Dystrybutor mrożonek i lodów w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

[b]Przedstawicieli Handlowych / Doradców Klienta[/b]
na terenie płn-wsch Polski

Zakres obowiązków (m.in):
- pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów
- sprzedaż mrożonek i lodów z zachowaniem warunków handlowych
- kontrola należności
- praca w terenie (wymagane prawo jazdy kat B)
- inne

Osoby zainteresowane prosimy o krótką informację ze wskazaniem:
- dotychczasowego doświadczenia zawodowego
- posiadanych predyspozycji zawodowych
- terminu możliwego podjęcia pracy

Zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmysferę i nowoczesne narzędzia pracy.

Wszystkim zainteresowanym osobom gwarantujemy całkowita dyskrecję.

[u]Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail:[/u]

wojciech.budny@o2.pl

Prosimy dodać klauzulę:
[i]Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)[/i]