dom lomza
piątek, 04 stycznia 2019 15:11

1. Bieg WOŚP Łomża - ruszają zapisy!

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
1. Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Łomża "Biegamy z sercem" jest dziełem współpracy łomżyńskiego sztabu WOŚP z MOSiR. Orkiestra gra w tym roku "dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych". Zapisy ruszają w sobotę 5 stycznia.

Bieg odbędzie się w niedzielę 13 stycznia bieżącego roku na Stadionie Miejskim w Łomży, przy ul. Zjazd 18. Biuro zawodów na terenie stadionu będzie czynne od godz. 11.00 do 11.30. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 12.00.

W ramach 1. Łomżyńskiego biegu WOŚP przeprowadzone zostaną zawody na dystansach 3 km - bieg po bieżni stadionu, oraz 5 km - bieg przełajowy wokół stadionu.

W zawodach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Zapisy ruszają na stronie www.emclat.pl/bieg w sobotę 5 stycznia i potrwają do piątku 11 stycznia. Po tym terminie dodatkowe zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach pracy biura zawodów.

Wpisowe wynosi minimum 30zł. Opłatę będzie można uiścić w dniu Finału, wrzucając pieniądze do wskazanej przez organizatora puszki. Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane będą środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w Polsce. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, na każdego uczestnika biegu będzie czekał także ciepły posiłek.

Regulamin biegu dostępny jest TUTAJ

24 komentarzy

  • Odpowiedz precz piątek, 04 stycznia 2019 16:54 Umieszczone przez: precz

    precz z komuną !!

  • Odpowiedz Zymobol piątek, 04 stycznia 2019 19:40 Umieszczone przez: Zymobol

    brawo modzel

  • Odpowiedz EwaH piątek, 04 stycznia 2019 20:53 Umieszczone przez: EwaH

    Brawo, wielki plus dla Miasta, że włącza się w tak szczytną akcję.

  • Odpowiedz Luki15 piątek, 04 stycznia 2019 22:40 Umieszczone przez: Luki15

    Ktoś tu karierę polityczną robi może na p osła

  • Odpowiedz ... piątek, 04 stycznia 2019 23:02 Umieszczone przez: ...

    @ precz

    w porównaniu z katolickim feudalizmem komuna to Grzech Lekki

    wszyscy jesteśmy grzesznikami ale bez przesady niektórzy wolą odciąć od siebie tą religijną prawicę która jest powodem zgorszenia niż razem z nią trwać w grzechu (ciężkim) śmiertelnym na wieki wieków amen

  • Odpowiedz hgkgk sobota, 05 stycznia 2019 04:21 Umieszczone przez: hgkgk

    Ofsiak won synu ZOMOwca !

  • Odpowiedz Krompklak sobota, 05 stycznia 2019 10:07 Umieszczone przez: Krompklak

    hgkgk synu czy córko świni i kaczora od lizania odbytu zakręciło ci się w głowie i głupotą siejesz na forum.

  • Odpowiedz - sobota, 05 stycznia 2019 10:19 Umieszczone przez: -

    Nawet jak Owsiak bierze część do kieszeni, to dopóki funduje świetny sprzęt nie warto chyba aż tak się na niego zasadzać, co? Zaledwie parę dni temu z funduszy WOŚP UDSK w Białymstoku dostał specjalistyczną, wartą krocie karetkę. Ale oczywiście lepiej człowieka opluć i zwyzywać...

  • Odpowiedz ŚwiaTło na oświecienie katolików przy modlitwie gorliwych jak poganie sobota, 05 stycznia 2019 12:22 Umieszczone przez: ŚwiaTło na oświecienie katolików przy modlitwie gorliwych jak poganie

    Off-Czarni

  • Odpowiedz Rayan sobota, 05 stycznia 2019 18:58 Umieszczone przez: Rayan

    Po pierwsze to nie Owsiak daje tylko my ludzie, Polacy.
    Po drugie lewacy zapominacie że zdecydowana większość ofiarodawców to katolicy (więc skończcie ich, nas dyskredytować)
    Po trzecie faktem jest że Owsiak jest synem komu ha, faktem jest również że wymyślił sobie świetny sposób na wzbogacenie się, faktem jest również że dzięki naszym ofiarom na WOŚP pomagamy innym.
    "Szkoda że dużo sprzętu jest nieużywane i ma bardzo drogie serwisy zagraniczne, które przewyższają wartość danego sprzetu.
    Wręcz jest wciskamy pl. Medycznym bez konsultacji z lekarzami" - źródło internet.
    Oczywiście wielkie brawa dla nas wszystkich za dobroć i ofiar iść.
    Bo nie sztuką jest udawać chojnego za czudze pieniądze.

  • Odpowiedz +++ sobota, 05 stycznia 2019 20:07 Umieszczone przez: +++

    @ Rayan

    Po pierwsze to Owsiak przekazuje dalej to ofiaruję mu ludzie, nie tylko Polacy.


    Po drógie Owsiak ze swoją orkiestrą jest bliżej Ojca Jezusa niż 'prawy' sektor katolickiej hucpy ze swym C U R V A(wł)karitasem zmierzających do nieba jak Titanic do Ameryki do celu dopłynęło parę osób
    więcej serca Jezus (taki sędzia) potrafi okazać prostytutkom zepchniętym pod latarnię tego twojego katolicyzmu niż jego światłym kapłanom


    Po trzecie zapominacie że zdecydowana większość ofiarodawców to ludzie dobrej woli niezależnie do koloru ... światopoglądowego


    Po czwarte przyganiasz jak wielki katolicki kocioł małemu garnkowi co sztukę robi grając chojnego za 'katolickie' pieniądze ?

    Wręcz jest wciskamy pl. Medycznym bez konsultacji z lekarzami" ???(niedostosowanymi do postępu)???

    A JEZUS co konsultował z Kapłanami kiedy im wcisnął Ewangelię ?

    Alleluja groby pobielane !

  • Odpowiedz Patka sobota, 05 stycznia 2019 20:14 Umieszczone przez: Patka

    Dlaczego pod prawie każdym artykułem widać te bezsensowne komentarze jakiegoś antychrysta? Człowieku nie masz nic innego do roboty ? Płacą Ci za to czy to Twoje hobby

  • Odpowiedz Wyklęty sobota, 05 stycznia 2019 21:27 Umieszczone przez: Wyklęty

    Rayan@ lewaków i komuchów to poszukaj w PIs tam ich najwięcej.
    Nie masz pojęcia o sprzęcie medycznym to nie pieprz głupot.ja byłem serwisantem takiego sprzętu i nie wprowadzaj ludzi w błąd .ten sprzęt jest lepszy do serwisowania niż polskie szroty kupione przez NFZ
    Karetka kupiona dla szpitala dziecięcego w Białymstoku w ubiegłym tygodniu była prośba przez ten szpital do Orkiestry 1,5 roku temu
    Także skończ kłamać jak nic od siebie w życiu nie dałeś

  • Odpowiedz Rayan sobota, 05 stycznia 2019 21:44 Umieszczone przez: Rayan

    Wyklety udowodnij te klamstwo.
    Slowo przeciwko sliwu.
    Ps.Czytaj ze zrozumieniem,skoncz z nienawiscia i zwroc uwage ze to ww jest cytatem a nie moimi slowami.
    Wiele takich informacji jest w internecie

  • Odpowiedz Rambo sobota, 05 stycznia 2019 21:47 Umieszczone przez: Rambo

    Zapominacie rowniez lewaczki ze kazdy sprzet obsluguje czlowiek w duzej ale to duzej wiekszosci znienawidzony przez was katol.
    Bez czlowiekq jazda maszyna jest bezuzyteczna.
    Daje na Caritas ,daje na Wosp .

