Home Ogłoszenia
Kategorie
Lomza ogloszenia
kar-bud-3
Foto Ogłoszenie Dodane
Pokoje mieszkalne jedno i dwuosobowe do wynajęcia. Własny monitorowany parking.
Cena: Do uzgodnienia
Kontakt: 602 658 488
2018-06-29
Sprzedam działkę budowlaną w Stare Kupiski.Działka posiada przyłącze wody prądu i kanalizacji
Cena:
Kontakt: 722 331 781
2018-06-29
Zatrudnimy osobe do biura, wymagania: bdb obsluga komputera, znajomosc programu Autocad, bardzo dobra znajomosc j. angielskiego. CV na adres: Kamil.Jablecki@timoleon.co.uk
Cena:
Kontakt: 518366209
2018-06-29
Masz problem z matamatyką? Z trudnością zdałaś do następnej klasy? Warto pomyśleć o nadrobieniu zaległości i przygotowaniu się na nowy rok szkolny już teraz! W okresie wakacyjnym taniej!
Cena:
Kontakt: 533650009
2018-06-29
Wykonam masaż. Licencjonowany fizjoterapeuta.
Cena: 50
2018-06-29
Firmą świadczącą usługi głównie w zakresie mikrotuneli. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter wodno-kanalizacyjny zewnętrzny

Jakie zadania na Ciebie czekają?

? Drążenie mikrotuneli pod drogami, torami, gmachami

Czego oczekujemy od Ciebie?

? Doświadczenia na ww. stanowisku
? Dyspozycyjności i chęci do pracy ? praca w delegacji

Co My Ci damy?

? Stawkę godzinową 18,00 ? 20,00 zł netto dla osób z doświadczeniem
? Premia uznaniowa + 30,00 zł netto diety
? Umowę o pracę
? Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę
? Przejazdy w miejscu wykonywania pracy
? Narzędzia, odzież ochronną
? Wynagrodzenie zawsze na czas do 10 tego każdego miesiąca
Cena: 1
Kontakt: Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wy
2018-06-29
Hurtownia Elektryczna z Łomży zatrudni magazyniera, mile widziana znajomość asortymentu elektrycznego. CV proszę wysyłać na mejla rekrutacja_pl2006@wp.pl
Cena:
Kontakt: rekrutacja_pl2006@wp.pl
2018-06-29
Sprzedam lodówkę używana firmy indesit stan bardzo dobry, działa bez zarzutu, szerokość 60cm wysokość 150.zalezy mi na szybkiej sprzddazy
Cena: 400
Kontakt: 797282155
2018-06-29
Cena: 400
2018-06-29
F.H.U MŚCIWUJEWSKI z siedzibą w Konarzycach ul.Łomżyńska 57 świadczy usługi sprzętem budowlanym a także wynajm szalunków i rusztowań
Cena:
Kontakt: 606428104
2018-06-29
M. 27 lat szukam pracy wykształcenie średnie kurs magazyniera z obsługą wózka jezdniowego, szybko się uczę, posiadam książeczkę sanitarno-epidemiologiczną.
Cena:
Kontakt: telefon: 515301744 e-mail: k.patryk1991@gmail.com
2018-06-29
Sprzedam Jałówkę , wycielenie początek Lipca , okolice Jedwabnego, cena 4200
Cena:
Kontakt: 516728949
2018-06-29
SPRZEDAM SAMOCHÓD!! SEAT IBIZA 2015! SUPER STAN DOBRA CENA

Marka Seat
Model Ibiza
Rok produkcji 2015
Poj. silnika 1 200 cm3
Paliwo Benzyna
Moc silnika 70 KM
Przebieg 137 848 km
Typ nadwozia Hatchback
Kolor Biały
Stan techniczny Nieuszkodzony
Skrzynia biegów Manualna
Kraj pochodzenia Niemcy
Kierownica po lewej
Podgrzewane fotele, nawigacja, wszystkie informacje o samochodzie oraz to co się z nim dzieje widoczne na ekranie.
Samochód sprowadzony z Niemiec, po opłatach, gotowy do rejestracji. Bardzo zadbany, czysty, w stanie idealnym. Zapraszam!
Proszę dzwonić pod nr telefonu 508 836 633 w celu uzyskania więcej informacji.
Cena: 29 000zł
Kontakt: 508836633
2018-06-28
SRZEDAM SAMOCHÓD! FORD KUGA TDCI 2009!

Marka FORD
Model KUGA
Rok produkcji 2009
Poj. silnika 2000 cm3
Paliwo DIESEL
Moc silnika 136 KM
Przebieg 155 307 km
Kolor SREBRNY
Kierownica z lewej
Auto zadbane, czyste i sprawne.
Koszty cła i tłumaczenia w cenie.
Cena: 35 500zł
2018-06-28
Sprzedam siano rzeczne 60 zł. szt. Gmina Wizna.
664-598-702
Cena: 60
Kontakt: 664-598-702
2018-06-28
Sprzedam w dobrym stanie rower firmy Mosquito. Rower w 100% sprawny.
Cena: 250 zł
Kontakt: 788700724
2018-06-28
Sprzedam BMW e46 2.0 diesel 150 KM rok produkcji 2003. Przebieg 210 tys. km. Auto zadbane, garażowane, używane przez starsze osoby. Cena do negocjacji.
Cena: 12 000
2018-06-28
29.06.2018 r wracam busem 10 pal z Berlina do Łomży ,chętnie zabiorę po drodze jakiś towar ,przeprowadzki itp.
Cena:
Kontakt: 698997977
2018-06-28
Murarz Klinkier. Wykonam ogrodzenia kominy grille itp z cegły klinkierowej
Cena:
Kontakt: 889199025
2018-06-28
Kosmetolog. Jestem licencjonowanym kosmetologiem szukam stażu bądź pracy.
Cena:
Kontakt: ewalomza1996@o2.pl
2018-06-28
Sprzedam Forda Focusa mk3 z 2011 r. Auto posiada oszczędny, a zarazem dynamiczny silnik 1.6 TDCI o mocy 95 km sprzężony z 6 - biegową manualną skrzynią. Auto pochodzi z polskiego salonu. Auto zadbane i garażowane. Posiada normalne ślady użytkowania. Oferta prywatna. Możliwość sprawdzenia pojazdu w ASO lub dowolnie wybranej stacji diagnostycznej. Cena do negocjacji

W Y P O S A Ż E N I E:

* ABS
* 6X AIRBAG
* Klimatyzacja ( 100 % sprawna )
* Komputer pokładowy (spalanie chwilowe, ogólne itp)
* ESP kontrola trakcji
* Regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach
* Elektryczne szyby przód
* Elektryczne lusterka/podgrzewane
* Radio cd/mp3
* Wspomaganie kierownicy
* Immobiliser
* 2 x oryginalny kluczyk
* Podłokietnik
* 5x zagłówek
* Centralny zamek z pilota
* Wielofunkcyjna skórzana kierownica
* Dodatkowa regulacja wysokości fotela kierowcy i pasażera
* Zestaw głośnomówiący bluetooth
* Roleta bagażnika
* Autoalarm
* Isofix
Cena: 19500
Kontakt: 502018767
2018-06-28
K(po40)dyspozycyjna,odpowiedzialna szuka pracy w opiece,gastronomi,produkcji tel.518409641
Cena:
Kontakt: 518409641
2018-06-28
Zlecę powiększenie balkonu
Kontakt: 507579411
2018-06-29
Zatrudnię pracownika do układania kostki brukowej mile widziane doświadczenie
Cena:
Kontakt: 605956535
2018-06-29
2018-06-28
Zlecę wykonanie przedłużenie płyty balkonowej. Fundament, słupy, płyta. Możliwe wykonanie zabudowy - do dogadania.
Termin do ustalenia.
502482812
Cena:
Kontakt: 502482812
2018-06-28
Zatrudnię operatora ukladarki do kostki brukowej optimas h77
2018-06-29
Sprzedam Mercedesa 124 2.6b 92rok.cena 12500zl tel.602226544
Cena: 12500
Kontakt: 602 226 544
2018-06-28
Zlecę usunięcie korozji przygotowanie i polakierowanie 4 drzwi w samochodzie.
Cena:
Kontakt: 500179351
2018-06-28
Sprzedam auto Passat b5, rok 1997, silnik 1.8, benzyna+gaz, climatronic, siedzenia pół skóra, elektryczne szyby. Cena 4900zł.
Cena:
Kontakt: 517851304
2018-06-28
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>