dom lomza
poniedziałek, 26 listopada 2018 11:33

Wiktor Kosowski mistrzem województwa w tenisie

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
zdj. nadesłane zdj. nadesłane
Zawodnik UKS Return Łomża wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie, które odbyły się w Tabędzu koło Zambrowa. Wiktor Kosowski - uczeń SP7 pokonał w finale swojego kolegę z drużyny - Adama Chojnowskiego.

brico lomza

Zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży pokonał konkurentów i wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie, które odbyły się w Tabędzu koło Zambrowa. Wiktor Kosowski, uczący się w Szkole Podstawowej nr 7 trafił do finału, gdzie musiał zmierzyć się ze swoim kolegą z drużyny - Adamem Chojnowskim. Finałowe spotkanie zakończyło się wynikami 6/1 6/0 na korzyść Wiktora.

Adam Chojnowski w pierwszej rundzie 6/0 6/0 wygrał z Henrykiem Dąbrowskim reprezentującym UKS Sokół Asy, a w kolejnym meczu pokonał 6/1 6/3 Łukasza Brzozowskiego z AT Dzikiewicz Białystok.

W grze deblowej zwyciężyli Adam Chojnowski i Łukasz Brzyzowski, pokonując 4/6 7/5 10/3 parę Wiktor Kosowski / Błażej Rafałowski (UKS Return Łomża).

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu