dom lomza
poniedziałek, 19 listopada 2018 13:39

Młodzi sportowcy rywalizowali w Otwartych Zawodach Pływackich [FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Młodzi sportowcy rywalizowali w Otwartych Zawodach Pływackich [FOTO] zdj. MOSIR/SP1 w Łomży
Uczniowie siedmiu szkół i trzech szkółek pływackich wzięli udział w pierwszej edycji 2018/2019 Otwartych Zawodów Pływackich klas gimnazjalnych i Szkół Średnich zorganizowanych przez MOSiR Łomża. Oprócz popularyzacji pływania, celem zawodów był przegląd umiejętności wśród młodzieży trenującej w szkołach i sekcjach pływackich.

brico lomza

Zawody organizowane corocznie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży tym razem odbyły się w niedzielę 18 listopada w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego. Po krótkiej rozgrzewce, zawodnicy zmierzyli się na dystansie 50 metrów w czterech stylach: dowolnym, klasycznym, motylkowym i grzbietowym.

W tegorocznej edycji udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży, Katolickiej Szkoły Podstawowej w Łomży, Gimnazjum Akademickiego w Łomży oraz Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży, Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży, II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży a także I Liceum Ogólnokształcącego w Zambrowie. W pływaniu rywalizowali również wychowankowie trzech szkółek pływackich: Pupik, Pływak i Kofi Sport.

Zwycięzcy pierwszej edycji 2018/2019 Otwartych Zawodów Pływackich klas gimnazjalnych i Szkół Średnich otrzymali medale. Druga edycja zawodów planowana jest na wiosnę 2019 roku.

Wyniki zawodów znajdują się tutaj.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu