dom lomza
wtorek, 11 grudnia 2018 11:35

"Prefbet" podsumował rekordowy sezon [FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
"Prefbet" podsumował rekordowy sezon [FOTO] zdj. nadesłane
Około 100 reprezentantów kraju, medalistów Mistrzostw Polski i Świata, młodych zawodników oraz zaproszonych gości, wzięło udział w podsumowaniu sezonu lekkoatletycznego klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża. Zawodnicy mogli liczyć na puchary, a nawet nagrody finansowe ufundowane przez głównego sponsora.

Zarząd klubu podsumował dobry rok w wykonaniu zawodników "Prefbetu", dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju klubu. Zawodnicy mogli liczyć również na mnóstwo nagród: w 7. kategoriach wręczono aż 139 pucharów i statuetek, zaś medaliści Mistrzostw Polski otrzymali od sponsora głównego nagrody finansowe.

Sezon 2018 był rekordowy pod względem ilości sukcesów lekkoatletów "Prefbetu", zdobyli oni 5 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe medale. Klub organizował także Mistrzostwa Polski na 10 000 metrów oraz V Miting Międzynarodowy z okazji 600-lecia Miasta Łomży. Piotr Łobodziński uzyskał II miejsce w Pucharze Świata w towerruning i obronił tytuł Mistrza Świata w tej konkurencji w Tajwanie, Olga Ochal została Wojskową Mistrzynią Świata w indywidualnym i drużynowym maratonie w Libanie, a Przemysław Łyskawy wystąpił w reprezentacji Polski w meczu lekkoatletycznym Juniorów w trójskoku w Czechach.

-Przed sezonem prognozy nie były takie różowe, realnie liczyliśmy na 4-6 medali ale dzięki niespodziankom oraz wykorzystaniu wszystkich szans - padł rekord klubu. Krótko mówiąc ciężko będzie powtórzyć taki sezon, ale na pewno będziemy walczyć. Bardzo chciałbym podziękować wszystkim sponsorom na czele z PPB PREFBET, Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu oraz wszystkim ,którzy chociaż trochę przyczynili się do tego świetnego wyniku. Zawodnikom gratuluję ambicji i woli walki oraz wiary w swoje siły - mówi Andrzej Korytkowski.

W 2018 roku lekkoatleci "Prefbetu" startowali w kilkunastu krajach świata.

3 komentarzy

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu