Home Ogłoszenia
Kategorie
Lomza ogloszenia
kar-bud-3
Foto Ogłoszenie Dodane
Oferuję pracę przy wnoszeniu i montażu mebli w Łomży.
Praca od zaraz. Szczegóły podam telefonicznie
Cena:
Kontakt: 793 085 159
2014-09-19
Przedstawiciel handlowy
Główne zadania:
realizowanie planów sprzedażowych,
poznanie obecnych klientów, pozyskiwanie klientów potencjalnych, nawiązywanie stałej współpracy,
regularna, osobista opieka nad klientami pozyskanymi,
cotygodniowe raportowanie wyników,
samodzielnie prowadzonych zadań na powierzonym regionie.
Oczekiwania:
min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
wykształcenie minimum średnie,
umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
znajomość branży mięsnej
długoletnia praktyka w swobodnym poruszaniu się samochodem na rozległym obszarze,
dobra obsługa komputera (MS Office),
predyspozycje osobowościowe: samodzielność, wysokie zaangażowanie, koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów, konsekwencja i zdecydowanie, umiejętność pracy pod presją, wysoka kultura osobista.
Klient oferuje:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość samodzielnej pracy w powierzonym regionie, budowanie bazy klientów,
nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
szkolenia produktowe,
rozwój zawodowy.
Następne ogłoszenie Wróć
Cena:
Kontakt: 256 417 928
2014-09-19
Sprzedam działkę budowlaną o pow.38 ary położonej w Starych Kupiskach.Działka posiada wszystkie pozwolenia.
Cena:
Kontakt: 722331781
2014-09-19
sprzedam 4 opony zimowe z felgami 155/70R13 roztaw szpilek 4X114.3 pochodzą od suzuki swift
Cena:
Kontakt: 505859186
2014-09-19
szukam pracy fizyczna bądż inna p.j kat b,be,c,ce
2014-09-19
Sprzedam samochod marki Fiat Punto z nie duzym przebiegiem.2004r.poj. silnika 1.2. Benzyna+gaz.5 drzwi.kolor niebieski.Auto posiada normalne slady uzytkowania.Bardzo oszczedne auto!
Cena: 6800
Kontakt: 512474425
2014-09-19
Owczarki 4-tygodniowe, odrobaczone, śliczne, trzy suczki, jeden piesek
Cena: 50
Kontakt: 600926795
2014-09-19
22 letni absolwent Filologii Angielskiej z wykształceniem pedagogicznym chętnie udzieli korepetycji z Języka Angielskiego. Kontakt pod nr tel 511-775-428
Cena: Do uzgodnienia
Kontakt: rafalkossakowski@gmail.com
511-775-428
2014-09-19
Sprzedam komputer PC,laptop,monitor.Zestaw jest sprawny i w dobrym stanie.Wszystko bardzo tanio
Cena: tanio
Kontakt: 608183745
2014-09-19
Clio III, rok 2006,sprowadzony po wszytkich oplatach bezyna 1200cm, 75KM 16v. niski przebieg 65 tys kn stan auta idealny zadnego wkladu finasowego.lomza.
Cena: 12900
Kontakt: 515253830
2014-09-19
Uczennica 2 klasy liceum (17 l) podejmie się pracy w godzinach od 14:30-20;00 (pn-pt) oraz w weekendy. (Prace biurowe, sprzedawca, roznoszenie ulotek, kelnerka, barmanka, prace magazynowe, solarium itp.) Tylko poważne oferty.
Cena:
Kontakt: 732 701 342
2014-09-19
Sprzedam duży dom na osiedlu Maria. Powierzchnia mieszkalna 180 m2. Na parterze kuchnia, salon i mały pokój, na piętrze 4 sypialnie. Dom posiada też strych, piwnicę i garaż.
Cena:
Kontakt: 728 328 888
2014-09-19
jednopokojowa kawalerka,nowe okna, duzy, obudowany balkon, kuchnia, piwnica,b.dobra lokalizacja blisko kaufland, kosciol, centrum medyczne,mili sąsiedzi,piętro 3, powierzchnia 26,5 m.cena 95 tys. do negocjacji, ogloszenie prywatne.Zapraszam do obejrzenia.Mieszkanie wyposazone, gotowe do zamieszkania.Tel 732823803
Cena: 95 tys. do negocjacji
Kontakt: tel 732823803
2014-09-19
Sprzedam tanio atrakcyjną działkę rekreacyjną w Motyce. Powierzchnia 15 arów. Więcej informacji pod numerem telefonu: 506194690
Cena:
Kontakt: 506194690
2014-09-19
Szamba betonowe wodoszczelne z atestem PZH tanio sprzedam jedno i dwukomorowe , różne pojemności Niska cena Montaż gratis
Cena: 600
Kontakt: 532-609-062
2014-09-19
SPRZEDAM

DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W NOWOGRODZIE KOŁO ŁOMŻY NA SKRZYŻOWANIU Ulic Wojska Polskiego i Porucznika Jarzyny:

? powierzchnia 1076m2/11ar.
- działka narożna z dwóch stron ogrodzona.
- uzbrojona, wszystkie media w granicy działki.
- płaski, suchy teren na górce w formie kwadratu o wym. 38x28m.
- ustalone warunki zabudowy (mieszkaniowo-usługowa).
- uregulowany stan prawny, urządzona Księga Wieczysta.
- działka oznaczona numerem 1676.
- CICHE, NOWE OSIEDLE.
KONTAKT : 787-868-558
Cena: 70000
Kontakt: 787868558
2014-09-19
Studenta IIIgo roku filologi angielskiej udziela korepetycji na wszystkich poziomach.
Cena: 20zł za godzinę
Kontakt: 505710492 lub e-mail:pegazolin@wp.pl
2014-09-19
Studentka IIIgo roku Filologi Angielskiej udziela korepetycji na wszystkich poziomach. Stawka 20zł za godzinę Kontakt: 505710492 lub e-mail: pegazolin@wp.pl
Kontakt: 505710492 lub e-mail: pegazolin@wp.pl
2014-09-19
Sprzedam opony zimowe 4 SZTUKI DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 215/65 R16. ZAPRASZAM
Cena:
Kontakt: 516796357
2014-09-19
WYKONAM:
- przyłącza energetyczne
- instalacje elektryczne nowe
- remonty i modernizacja istniejących
- przeglądy okresowe i pomiary
- sieci teletechniczne wewnętrzne
- automatyka budynkowa
- systemy telewizji przemysłowej
- instalacje alarmowe
- instalacje zbiorcze RTV i SAT
- utrzymanie i serwis elektryczny budynków
- instalacje przeciwpożarowe
- instalacje odgromowe

SZYBKO, TANIO, SOLIDNIE, FV VAT

Jeśli potrzebujesz wykonać nową instalację elektryczną lub zmodernizować istniejącą, , sprawdzić czy Twoja instalacja jest w pełni sprawna i bezpieczna, podłączyć nową kuchnię lub inne elektryczne urządzenie AGD, zadzwoń : 787-868-558
Cena:
Kontakt: 787-868-558
2014-09-19
Sprzedam komody 2szt.z fabryki BRW kolekcja RAFLO kolor orzech salev symbole komód SFK4D/10/11 i KOM2D3S/7/15 meble nowe cena 1000zł.
Cena: 1000
Kontakt: 506876622
2014-09-19
Sprzedam zmywarkę SIEMENS do zabudowy rozmiar 60. Stan idealny.
Cena:
Kontakt: 608583062
2014-09-19
Holstein-Friesian Roczna wydajność: 10-12 tysięcy litrów mleka Jałówki: cielność 6-8 miesięcy Pierwiastki: od 2 tygodni do 40 dni po wycieleniu Dokumentacja: pełna dokumentacja wraz z rodowodem "pedigri", paszport, certyfikat, udokumentowana mleczność matki. Selekcja: wyjazd wraz z nabywcą na farmę dostawcy w UE lub do gospodarstwa firmy OPI sp.z o.o. Dostawa: bezpośrednio do gospodarstwa w cenie Nowe dostawy raz w tygodniu 34szt. Możliwość obejrzenia w naszym gospodarstwie w Górkach-Sypniewo po uprzednim umówieniu się. MOŻLIWOŚĆ KREDYTOWANIA tel. 539441166, 539441111 OPI Sp. z o.o. ul. Górki-Sypniewo 4 18-241 Piątnica k/Łomży
Cena:
Kontakt: 539441166
2014-09-19
Pracujesz? Nie masz co zrobić z dzieckiem po szkole?

Klub Szkolniaka - prywatna świetlica dla dzieci wczesnoszkolnych

- odbiór/dowóz do szkoły
- pomoc w nauce
- gry i zabawy
- różnego rodzaju warsztaty rozwijające kreatywność, twórcze myślenie
- domowa atmosfera
- możliwość nauki języka angielskiego
- wiele innych atrakcji

Zapraszamy!
klubszkolniaka@wp.pl
Cena:
Kontakt: 509 490 452
2014-09-19
WYNAJMĘ POKOJE W MALOWNICZEJ DOLINIE NARWI W CENTRUM ŁOMŻY, 140 M2 MIESZKANIE NOWE URZĄDZONE.
Cena: 500
Kontakt: 507 412 689
2014-09-19
Cena: 500
2014-09-19
Sprzedam sprawny laptop zainstalowanym system i dużą ilością programów a także komputer z monitorem lcd i dodatkami.Sprzedam w całości lub oddzielnie
Cena: do uzgodnienia
Kontakt: 515965531
2014-09-19
KWOTA MLECZNA:
Jestem zainteresowany kupnem lub dzierżawą kwoty mlecznej tel.539441144
Cena:
Kontakt: 539441144
2014-09-19
Sprzedam działkę 1800m2, ul. Nowogrodzka 120
Cena:
Kontakt: 862187259 506453455
2014-09-19
Sprzedam działkę 6457m2, Kupiski Stare, ul. Kręta
Cena:
Kontakt: 506453455
2014-09-19
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

feedback