Home Ogłoszenia
Kategorie
Lomza ogloszenia
kar-bud-3
Foto Ogłoszenie Dodane
Kaliszuk Sp.J Staff Partners - Agencja Pracy Tymczasowej Nr licencji 386/3 w związku z realizacją projektu rekrutacyjnego dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

KIEROWCY
nr ref. KR/SP
praca: okolice Zambrowa
Zadania:
- przewóz rzeczy w obrębie kraju i Europy,
- dbałość o przydzielone środki transportu,
- budowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy.

Wymagania:
- prawo jazdy kategorii C lub C+E,
- kurs na przewóz rzeczy,
- karta kierowcy,
- aktualne badania lekarskie,
- znajomość przepisów związanych z transportem drogowym rzeczy,

Oferujemy:
- pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanej pracy,

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys) na adres: waluk@staffpartners.pl w temacie podając nr. ref. KR/SP
Cena:
Kontakt: waluk@staffpartners.pl
2014-07-22
Nowo otwarty salon jubilerski poszukuje młodej, dyspozycyjnej i uczciwej ekspedientki.
Stawka: 2200 brutto miesięcznie.
Zgłoszenia proszę wysyłać na: ireneuszjan99@gmail.com
Cena: 2200
Kontakt: ireneuszjan99@gmail.com
2014-07-22
Dom i lokal w centrum Nowogród ul. Rynek 3

Na sprzedaż dwa domy - mieszkalny i usługowy w centrum Nowogrodu przy ul. Rynek 3. Dom mieszkalny z cegły położony jest w głębi działki, natomiast dom drewniany usługowy z witryną od frontu ulicy Rynek. Dom mieszkalny po rozbudowie w 2008 roku dwu kondyganacyjny o powierzchni 120 m2, dwie łazienki, kuchnia, salon, dwie sypialnie, kotłownia.
Dom nowocześnie umeblowany (całe wyposażenie w cenie). Na parterze wiatrołap (6,2 m2) na podłodze terakota, ściany gładź, duże okno. Salon połączony z kuchnią (39 m2) oraz wyjściem na taras i ogród. Z kuchni przejście do pralni (pralka, grzejnik drabinkowy) i łazienki (7,4 m2), z pralni wejście do kotłowni (10,3 m2). W kuchni meble w zabudowie kuchennej, lodówka, kuchnia gazowa, zlew, okap, stół krzesła na podłodze duże płyty z gresu polerowanego. W salonie wygodne skórzane kanapy, meble, duży telewizor, na podłodze panele. Z salonu wejście schodami na piętro też ładnie umeblowane. Na piętrze korytarz (13 m2) z szafą w zabudowie, łazienka (6,3 m2), pokój (22 m2) z wyjściem na balkon oraz drugi pokój (15,7 m2). Na pietrze na podłodze panele. W łazienkach wanna, sedes, bidet, umywalka, ściany i podłogi w łazienkach przygotowane na położenie glazury i terakoty. W kotłowni piec na węgiel, drewno, bojler, na podłodze w kotłowni wylewka betonowa.
Działka o powierzchni 591 m2, ogrodzona z dostępem do dróg miejskich z dwóch stron od frontu i tyłu działki. Na działce podziemna piwniczka ?ziemianka?, duże drzewa owocowe wiśnia, jabłoń, śliwka, krzewy ozdobne. Od frontu działki i głownej ulicy drewniany parterowy dom o pow. 20 m2 z nowym dachem przykrytym balchodachówką i widokiem na park. Dom z witryną od ulicy - idealny do wykorzystania pod handel usługi. Przy ulicy park i przystanek PKS. Na działkę wjazd wyłożony kostką brukową przez stylową kurpiowską bramę. W pobliżu szkoła, policja, restauracja, sklepy, przedszkole, przychodnia zdrowia, Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie, rzeka Narew. Polecam. Kupujący nie płaci prowizji agencji.

Cena 315 tys. zł. Tel. 500 525 945, zobacz na www.remaxplus.pl Kupujący nie płaci prowizji agencji.
Cena: 315000
Kontakt: 500 525 945
2014-07-22
Sprzedam za 500zł laptop dwurdzeniowy DELL,komputer stacjonarny dwurdzeniowy za 300zł,monitor LCD za 100zł.Wszystko oddam za 850zł i drukarkę gratis dodam
Cena: 500
Kontakt: 506613738
2014-07-22
Zatrudnimy 30 telemarketerów do nowo powstałego Call Center w Łomży !!!
Charakter pracy:
- przedłużanie umów na usługi jednego z wiodących operatorów telekomunikacyjnych.
Kogo szukamy?
- osób uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych do ludzi - kreatywnych mówców, poprawnie operujących polszczyzną - doświadczenie w sprzedaży (CC lub D2D) mile widziane Firma zapewnia:
- pełen pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
- wynagrodzenie składające się z części stałej i dodatkowego systemu prowizyjnego
- wspaniałą atmosferę (konkursy, spotkania integracyjne) - pracę w centrum miasta w bardzo dobrych warunkach
Cena:
Kontakt: biuro@vokocentro.pl
2014-07-22
Kupię podręczniki do 5 klasy SP5
Cena:
Kontakt: 506565274
2014-07-22
Sprzedam krawat szkolny PG1 (to jest mundurek)Prosze dzwonic w godzinach 11-20 :)
Cena: 25 zł
Kontakt: 602452132
2014-07-22
Mam na sprzedaż niepowtarzalny rowerek dla dziewczynki w kolorach różowo-niebiesko-biały, posiada 2kółka boczne, które są odkręcane. Rowerek jest 100% sprawny. Cena 160 do negocjacji.
Cena:
Kontakt: 794 191 138
2014-07-22
Wyjątkowa angielska limuzyna do ślubu
Do wynajęcia wraz z profesjonalnym kierowcą, rewelacyjna i ekskluzywna angielska limuzyna Rover 75 we wręcz niespotykanym kolorze i bogatym wyposażeniu. Samochód, który przeniesie Państwa w świat brytyjskiego i jedynego w swoim rodzaju komfortu. Przystrojenie w cenie usługi, która jest do uzgodnienia ze względu na czas wynajmu i odległość. Możliwość wyboru stroika bądź zaproponowania własnego przybrania.
Zadzwoń!!! Nie czekaj aż ktoś zajmie Twój termin
Nr tel. 504 297 569
Cena: do uzgodnienia
Kontakt: 504 297 569
2014-07-22
Sprzedam atrakcyjną działkę 17.5 ar na Ławach, działka w kształcie prostokąta, narożna, bardzo ładna, warunki zabudowy, media, cicha spokojna okolica, blisko las, atrakcyjna lokalizacja, powstaje bardzo ładne osiedle domków jednorodzinnych, prąd doprowadzony z licznikiem, polecam cena 5000/ar do negocjacji tel. 604 704 327
Cena: 5000/ar
Kontakt: 606301446
2014-07-22
Meble na wymiar:kuchnie,szafy,garderoby,biura, pokoiki,meble RTV,łazienkowe.Projektowanie,duży wybór materiałów i wysoka jakość. Tel:515-371-374, raf-meb@wp.pl
Cena:
Kontakt: 515-371-374 raf-meb@wp.pl
2014-07-22
Poszukujemy opiekunek/ów do osób starszych w Niemczech. Zatrudnienie na umowę zlecenie przez polskiego pracodawcę. Zezwolenie na pracę za granicą A1 poświadczone przez ZUS oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego dla pracownika. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i atrakcyjne zarobki. Wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi. Szukamy osób życzliwych i odpowiedzialnych.
Cena:
Kontakt: 876106308
2014-07-22
Balustrady ze stali nierdzewnej. Balkony i tarasy w promocyjnej cenie !!! Montaż i pomiar gratis.
Kontakt: 505575369
2014-07-22
Język angielski-korepetycje w Twoim domu.
Cena:
Kontakt: 606221976
2014-07-22
Do wynajęcia kawalerka w centrum miasta od 1 sierpnia dla osoby pracującej.
Cena: 350 zł
Kontakt: 500-109-642
2014-07-22
Wynajem lokali biurowych w centrum miasta. Dogodny dojazd, blisko przystanku autobusowego. Lokale o pow od 20 do 76m2.Cena już od 600zł z mediami
Cena: 600
Kontakt: 692224924
2014-07-22
Zakupię ciągniki c 330 c 328 władimirec mf 235 255 stan obojętny oraz maszyny rol kopaczki glebogryzarki talerzówki kosiarki rotacyjne 1,35 siewniki itd... dzwon pisz sms oddzwonię
Cena:
Kontakt: 660795977
2014-07-22
Zatrudnimy Panie do sprzątania biur w Niemczech. Zatrudnienie na umowę zlecenie, zaświadczenie A1 poświadczone przez ZUS oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego. Zakwaterowanie jest zapewniane i opłacane przez pracodawcę. Mile widziana znajomość języka niemieckiego. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV pod adres e-mail: pmvanessainfo@wp.pl z dopiskiem sprzatanie biura bądź kontakt tel. 87 610 63 08 (pon. - pt. 8:00 - 16:00)
2014-07-22
Sprzedam działki budowlane w Myszyńcu przy ul. Bema. Działki uzbrojone w wodę, prąd i kanalizację, z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej.
Możliwość sprzedaży razem lub oddzielnie. Powierzchnia działek 23 i 10,5 ar. Cena 6,0 tyś. za ar do negocjacji.
Cena: 6,0 tyś. za ar
Kontakt: 503045847
2014-07-22
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego \"Jedność\" oferuje do sprzedaży ostatnie lokale mieszkalne oraz usługowe w nowo budowanym bloku przy ul. Ks. Anny.
Zainteresowanych zapraszamy do biura Spółdzielni ul. Ks. Anny 25/25A
tel. (86)218-54-05
Cena:
Kontakt: (86)218-54-05
2014-07-22
Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Łomży wynajmie pomieszczenia o łącznej powierzchni 78m2. Cena do negocjacji.
Cena:
Kontakt: 862163179
2014-07-22
Apteka w Łomży zatrudni technika farmacji po stażu.
Cena:
Kontakt: 604880935
2014-07-22
Sprzedam zestaw odpływowo-przelewowy wannowy z odejściem 40/50mm z mechanizmem autom.pokrętło abs chrom,mc alpine,model hc31m-s1,nowy w folii,taniej jak w sklepie
Cena: 55
Kontakt: 692175406
2014-07-22
Sprzedam poduszkę do karmienia dziecka (rogal).Kolor niebieski.Stan bdb.Foto na e-mail.
Cena: Cena: 10 zł.
Kontakt: Tel:505267899,e-mail:northmen79th@gmail.com
2014-07-22
Sprzedam używany tv Philips 26',mod 26PFL3312/10.Stan bdb.Opis:http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=26PFL3312/10&scy=pl&slg=pl.
Cena: Cena:200 zł do neg.
Kontakt: Tel:799336003,e-mail:p147224bunn@gmail.com
2014-07-22
Sprzedam używany fotelik samochodowy 0-13 kg,stan bdb.Foto na e-mail
Cena: 75 zł do uzg
2014-07-22
Sprzedaż, instalacja, konserwacja. Systemy alarmowe, monitoring wizyjny, zasilacze awaryjne, cyfrowa telewizja naziemna, telewizja satelitarna, domofony wideofony
Cena: do negocjacji
Kontakt: 516136948
2014-07-22
Sprzedam używany podgrzewacz do butelek PHILIPS Avent Express.Stan bdb.Foto na e-mail.
Cena: 50 zł do uzg
2014-07-22
Sprzedam nowy dom (projekt dom w tymianku)w Łomży przy ul.Wiosennej,działka 10,5ara.ogrodzona.Cicha i spokojna dzielnica.tel.602473355
Cena:
Kontakt: 602473355
2014-07-22
Elewacje i docieplenia budynków z własnym jak i powierzonym przez klienta materiałem.Wieloletnie doświadczenie.tel.602473355
2014-07-22
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

feedback