  • Odpowiedz dekalogiem w dekalog - spłowo Ojca Jezusa przeciw słowu Ojca narodOwców zob. ewangelia Jana 8, 44-do nadal w całokształcie biblijnej wymowy sobota, 05 stycznia 2019 21:58 Umieszczone przez: dekalogiem w dekalog - spłowo Ojca Jezusa przeciw słowu Ojca narodOwców zob. ewangelia Jana 8, 44-do nadal w całokształcie biblijnej wymowy

    @ Rayan

    to niech ci będzie gówno prawda Ewangelia to też jest słowo przeciw słowu przez wiarę wyniesionemu z raju utraconego ba całe Pismo Święte dla uczonych w piśmie i nie uczonych w piśmie bezradnych wobec arcy kapłańskiego matactwa 'pasterzy' uczonych w prawie do organizowania sobie 'owczarni' to też jest słowo przeciw słowu Mojżesz walnął dekalogiem w dekalog roztrzaskując kamienne tablice kiedy rozbił je w gniewie widząc, jak lud zaczął czcić złotego cielca (Wj 32:19) – za drugim razem Mojżesz musiał już sam sporządzić dwie tablice...

  • Odpowiedz +++ sobota, 05 stycznia 2019 22:08 Umieszczone przez: +++

    @ Rambo

    nie zapomnij że technologię przyjazną Ludzkiemu człowieczeństwu myZiemianie zawdzięczamy 'lewakom' nie 'ziemiaństwu' z którego pochodzi taka logika że tylko 3 przykazania z dekalogu dotyczą Boga a reszta człowieka to było też podkreślone z mównicy sejmowej przez ambasadorkę światowych dni młodzieży w Krakowie podczas których ks.Dziwisz koncelebrował zabawę nad łożem śmierci ks.Macharskiego którego zatrzymał w drodze na sąd ostateczny każąc Najwyższemu Sądowi zaczekać dopóki nie skończy się zabawa doinwestowana ...


    ... z funduszu ubezpieczeń społecznych który na inne potrzeby został utworzony

  • Odpowiedz amen sobota, 05 stycznia 2019 22:47 Umieszczone przez: amen

    @ Patka

    nie wysilaj się poprawną pisownią możesz Ci Ty i Człowieku pisać minuskułą ale przynajmniej Anty Chryst napisz prawidłowo gdyż to wyższa forma podmiotowa taka proforma potomstwa (Rdz. 3, 15-do nadal) z imienia i nazwiska określająca osobę fizyczną będącą kontra persona jako taka przeciwstawna do takiej persona non grata jaką JEST Jezu Chryst zawsze i wszędzie u/krzyżowany na wieki wieków

  • Odpowiedz Łomżyniak niedziela, 06 stycznia 2019 03:47 Umieszczone przez: Łomżyniak

    Rayan@
    a twoje promowanie się przez powtarzanie kłamstw ma na celu...co?
    Masz nas Polaków za idiotów którzy nie potrafią obsługiwać wyszukiwarki ?
    Podpisz oświadczenie że nie życzysz sobie leczenia przy pomocy sprzętu WOŚP i spadaj ze swymi mądrościami
    Kolejny co nie daje ale ma najwięcej do powiedzenia
    Dobrze że WOŚP wrócił do łask władz miasta,no ale nie dziwne po tym jak PIS dostał bana od Łomżyniaków w wyborach

  • Odpowiedz Luki15 niedziela, 06 stycznia 2019 09:56 Umieszczone przez: Luki15

    To nie tylko o WOŚP chodzi ale ktoś sobie lokalnie kampanie juz do wyborów robi a kto chce zostać p osiem? odp sami?

  • Odpowiedz Tyraniaserta niedziela, 06 stycznia 2019 19:43 Umieszczone przez: Tyraniaserta

    Łomżyniak z tym podpisywaniem oświadczeń to uważaj bo to ludzie obsługujæ sprzęt i nie koniecznie są z lewej strony ...

  • Odpowiedz Antykod niedziela, 06 stycznia 2019 19:47 Umieszczone przez: Antykod

    Re:Lomzyniak zapominasz o fakcie ze Chrzan wygral dzieki wlasnie zwolennikom Pisu ,ktorzy w ogolnych wyborach i tak zaglosuja na Pis (tym sie rozni wyborca pisu od lewaka ze nie tkwi za jedna opcja a za człowiekiem)
    Ps.Odnosnie sprzetu katole najwiecej daja (a uwazacie pusowcow za katoli)tak wiec pisowcy najwiecej daja na wosp.

  • Odpowiedz Malarz niedziela, 06 stycznia 2019 23:51 Umieszczone przez: Malarz

    Antykod ty od katolików to się odczep ,bo z katolikami to ty nie masz nic wspólnego