dom lomza
środa, 05 grudnia 2018 09:54

Armia Fight Night ponownie w Łomży?

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Armia Fight Night ponownie w Łomży? zdj. archiwum mylomza.pl
- Najprawdopodobniej w kwietniu odbędzie się druga w Łomży gala organizowana przez federację wywodzącą się z wojska - poinformował Urząd Miejski w Łomży. Podczas transmitowanej przez Telewizję Polsat Sport walki wieczoru, Patryk Surdyn miałby bronić mistrzowskiego tytułu.

brico lomza

Jak poinformował Urząd Miejski w Łomży, najprawdopodobniej w kwietniu odbędzie się druga już w Łomży gala Armia Fight Night. Podczas transmitowanej przez Telewizję Polsat Sport walki wieczoru, tytułu mistrzowskiego miałby bronić łomżyński fighter Patryk Surdyn, który w listopadzie bieżącego roku został mistrzem kategorii koguciej organizacji Armia Fight Night.

Zadebiutować w oktagonie miałby także Maciej Tercjak - karateka, ćwiczący od tego roku kickboxing. Tercjak chce przejść na zawodowstwo i walczyć w K1.

Podczas organizowanej w Łomży gali, szansę pokazania się będą mieli zawodnicy z klubów Black Horse MMA i Fight Club Łomża.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu