Ogłoszenie

Zatrudnimy na stanowisko - AUTOMATYK w Łomży

Opis stanowiska:
- Obsługa, konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych (szczególnie pod względem nadzoru i kontroli systemów sterowania PLC /Siemens S7, przetwornice częstotliwości, itp.)
- Usuwanie bieżących awarii z zakresu automatyki, korekcja oprogramowania, modernizacje (PLC /Siemens S7)
- Przeprowadzanie remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami
- Udział w projektach wdrożeniowych
- Nadzór nad sprzętem kontrolno - pomiarowym
- Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Znajomość systemów sterowania firmy SIEMENS (PLC)
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Uprawnienia SEP do 1 kV
- Doświadczenie na stanowisku automatyka
- Zaangażowanie w realizowaniu założonych celów
-- Dyspozycyjność, dokładność, /sumienność w realizacji powierzonych zadań
? Dobra organizacja pracy

Oferujemy
- Umowa o pracę ,
- Praca trzyzmianowa
- Stawka 14,5 -25 zł brutto za godz.
Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres a.pasik@konsalnet.pl

Zdjęcia

Kontakt:
CV a.pasik@konsalnet.pl