dom lomza
poniedziałek, 19 listopada 2018 12:02

Kolejne sukcesy zawodników Fight Club Łomża [FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Kolejne sukcesy zawodników Fight Club Łomża [FOTO] zdj. nadesłane
Czworo zawodników Fight Club Łomża biorących udział w niedzielnym XIV Pucharze Polski Submission Fighting ADCC wróciło do domu z medalami. - Jesteśmy bardzo dumni patrząc na postawę wszystkich naszych zawodników, na progres jaki zrobili - komentuje osiągnięcia Damian Zorczykowski.

brico lomza

Zawodnicy FIght Club Łomża wrócili zadowoleni z osięgniętych wyników podczas XIV Pucharu Polski Submission Fighting ADCC.

1 miejsce w kat +76 masters zaawansowani wywalczył trener klubu Damian Zorczykowski - zawodnik MMA/BJJ. Równie świetnym wynikiem może pochwalić się Dominika Steczkowska, która zajęła 1 miejsce w kat. +60 kg juniorki.

Norbert Batogowski i Krystian Nosek mogą pochwalić się brązowymi medalami. Norbert zadebiutował w kategorii -100 kg Średnio zaawansowani, ulegając dopiero zwycięzcy po dwóch wygranych przez siebie walkach. Krystian Nosek także wygrał dwie walki, przegrywając jedynie ze zwycięzcą całej kategorii, co pozwoliło mu zdobyć 3. miejsce w kategorii OPEN początkujący i średnio zaawansowani.

- Jesteśmy bardzo dumni patrząc na postawę wszystkich naszych zawodników, na progres jaki zrobili. Wielkie brawa za waleczność i mądrość w walkach - komentuje osiągnięcia Damian Zorczykowski.

Galeria zdjęć

2 komentarzy

  • Odpowiedz speech poniedziałek, 19 listopada 2018 15:39 Umieszczone przez: speech

    Niejest zle moglo byc lepeij !!

  • Odpowiedz byku poniedziałek, 19 listopada 2018 18:54 Umieszczone przez: byku

    SUPER!!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu