dom lomza
poniedziałek, 26 listopada 2018 07:08

ŁKS zakończył rundę na ostatnim miejscu

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne
Chociaż początek wyjazdowego spotkania z Olimpią Zambrów mógł sprawiać wrażenie, że piłkarze ŁKS 1926 Łomża przełamią złą passę, to mecz zakończył się wynikiem 4:1 na korzyść gospodarzy. Biało-czerwoni wygrali jedynie 2 spotkania, a przegrali aż 15. Zimę spędzą na ostatnim miejscu w I grupie III ligi z dorobkiem 6. punktów.

brico lomza

Początek spotkania z Olimpią Zambrów mógł sprawiać wrażenie, że biało-czerwoni przełamią złą passę i uda im się na koniec rundy zdobyć cenne 3 punkty. Niedługo po rozpoczęciu meczu, jako pierwszy piłkę do siatki posłał Cezary Demianiuk - zawodnik ŁKS 1926 Łomża. Niestety, była to jedyna bramka dla biało-czerwonych, chociaż nie jedyna strzelona przez naszego zawodnika. Jeszcze w pierwszej połowie, w wyniku niefortunnej interwencji, zawodnik ŁKS-u Paweł Wasiulewski skierował piłkę prosto do własnej siatki. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1. Dwie bramki na korzyść Olimpii strzelił Kamil Zalewski, jedną - Michał Hryszko.

Mecz z Olimpią Zambrów był ostatnim spotkaniem rozegranym przez łomżyńskich piłkarzy podczas rundy jesiennej. Łomżanie mają na swoim koncie tylko 6 punktów, 2 zwycięstwa i 15 porażek. Strzelili 19 bramek - stracili aż 45. Strefa spadkowa I grupy III ligi obejmuje 3 ostatnie zespoły. Przedostatni w tabeli MKS Ełk ma aż 4 punkty więcej od biało-czerwonych.

Zespół ŁKS 1926 Łomża jest realnie zagrożony spadkiem do IV ligi. Jedyną szansą na utrzymanie będą zwycięstwa podczas rundy wiosennej.

Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 4:1 (2:1)

Bramki: Demianiuk (4), Hryszko (17), Wasiulewski (21 - samobójcza), Zalewski (59, 62)

13 komentarzy

  • Odpowiedz Członek zarządu poniedziałek, 26 listopada 2018 08:03 Umieszczone przez: Członek zarządu

    Pprezes Uściłowski ma swój plan autorski i jest w trakcie jego realizacji Proszę o tylko pozytywne komentarze

  • Odpowiedz Atom poniedziałek, 26 listopada 2018 08:42 Umieszczone przez: Atom

    Ten cały zarząd powinien downo podać się do dymisji!!!!!zobaczcie do jakiego poziomu doprowadzili ŁKS.szkoda tylko ze tego nie widzą członkowie klubu i Prezydent.i czym oni będą dalej rządzili tym bardziej ŁKS będzie pogrążony!!!! Każdy potrafi nic nie robić ale mistrzami jest zarząd!!!! Tylko blokują miejsca dla nowych osób tym bardziej że to jest odpowiedni czas.

  • Odpowiedz stasia poniedziałek, 26 listopada 2018 10:13 Umieszczone przez: stasia

    aviva Lks,derby z Szepietowem bedzie super.

  • Odpowiedz Klos poniedziałek, 26 listopada 2018 11:01 Umieszczone przez: Klos

    I tak będzie w przyszłym roku!!! BRAWO ZARZĄD!!!! Szkodnicy!!!!

  • Odpowiedz Dzudi poniedziałek, 26 listopada 2018 11:54 Umieszczone przez: Dzudi

    Zarzad na boisku nie gra tylko zawodnicy ,wina pilkarzy olewaja gre !!!

  • Odpowiedz Atom poniedziałek, 26 listopada 2018 12:06 Umieszczone przez: Atom

    Dzudi nie zwalaj winy na zawodników!!! To zarząd dobireral piłkarzy a jakie transfery zrobił???? Następnie zarząd doprowadził do takiej sytuacji jaka jest.i nie dziwcie się jaka płaca taka gra!!! Tylko że zarząd ma na to wyje...e.szkoda tylko klubu pod wodzami tych osób.

  • Odpowiedz i wszystko jasne poniedziałek, 26 listopada 2018 12:21 Umieszczone przez: i wszystko jasne

    Łomża.

  • Odpowiedz Janek z Południa poniedziałek, 26 listopada 2018 13:29 Umieszczone przez: Janek z Południa

    Obecny i poprzedni zarząd Pracuje jak potrafi. Najgorsze że skłócili środowisko wokół Łks i nawet nie są tego świadomi.
    Nikt już nie jest zainteresowany współpraca z nimi ani nie ma chętnych żeby pomagać Łks co pokazały dziwne spotkania z prezesem podlaskiego zpn czy prezydentem.
    Teraz prezydent musi ponownie potrzachnac kasa miasta żeby kupić kilku nowych zawodników którzy pomogą utrzymać ta 4 ligę
    a jak spadniemy to będzie chyba według zarządu i miasta najlepiej bo zaczniemy wygrywać... z wioskami i znowu będziemy potęga i postrachem jakiś LZSow jako wielki Łks
    Taki los tego klubu na najbliższe lata
    Brawo panie Kulesza i Uściłowski.
    Władza i propaganda sukcesu zabiły rzeczywistość
    Tak źle jeszcze nigdy nie było

  • Odpowiedz Klos poniedziałek, 26 listopada 2018 13:59 Umieszczone przez: Klos

    Janek z Południa- i z Tobą się zgodzę w co niektorych słowach bo zawodników trzeba umieć znaleźć i zrobić roszade w klubie nie trzeba kasy aby poszukać wzmocnień.tylko że zarząd nie ma znajomości i ma b.złą opinię na rynku piłkarskim i nikt z Nimi nie chce współpracować.z tego co wiem są w Łomży osoby które zajmują się menadżerka.i maja doswiaczenie w prowadzeniu klubu.nie wspominając o sponsorach.ale to decyzja jest członków klubu.jezeli Im pasuje taka sytuacja to tak będzie dalej z Łks-em

  • Odpowiedz kibic Łks poniedziałek, 26 listopada 2018 19:43 Umieszczone przez: kibic Łks

    Tylko pytanie co jest lepsze dżuma czy cholera bo tacy menadżerowie to głównie szukają jak wydoić z kasy a od siebie już niechętnie coś dają

  • Odpowiedz Klos wtorek, 27 listopada 2018 06:41 Umieszczone przez: Klos

    Kibic ŁKS i tu się b.mylisz.na zapracowanie dobrej opinii w Polskiej piłce nożnej jest b.ciężko a stracić ta opinię jest b.łatwo

  • Odpowiedz Wasyl wtorek, 27 listopada 2018 07:18 Umieszczone przez: Wasyl

    Dlatego większość menadżerów ma złą opinię szczególnie na poziomie takiej 4 ligi
    Małe pieniądze z których cześć trzeba oddać menadżerowi
    Jest dobrze jak jest dobrze gorzej gdy jest kontuzja albo trzeba pomoc dać coś od siebie
    Piłkarz to zwykle delikatnie mówiąc niedouczona istota i na tym żerują menadżerowie śliskie typy oczywiście nie wszyscy
    W Łomży oddać takim typom klub to porażka i krótka dojna zmiana już lepiej jak te partacze niech się bawią a z czasem może ktoś normalny się znajdzie
    Można przekształcić strukturę organizacyjna klubu i zatrudnić prezesa tylko obecni na to nigdy się nie zgodzą bo im ktoś zabierze najfajniejsza zabawkę

  • Odpowiedz Atom wtorek, 27 listopada 2018 07:36 Umieszczone przez: Atom

    Też w Łomży są odpowiednie i kompetentne osoby do prowadzenia klubu.które naprawdę znaja się na piłce nożnej.ale obecny zarząd bawi się klubem i ma wszystko wyje....e na wszystko.widać to ich poczynaniach. Nie chcę zarządu ŁKS-u punktowac bo by była straszna kicha.i wstyd ale Oni nie znają wstydu i honoru.