łomży 3 punkty, wygrana nie poprawi ich pozycji w tabeli. Ełkaesiacy wciąż mieliby jeden punkt mniej od zespołu MKS-u Ełk, który znajduje się obecnie na przedostatnim miejscu.

11 komentarzy

  • Odpowiedz Zergay poniedziałek, 19 listopada 2018 09:15 Umieszczone przez: Zergay

    Cytując klasyka napiszę. Kończ Waść, wstydu oszczędź.

  • Odpowiedz Klos poniedziałek, 19 listopada 2018 09:21 Umieszczone przez: Klos

    Niech cały zarząd ŁKS-u ustąpi i da pracować nowych osobom.z tego co widać Oni nic kompletnie nie robią!!!!! Jestem ciekaw czy jyz myślą już o nowej rundzie wiosennej???? Żenada!!!!! Doprowadzili ŁKS do ruiny!!!!!

  • Odpowiedz Wołodyjowski poniedziałek, 19 listopada 2018 09:50 Umieszczone przez: Wołodyjowski

    @Zergay
    > Cytując klasyka napiszę. Kończ Waść, wstydu oszczędź.

    Te słowa powinien wypowiedzieć ŁKS zgodnie z kontekstem cytatu. Ranny Kmicic nie chciał już więcej poniżania i prosił o zakończenie pojedynku aby oszczędzić sobie więcej wstydu.

  • Odpowiedz Student1 poniedziałek, 19 listopada 2018 10:24 Umieszczone przez: Student1

    ostatnie miejsce w tabeli, za taką promocję miasta mariusz powinien sypnąć więcej kasy dla ŁKS

  • Odpowiedz statystyka poniedziałek, 19 listopada 2018 11:17 Umieszczone przez: statystyka

    W III Lidze jest 4 grupy.
    Ze wszystkich zespołów występujących w tych rozgrywkach Łks jest najsłabszy. Ma najmniej punktów.

  • Odpowiedz brak słów poniedziałek, 19 listopada 2018 11:23 Umieszczone przez: brak słów

    Zawodnikom nie idzie ok zdarza się ale organizacja meczu który jest świętem klubu to dno. Na mecz przychodzi już tylko garstka ludzi. Gdyby odjąć kibiców z Ostródy na meczu było ok 50osob.
    Tak źle nie było jeszcze nigdy

  • Odpowiedz stasia poniedziałek, 19 listopada 2018 12:23 Umieszczone przez: stasia

    Jaroslaw LKS zbaw

  • Odpowiedz pozdrawiam tych którzy byli poniedziałek, 19 listopada 2018 12:42 Umieszczone przez: pozdrawiam tych którzy byli

    Na meczu śpiewy i doping tylko kibiców z Ostródy. "Gramy u siebie, hej Sokół gramy u siebie"
    Trybuna od rzeki pusta. Już sezon zimowy ogłosili czy obrazili sie?
    Nawet trener gości tak poczuł się u siebie ze zaczął opie*** chłopaka podającego piłki że za szybko podaje. Na szczęście kibice z krytej sprowadzili go na ziemię.

  • Odpowiedz Atom poniedziałek, 19 listopada 2018 14:00 Umieszczone przez: Atom

    Pogonić tych nieudaczników i szkodników ŁKS-u.cały zarząd!!!!!!

  • Odpowiedz . poniedziałek, 19 listopada 2018 14:14 Umieszczone przez: .

    Chcieli mieć swój ŁKS to mają brawo Kulesza brawo Uściłowski
    Teraz zdziwieni że pies z kulawą nogą nie chce mieć z tym stfem nic wspólnego

  • Odpowiedz d wtorek, 20 listopada 2018 08:35 Umieszczone przez: d

    A tu ciągle to samo. Wina Kuleszy :D :D :D
    A co z milionowymi długami pozostawionymi po tak zwanych "wspaniałych" czasach?